İKV'NİN EN GEREKSİZ TILSIMI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

İKV'NİN EN GEREKSİZ TILSIMI

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

Oyunun en gereksiz tılsımı sizce hangisi? Ben ankete kendimce gereksiz olanları ekledim. Eğer eklenmesi gereken başka tılsımlar da varsa altta yazabilirsiniz. Oyunuzu kullandıktan sonra burada da yazarsanız kim hangi tılsımı gereksiz görüyor anlarız. İyi anketler :D

https://www.strawpoll.me/18346491

Ben tercihimi Durdurma 1 (III) ' ten yana kullanmak istiyorum. Yüzde 25 olan zihin ve el tutma şansımı , tılsımla beraber %32.5 ' a çıkarmak çok gerelsiz. Zaten kullanabileceğim 2 tane kırmızı tılsım varken bunlardan birini rakibin el ve zihin tutma ihtimalini %7.5 arttırmak için kullanmak oyunun en saçma işi gibime geliyor. Sizin fikriniz nedir?
Eminönü: onix - onixx - oonix
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: İKV'NİN EN GEREKSİZ TILSIMI

Mesaj gönderen Recoil »

Ağır vuruş olarak işaretledim cidden manası yok :D
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life and Death

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

IKVFATALITY yazdı: 20 Tem 2019 01:58 Oyunun en gereksiz tılsımı sizce hangisi? Ben ankete kendimce gereksiz olanları ekledim. Eğer eklenmesi gereken başka tılsımlar da varsa altta yazabilirsiniz. Oyunuzu kullandıktan sonra burada da yazarsanız kim hangi tılsımı gereksiz görüyor anlarız. İyi anketler :D

Ben tercihimi Durdurma 1 (III) ' ten yana kullanmak istiyorum. Yüzde 25 olan zihin ve el tutma şansımı , tılsımla beraber %32.5 ' a çıkarmak çok gerelsiz. Zaten kullanabileceğim 2 tane kırmızı tılsım varken bunlardan birini rakibin el ve zihin tutma ihtimalini %7.5 arttırmak için kullanmak oyunun en saçma işi gibime geliyor. Sizin fikriniz nedir?

Durdurma 1 3 tılsımının, süpürmesiz savaşçı Vs’ lerinde faydası çok. of 2 3 tılsımının yanına durdurma 1 3 takıyorsun yani ana tılsım gibi bir şey. :) Yada bb3 takmayan büyücüler için sinir bozucu bir tılsım zihin tutma ihtimalin yüksek. :D

En gereksizi nara tılsımı olabilir
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

En gereksizi konsantrasyon III yeterince büyü kritik var zaten çöp bir tılsım. Bu tılsım konsantrasyondan gelen kritik çarpanını %100-200 arttırıyor olsaydı (0.3-0.6) belki kullanılabilirdi.

Sakınma III ve defansif dövüşme 1 de karaköyün gelmesi ile çöp olmuş tılsımlar çünkü zırh veren item yok.

Diğer tılsımlar iş görür yerine göre.
Everything is about math just math
SACMALIK
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen SACMALIK »

ReLenTLesSx yazdı: 20 Tem 2019 02:40
IKVFATALITY yazdı: 20 Tem 2019 01:58 Oyunun en gereksiz tılsımı sizce hangisi? Ben ankete kendimce gereksiz olanları ekledim. Eğer eklenmesi gereken başka tılsımlar da varsa altta yazabilirsiniz. Oyunuzu kullandıktan sonra burada da yazarsanız kim hangi tılsımı gereksiz görüyor anlarız. İyi anketler :D

Durdurma 1 3 tılsımının, süpürmesiz savaşçı Vs’ lerinde faydası çok. of 2 3 tılsımının yanına durdurma 1 3 takıyorsun yani ana tılsım gibi bir şey. :) Yada bb3 takmayan büyücüler için sinir bozucu bir tılsım zihin tutma ihtimalin yüksek. :D

En gereksizi nara tılsımı olabilir
Süpürme 13 takmak daha mantıklı değil mi? Savaşçının zihnini veya elini tutma ihtimalini %25'ten %32.5 'e çıkarmak bana çok mantıklı gelmiyor çünkü zaten savaşçı hemen bozuyor. Zihnini tuttuğun zaman bozamasa dediğiniz mantıklı. O zaman %7.5 ' in bir anlamı olur. Ancak hemen bozduğu için gereksiz bir tılsım bence. Süpürme 13 takılıyken süpürme vuruşuyla 3k ' ya kadar vurabiliyoruz. Çok iyi bir avantaj sağlıyor.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Ağır vuruş. :thinking_face:
kedi
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Can Kurtaran diye düşünüyorum.. Şifacı olduğum için aklıma bir tek o gelmiş olabilir.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: