oyundaki gizli bilgiler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
s21f98
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

oyundaki gizli bilgiler

Mesaj gönderen s21f98 »

bunu paylaşmayacaktım aslında sadece kendim için saklıyordum ama oyun ölmüş ve kimsenin kimseye faydası yok o yüzden paylaşıyorum

1--) bana neden item düşmüyor herkese düşüyor ama bana düşmüyor triplerine girmeyin çünkü size düşmediği zaman başkasınada düşmüyor başkasına düşüyorsa onun zamanı gelmiştir şöle düşünelim
mesela üst dizerken A adlı kişiye 20nci kesişinde gbzden ayakkabı düşüyor 50nci kesişinde komserden pant düşüyor 200ncü kesişinde bbden eldiven düşüyor 300ncü kesişinde hakirden ceket düşüyor toplam kaç kere kesmiş oldu 300+200+50+20 = 570 B adlı kişiye 300ncü kesişinde gbzden ayak düşüyor 50 kesişinde komserden pant düşüyor 200ncü kesişinde bbden eldiven düşüyor 20nci kesişinde hakirden ceket düşüyor toplam kaç kere kesti 570 yani oyun her kişiye aynı derecede kestirir

2--) maden olayı maden artırıcılarınız yoksa hiç bulaşmaın vakit kaybıdır

3--) yaratıklardan sağlam item düşürmek istiyorsanız eğer kestiğin yaratıkların verdiği boş torbaları çantanıza mutlaka alın ve tekrar çantanızdan atın sizin çantanıza girdiğinizi sistem otomatik kaydedecek olduğu için misal olarak 100 zırh 50 ceket 70 pant 200 eldiven verdikten sonra item atacaktır 24 saatte bir itemler yenilenir

4--) boss ları keserken hep aynı saatte kesinlikle kesmeyin misal işten çıktınız akşam 9da anca müsait oldunuz her akşam 9dan 12 ye kadar bos kesiyorsunuz sistem onu kaydeder ve o kestiğiniz bosstan item vermez misal birgün öğlen kesin birgün akşam birgün gece bir gün sabah kesin şansınız %50 artacaktır

5--) oyunda kesinlikle kimseye yaranmaya çalışmayın item düşürücem diye ona buna yaranmaya çalışmayın gruplara girebilmek için millete yalakalık yapmayın sırf gruplara giricem diye loncalara girimde üstümü dizdikten sonra çıkarım diye düşünmeyin üstünüzü dizdiğinizde ayrılık yaşadığınızda bizim sayemizde dizdin derler eğer onurlu şerefli bir insansanız bu zorunuza gider eğer onura şerefe değer vermiyorsanız zaten size sölenecek söz yoktur

6--) boss keserken her zaman grup kuran olmaya çalışmayın başkalarının gruplarına girmeye çalışın çünkü sistem her zaman dışardan gelene item atma şansı çok yüksektir yani dışardan gruba dahil olmak % 50 daha şanslıdır

7--) bossları her zaman 2 şifa 2 büyü 2 savaş kesmeye çalışın faydasını inanılmaz göreceksiniz 100 kere keseceğiniz bossta 50 de fullenirsiniz yarı yarıya fark ediyor

8--) oyunda afk sakın kalmayın afk kalmak şans değerlerinizi allak bullak eder sistem hiçbişey yapmadığınızı otomatik kaydeder ve sizi en geriye atar afk kalıcaksanız oyundan çıkın her zaman bişiler yapın koşturun vs 5 dkdan fazla afk kalmayın

9--) boss keserken abanmayın sakin sakin kesin ( bunun bir çok nedeni var) öncelikle hem item düşme oranını artırırsınız abanırsanız sistem sizi profesyonel oyuncu olarak kaydeder ve itemi vermez ama bilmiyormuş gibi sakin sakin keserseniz itemi daha kolay verir dengeyi sağlamak için

10--) her zaman aynı yerde takılmayın hergün yer değiştirin birgün fanatik kesiyorsanız birgün hortlak kesin başka gün tırpancı kesin başka gün boss kesin hep aynı şeyleri yapmayın

şimdilik bu kadar eğer isterseniz 5 maddelik daha önemli bilgiler var onlarıda paylaşırım yorumlara göre paylaşıp paylaşmayacağıma karar vericem çoğunluk olarak boş bilgi derseniz siz bilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Re: oyundaki gizli bilgiler

Mesaj gönderen Breddy »

Valla güldüm, ne yalan söyleyeyim.
Ölmenin bile bedeli var. (Froshbite)
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Realy?
Resim
Kullanıcı avatarı
YaLnIzKaLp
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen YaLnIzKaLp »

Sen Namık Kemal ' i tanıyor musun ? :thinking_face:
Resim
IIIYaLnIzKaLpIII(49)
IIYaLnIzKaLpII(49)
Ilxyalnızkalpxll (49)

'
AnTaReS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dolunay Cephesi

Mesaj gönderen AnTaReS »

Şu oyunda kalıplamış hurafelerden daha komik olan tek şey 2019’da uydurulmuş hurafeler olabilir :d

Bir de madde madde sıralamışsın 2/2/2 sistemi hariç hepsi komik :D
SACMALIK
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen SACMALIK »

Sana nickimle cevap veriyorum kardeş :d
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

Ben bunu niye sonuna kadar okudum
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

konunun adını boş bilgiler olarak değiştirmelisin :')
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Dalga geçmişsiniz ama adam doğru söylüyor. Bir keresinde farelerden 500 tane çöp eşya aldım. Sonraki kesişimde Kıyamet Asa (^) attı. ;)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Plafect00 yazdı: 18 Tem 2019 15:44 Dalga geçmişsiniz ama adam doğru söylüyor. Bir keresinde farelerden 500 tane çöp eşya aldım. Sonraki kesişimde Kıyamet Asa (^) attı. ;)
Aynen ne güzel günlerdi(!) ..
kedi