Oyuncu isteğine karşı umursamaz tavırlar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Cosanostra
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Oyuncu isteğine karşı umursamaz tavırlar

Mesaj gönderen Cosanostra »

2 gün önce meran sunucusunda Ahievran ile etkinlik esnasında karşılaştık ve sordugum soru şu şekildeydi

+ Grup bölgeleri görevleri için bir kolaylık saglanacak mı?
- Ahievran = Yakın planlarımız arasında böyle bir çalışma
Yok
+ oyuncular olarak çok zorluk çekiyoruz mesela ben karaköye giremiyorum, görevleride yapamıyorum oyuncu sayısı çok az olduğu için
- Ahievran = Cevap yok

Şimdi size söylüyorum siz bu yaptığınız oyunu nerelere getiren ve ne çabalara rağmen oyunu savunan, sahip çıkan, oyuna ısrarla bırakmayan oyunculara bu tür tavırlarınız yüzünden binlerce oyuncu kaybettiginiz gözle görülür şekilde bariz bellidir Allah sizlere daha iyi bir oyunda daha iyi bir game masterlık nasip etsin bende yana size hakkım helal degildir bunuda bilesiniz.
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Re: Oyuncu isteğine karşı umursamaz tavırlar

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhaba Cosanostra

Mesajınız şahsıma ait olması nedeni ile bu sefer şöyle yapalım. Kendinizi bir an olsun bizlerin yerine koyun..!!! Bir yandan etkinliği idare ediyor, diğer yandan şahsınıza gelen onlarca mesaj trafiğini takip ederek cevap vermeye çalıştığınızı ve bu mesaj trafiğinde bir oyuncumuzun sorduğu ilk soruya cevap verdiğinizi lakin ikinci sorusuna yaşanan yoğunluktan gözünüzden kaçırmış olduğunuzu farzedin ve akabinde size bu konuda olduğu gibi sitemkar bir konu başlığı açtığınızı hayal ederek samimi bir öz eleştiri yapabilir iseniz zaten benim size vereceğim cevabı kendiniz vermiş olacaksınız.

Ayrıca oyun dünyamız içerisindeki sorularınıza memnuniyetle cevaplayacağımız bir çok alanımız zaten mevcut. Oyun evresi içerisindeki sorularınızı İletişim Destek Formu>> Soru Cevap başlığı altında bildirimde bulunmanız halinde memnuniyetle cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Konunun farklı mecralara çekilmesi müsait olması nedeni ile konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli