EMİNÖNÜ BÖLGESİNİN BOMBOŞ OLMASI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: EMİNÖNÜ BÖLGESİNİN BOMBOŞ OLMASI

Mesaj gönderen snapdragon »

mmorpg bu kardeş. dediğine bak lol. o dediğine gelene kadar ondan çok daha basit ve önemli olan 5 bin tane öneri var.
Kullanıcı avatarı
Koygocuren
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Koygocuren »

Emin ol kardeşim duygularını paylaşıyorum, yalnız değilsin.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Oyuna öyle bir yenilik getirilmeli ki, eski oyuncuları dahi oyuna geri başlatabilsin!

Velakin yönetimin de reklam konusunda daha aktif olup, gerek sosyal medyada gerekse real hayatta reklam alanlarını genişletmeli.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
Koygocuren
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Koygocuren »

Esadullah yazdı: 22 Tem 2019 23:22 Oyuna öyle bir yenilik getirilmeli ki, eski oyuncuları dahi oyuna geri başlatabilsin!

Velakin yönetimin de reklam konusunda daha aktif olup, gerek sosyal medyada gerekse real hayatta reklam alanlarını genişletmeli.
Oyundan ne kadar para kazanıyorlar bilmiyorum fakat reklam işi Türk Telekom'da. Türk Telekom da İKV'yi ölü oyun olarak görüyor. Çünkü günümüzde MMORPG kalmadı her şey Battle Royal'e döndü. Benim inancım Battle Royal tarzı ucuz eğlencenin yakında tükeneceği ve MMORPG'lerin yeniden yükselişe geçeceği yönünde.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Koygocuren yazdı: 22 Tem 2019 23:26
Esadullah yazdı: 22 Tem 2019 23:22 Oyuna öyle bir yenilik getirilmeli ki, eski oyuncuları dahi oyuna geri başlatabilsin!

Oyundan ne kadar para kazanıyorlar bilmiyorum fakat reklam işi Türk Telekom'da. Türk Telekom da İKV'yi ölü oyun olarak görüyor. Çünkü günümüzde MMORPG kalmadı her şey Battle Royal'e döndü. Benim inancım Battle Royal tarzı ucuz eğlencenin yakında tükeneceği ve MMORPG'lerin yeniden yükselişe geçeceği yönünde.
Zula Battle Royal haritasını incelemdim, videoda vardı CaptainATX sundu hatta. Yorumlara bakılırsa heyecan ve aşkla bekleyenler İKV Dünyasında aktif olanlardan daha fazla malesef..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Bütün yorumları okudum ve Karaköy haricinde ki bütün bölgelerin her bir köşesi, anılarımla beraber gözümün önünden geçti ışık hızıyla. Karaköy hariç diyorum çünkü Karaköy'e ayırdığım süre çok ama çok az.

Yahu tekrar başlıyorum oyuna galiba, günahı boynunuza millet. :grinning:
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Esadullah yazdı: 23 Tem 2019 17:56
Koygocuren yazdı: 22 Tem 2019 23:26

Zula Battle Royal haritasını incelemdim, videoda vardı CaptainATX sundu hatta. Yorumlara bakılırsa heyecan ve aşkla bekleyenler İKV Dünyasında aktif olanlardan daha fazla malesef..
Valla zula'nın yaş kitlesi 7-13 yaş arası çocuklar için onlarda internet kafede oynuyor. 13 yaş üstü ise valve oyunları oynar. Yeni nesil de RPG oynayan maalesef yok denecek kadar az. Reklamını yapsan oyun bu sefer çoluk çocuk dolacak ki, ikv'nin yaş kitlesi 18+...
İkv'ye geri başladılar varsayalım Pubg, Csgo gibi FPS oyunları oynamak varken kim ister ki İKV oynamak?
Oyunun vakti bitti aynı var mısın yok musun gibi, daha ileri gitmez maalesef.
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen CorporalKane »

mmorpg devri biteli rahat 6 yıl oluyor. ikv nin devride zaten bitti. mev.dinç.kaptan,zwartan vs. tüm eski ve kemik ekip toplanıp ikv ye dönseler bile artık geçti o tren. ne ikv yi ne de yeni bir mmorpg yi dikiş tutturamazlar.
IceIceBaby
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen IceIceBaby »

Benim de neredeyse 12 sene oluyor ikv yi bırakalı. Bugün baktım sadece eminönü sunucusu kalabalık diyordu. Bir hevesle girdim ama düşük lvl hiç yok sadece bir kaç tane yüksek level vardı :( Sıfırdan çar kasmayı düşünüyorum. Eğer benim gibi arkadaşlar varsa ekleşelim sıkılmadan oynayabilirim :D Yalnız hiç çekilmiyor çünkü :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

IceIceBaby yazdı: 24 Tem 2019 03:17 Benim de neredeyse 12 sene oluyor ikv yi bırakalı.
Hocam emin misin bırakalı 12 sene olduğundan?
ölüm tatlı bir hayal oldu artık