karaköy güncellemesi ile oyuncuların çektikleri sıkııntılar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
kaptanpuroxx
İskele Babası
İskele Babası

karaköy güncellemesi ile oyuncuların çektikleri sıkııntılar

Mesaj gönderen kaptanpuroxx »

Bir süre önce arkadaşımla daha kolay kasılacağımızı düşünerek eminönü sunucucunda karakterlerimizi oluşturduk ve beklemediğim bir yardımseverlik gördüm öyle ki kenan ve junon görevleri dahil 1 hafta içerisinde 50. seviyeyi görmeyi başardık oyuncular çok yardımsever güzel bir ortam var fakat bir sıkıntı var.

Oyunda ilerleme kaydetmek istiyorsanız yeni güncellemeyle gelen karaköye girmek durumundasınız ve bunun için bütün hol görevlerini tamamlamış olmanız gerekiyor ancak hol görevleri bir noktada kesiliyor ve çemberlitaş görevlerini yapmanız isteniyor
sorun da işte tam burada başlıyor

Gaffarı kesmek yeni 50 seviye olmuş bir grup için nerdeyse imkansız ve insanların çoğu tam bu seviyede gaffarı kesme görevinde takılıyor yardım etmek isteyen 59 level ardakaşlarımız da var elbette fakat çoğu zaman yardım edeceklerinde söylediklerinde pm yağmuruna tutuluyorlar ve inanılmaz bir curcuna oluşuyor insanlar yardıma muhtaç ve sayımız gerçekten çok fazla bu sorunun önüne geçilebilir mi elbette çok kolay bir şekilde geçilebilir en basitinden ufak bir güncellemeyle çemberlitaş slotlarının hitpointleri ve sağlıkları düşürülebilir ya da yönetimin görevi olan insanlara "kolaylık" olması amacıyla grup bölgesi girişinin yanına açılmış olan ikinci giriş daha işlevsel bir hale getirilebilir çünkü şu an hiçbir şekilde işe yaramıyor dün inanın onlarca insan toplandı aralarında 59 level olan arkadaşlarımız da vardı fakat slotların güçleri aynı olmasının yanında bir de grup bölgesinden daha hızlı spawn sürelerine sahipler bu bölgenin esprisi ne o zaman ?

bu yönetimden ve diğer oyunculardan açıkça bir yardım beklentisidir uzun yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim destekleriniz bekliyorum

eminönü sunucusu haberlerinizi bekliyor :relaxed: :relaxed: :relaxed: :relaxed: