Oyuna Yeniden Başlamak İsteyenler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KuzgunXIII
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Sons Of Anarchy

Re: Oyuna Yeniden Başlamak İsteyenler

Mesaj gönderen KuzgunXIII »

Oyuna geri dönmemin ardından karaköy dışında bulmuştum bende kendimi konusunu da açtım hatta ama oyuna başladıktan 1 gün sonra gaffarı kestim imkansız değil sadece ileri seviyede ki oyuncularla kafa dengi birini bulup güzellikle yardım istemen yeterli bence istersen boss ları halledebilirsin ama plus şart insanlara ulaşman için
Ruhlarımızın Tanrı Dağı'nda buluşacağı eminliği ile sevdiğimiz için,Dünyada vuslatı hesaba katmadık, Özlüyoruz vesselam.
Kullanıcı avatarı
hewlet57
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: FireNation

Mesaj gönderen hewlet57 »

Doğru soyluyorsunuz fakat biz zaten ekibiz gidip başka ekipten yardım alıcak olsak onların klanlarına bırlıklerıne geçeriz 5 kişilik ekip toplanıp o levele kadar kasıp daha ileriye gidemiyorsa o oyunda bir sıkıntı vardır bunun çözüme kavuşması lazım.Yeni başlıycak her insan eski oyunculara muhtaç kalıyor bunu yapanda bu yönetim.Kendi elleri ile yeni oyuncuları direk itiyorlar.
Server :Eminönü
Nick : Hewlet
Lonca : FireNation
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

KuzgunXIII yazdı: 21 Haz 2019 11:32 Oyuna geri dönmemin ardından karaköy dışında bulmuştum bende kendimi konusunu da açtım hatta ama oyuna başladıktan 1 gün sonra gaffarı kestim imkansız değil sadece ileri seviyede ki oyuncularla kafa dengi birini bulup güzellikle yardım istemen yeterli bence istersen boss ları halledebilirsin ama plus şart insanlara ulaşman için
İleri seviyeyi geç çoğu sunucuda insan bile yok ki ekip kuralım.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ismailaslan »

KuzgunXIII yazdı: 21 Haz 2019 11:32 Oyuna geri dönmemin ardından karaköy dışında bulmuştum bende kendimi konusunu da açtım hatta ama oyuna başladıktan 1 gün sonra gaffarı kestim imkansız değil sadece ileri seviyede ki oyuncularla kafa dengi birini bulup güzellikle yardım istemen yeterli bence istersen boss ları halledebilirsin ama plus şart insanlara ulaşman için
Benim yaklaşık 1 yapamadığım gaffar görevini sen güzellikle yardım isteyerek yaptıysan bu taktir edilmesi gereken bir olay şu kafa dengi güzellikle yardım istediğin arkadaşımıza ulaşma imkanım var mı ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

Eğer Sunucu Byeazköşkde Kurulacak İse Çarlarım İle Elimden Gelen Desteği Sağlarım Saygılar ıııEsCoBaRııı :')
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Bak güzel kardeşim,

Şu oyunda olsun veyahut başka bir ortamda olsun 3-4 sağlam dostun olursa yapamayacağın hiç bir iş yoktur. Oyunun bu dönemlerinde bunu yakalayabilir isen ne mutlu sana!
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
KIZILTAMU
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Unruly

Mesaj gönderen KIZILTAMU »

Bizim camia bir çok şeyi sert eleştirir birbiri ile çatışır ama ben yardım istiyipte bulamayanı görmedim arkadaşlar. Yardımı nerden istediğin önemli sadece :) forumdan istemen harika bir şey dostum.
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Eminönü'nde yardım isteyen arkadaş olursa bana özelden ulaşsın.
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
RamazanBey yazdı: 22 Haz 2019 11:27 Eminönü'nde yardım isteyen arkadaş olursa bana özelden ulaşsın.
Ben Eminönü sunucusunda oynuyorum hocam. Sığınak, migrat, çt, hol, yeşil & kadim görevlerim var. :D Ordunu toplayıp yardıma gelirsen iyi olur açıkçası. :D Klansızım ben. Sanırım sen klandasın. Arz yada Lodos farketmez iki tarafa da geçebilirim. Yaklaşık 3-4 saatlik macera yaşamak istiyorsan bu fırsatı kaçırma derim. :D
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Hocam özelden konuşalım günü belirleyelim. Gerisi kolay
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim