ŞU SIRALAR HERKES GERGİN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
reborn
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

ŞU SIRALAR HERKES GERGİN

Mesaj gönderen reborn »

Neden herkes kavga ediyor?
reborn
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: ŞU SIRALAR HERKES GERGİN

Mesaj gönderen reborn »

reborn yazdı: 16 Haz 2019 02:59 Neden herkes kavga ediyor?
Bugün oyuna girip asamın eksik madenlerini çekmek için girdim tankıma vs. vs. alınır yazıp maden çekmeye başladım. Çok geçmedi 5 dakika sonra başladı 2 lonca bölgeden ana, bacı ayırt etmeden sövmeye. Her gün en az 2 kişi kavga ediyor, peki neden?
s21f98
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen s21f98 »

haklılık payınız var fakat ikvde kavganın tek bir nedeni var itemi olanın 2 3 arkadaş edinen kendisini türkiyedeki en ünlü mafya babası zannetmesi sürekli bölgede takılarak o küçük zekalarıyla herkesin onlardan korktuğunu zanneden asosyal insanlar bu insanlar realde küçük işlerde çalışır eziklik psikolojisi ile yaşarlar kendi düşünceleri fikirleri yoktur herkese abi derler bu yüzden real yaşamındaki ezikiğini sanal ortamdan çıkarır herşey beyinde biter psikolojide biter aşağılık psikolojisi yaşayan insanlar
Kullanıcı avatarı
KuzgunXIII
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Sons Of Anarchy

Mesaj gönderen KuzgunXIII »

s21f98 yazdı: 16 Haz 2019 04:01 haklılık payınız var fakat ikvde kavganın tek bir nedeni var itemi olanın 2 3 arkadaş edinen kendisini türkiyedeki en ünlü mafya babası zannetmesi sürekli bölgede takılarak o küçük zekalarıyla herkesin onlardan korktuğunu zanneden asosyal insanlar bu insanlar realde küçük işlerde çalışır eziklik psikolojisi ile yaşarlar kendi düşünceleri fikirleri yoktur herkese abi derler bu yüzden real yaşamındaki ezikiğini sanal ortamdan çıkarır herşey beyinde biter psikolojide biter aşağılık psikolojisi yaşayan insanlar
Söylediklerine çoğunlukla katılıyorum bu tiplerle oyun içinde denk geldim hatta discord ortamlarında da bulundum oyunda ki karakteri güçlü olunca Al Capone gibi takılır bu tipler kendi gibi yaverleri vardır bunları temizlemek çok kolay ben seviyesiz tartışan 2 kişiyi gördüğümde bile olaya dahil olmamama rağmen yasaklarım bunları belkide sunucuda ki en geniş yasaklama listesi bendedir bu yasaklamalar bana ticaret anlamında zaman zaman zorluk yaşatsa bile sorun değil sizede tavsiye ederim bir süre sonra oyunda dolaşan pixeller haline geliyolar görmemeye başlıyorsunuz karaköyde ki fanatiklerden farkı olmuyo yani
Ruhlarımızın Tanrı Dağı'nda buluşacağı eminliği ile sevdiğimiz için,Dünyada vuslatı hesaba katmadık, Özlüyoruz vesselam.
reborn
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen reborn »

s21f98 yazdı: 16 Haz 2019 04:01 haklılık payınız var fakat ikvde kavganın tek bir nedeni var itemi olanın 2 3 arkadaş edinen kendisini türkiyedeki en ünlü mafya babası zannetmesi sürekli bölgede takılarak o küçük zekalarıyla herkesin onlardan korktuğunu zanneden asosyal insanlar bu insanlar realde küçük işlerde çalışır eziklik psikolojisi ile yaşarlar kendi düşünceleri fikirleri yoktur herkese abi derler bu yüzden real yaşamındaki ezikiğini sanal ortamdan çıkarır herşey beyinde biter psikolojide biter aşağılık psikolojisi yaşayan insanlar
Kral, yargı dağıtmışsın kelimelerle.
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Resim
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Bu oyunun en büyük problemlerinden birisi oyuncu kitlesinin yaş düzeyinin sürekli düşmesiydi ve de düşmeye devam ediyor.Yaz tatili ile birliktede veletler cirit atıyordur eminim,isyankar gençler naparsın, hepsinin kanı kaynıyor. :smirk:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

+10000
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Evde hanımdan dayak yiyen, bize sinirleniyor ondan olabilir mi?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Esadullah yazdı: 18 Haz 2019 01:38
Evde hanımdan dayak yiyen, bize sinirleniyor ondan olabilir mi?
Güldürdün beni 😂
...COMANDANTE...

... Semsûr...