Sunucu Sayısını Azaltma

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Re: Sunucu Sayısını Azaltma

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Mesajı düzenlerken tekrar yollandı mesajım anlam veremedim.

Kısacası yaşanılırsa "anket ve ikv" bir yüzyıl boyunca anket kelimesinin anılması yasaklanırdı.*
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

IIASiLKANII yazdı: 09 Haz 2019 12:15
pegasusejder2 yazdı: 09 Haz 2019 09:29 . En basitinden şuan boş dediğimiz sunucularda bile karaköy bosslarından önceki bosslara kadar neredeyse hepsi dolu sıra bekliyor falan.
Ne? :)
Hocam dediğim şu boş sunucularda bile karaköy bossları dolu ve hatta karaköy öncesi bosslarda(phi, dev ana, iflis...) dolu oluyor zaman zaman
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen EmircanVR »

Bunu zaten zamanında knight online da yaptı baktı sunucularda ki oyuncu sayısı azarlıyor 25 Server sayısını 6 7 çekti oyun canlandı aynısı burada da olabilir ikv yetkilileri yapmaktan korkuyor mu ya da uğraşmak mi istemiyor anlamış değilim fikir güzel olursa ikv azda olsa aktif olan oyuncusu zevk alır yeni başlayan birisi de aktifligi görürse oda devam eder Server birleşmeli kesin.
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Bunu yapabilecek kimse yok yönetimde.
sabitfikir
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen sabitfikir »

Yapılmama sebepleri:
1- yapacak adam yok
2- sunucu performansı kötü etkilenir
3- sunucular arası karakter transferi gelirleri azalır
Kullanıcı avatarı
KuzgunXIII
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Sons Of Anarchy

Mesaj gönderen KuzgunXIII »

Bütün yazılanları okudum haklı sebepleri olanlar var tüm sunucularda her karakteri kasmış bunu nasıl yaptı fikrim yok ama istememesi gayet normal ona şu şekilde çözüm sağlanabilir gaffar yapılı bütün karakterlerinin yerine 10.000 akçe atıyorum verilebilir seçtiği 4 karakterin dışında

Boss kesiminin zorlaşması oyunun 24 saat aktif olarak oynanması demek olur sabah oyuna girip hakir kesemeyen biri gece o boss için oyuna girebilir mesela bu sayede daha fazla oyuncu sürekli aktif kalır şuan ki en büyük şikayetimiz yeni oyuncuların boss ları kesemedikleri için oyunu bırakması sunucuda teknik sorunlar yaşanacaktır tabi ki ama aktif oyuncunun fazla olması ikv ye para akışınında artması demek ve para akışı artarsa yönetimin ilgisi de aynı oranda artar

VS yapmak isteyen ama yapamayan kendi gücünü test etmek isteyen bir sürü insan var düşünsenize yer altında lodos ve arzların çarpıştığını oyunun her bölgesinde aktif savaşlar dönecek rekabet ortamı her zaman canlılığı ve verimi arttırır güneş asalı 2 büyücünün birbirini kesmeye çalıştığını görmek ben isterim mesela

Sonuç olarak mevcut sunucu sayısının azaltılması yönünde benim de fikirlerim çok fazla ortamdan az ortama geçilmesi oyuncu kirliliğinden çok aktif olan kitleyi ateşleyecek diye düşünüyorum loncaların fazla olması demek madenlerin değer kazanması demek en uç itemlerin elde edilmesinin zorlaşması demek bazılarınız rahatının bozulmaması için de istemiyor olabilir benimde rahatım bozulur bu olursa büyük ihtimal ama oyun değerini geri kazanır diye düşünüyorum meteor bölgesine geçtiğimde sonsuz boşluk yerine gaffarın önünde bekleyen mağranın önünde dev ana için bekleyen hatta Boş boss u için sıra bekleyen insanlar görmek bana şuan ki halinden daha fazla keyif verir hepinizin görüşüne saygı duyuyorum ve haklı sebepleriniz var benimle aynı fikirde olanda var demokratik bir şekilde sonuca varılması ancak oylama ile olur ve bunu yönetim sağlar sonuca boyun eğeriz tabi bunlar gerçekleşirse
Ruhlarımızın Tanrı Dağı'nda buluşacağı eminliği ile sevdiğimiz için,Dünyada vuslatı hesaba katmadık, Özlüyoruz vesselam.
Kullanıcı avatarı
hewlet57
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: FireNation

Mesaj gönderen hewlet57 »

Çok güzel yazmışsınız da.Yeni başlıyan oyuncular için birşeyler yapılmadıkça giderek sayı düşücektir.
Server :Eminönü
Nick : Hewlet
Lonca : FireNation
Michealessien
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Michealessien »

kesinlikle azaltılması gerekiyor azaltmak degil direkt 1 e ceksinler
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Saçma sapan talepler yerine yeni/yeniden başlayanlara ve görevlerini yapamayanlara yardım etmek daha cazip bir fikir gibime geliyor. 1 sunucuya bile indirseler bu kafayla bir yere varılamaz.
Kullanıcı avatarı
KuzgunXIII
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Sons Of Anarchy

Mesaj gönderen KuzgunXIII »

Skull yazdı: 21 Haz 2019 10:00 Saçma sapan talepler yerine yeni/yeniden başlayanlara ve görevlerini yapamayanlara yardım etmek daha cazip bir fikir gibime geliyor. 1 sunucuya bile indirseler bu kafayla bir yere varılamaz.
Neyin saçma sapan olduğunu söylesende bizde anlasak hangi kafayla bir yere varılmıyo onuda anlamadım rastgele varsayımlar yapıp göndere basmak yerine yazdıklarını açıkla anlayalım ne demek istediğini
Ruhlarımızın Tanrı Dağı'nda buluşacağı eminliği ile sevdiğimiz için,Dünyada vuslatı hesaba katmadık, Özlüyoruz vesselam.