GERÇEKTEN İKV YÖNETİCİLERİNİ ÇOK BAŞARISIZ BULDUM.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KuzgunXIII
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Sons Of Anarchy

Re: GERÇEKTEN İKV YÖNETİCİLERİNİ ÇOK BAŞARISIZ BULDUM.

Mesaj gönderen KuzgunXIII »

pegasusejder2 yazdı: 11 Haz 2019 18:19
movie yazdı: 09 Haz 2019 03:44
KuzgunXIII yazdı: 09 Haz 2019 03:39 Bu kadar isyan ettiğin bir oluşuma devam etmek zorunda neden hissediyorsun onu anlamadım hayatımda hiç bir şey için memnuniyetsiz kaldığım hiçbir şey için mecbur hissetmedim kendimi yapabildikleri maximum bu belki adamların yada yapmak istemiyorlar sen neden beğenmediğin bir şeye devam etmek istiyorsun bence bu oyunun şikayet eden genel kitlesinin en büyük problemi bu eğer seni tatmin etmiyorsa salıcaksın sadece her oyun için genel görüşüm budur
Hayatında hiçbir şey için itiraz etmemiş, hiçbir şeyi eleştirmemiş, hiçbir şeyin daha iyi olmasını istememiş düşük bir profil görüyorum.
Adamın ne dediğini anlamadan yorum yapmayın lütfen. Mesela ben bir oyun için çok sinirlenip, kendimi yıpratıyorsam oyundan vazgeçerim. Çünkü sırf eğlenip vakit geçirmek istediğim oyundan artık gram eğlenmiyorsam niye oynayayım. Onun haricinde oynadığım oyunlarda eleştiri yapabilirim derim ki şu olsa daha iyi olurmuş bunu çözseler çok rahat olur oyun falan filan. Lakin gelipte çileden çıkıyorsan, oyuna ya ara ver yada artık bırak. Durduk yere insanların kalbini kırmaya gerek yok düşük bir profil görüyorum falan diye. Eğlenceli bir şekilde eleştiri de bulunmak vardır bir de sadece sinirden bir şeylere söverek şikayet etmek vardır. İkisinin arasındaki çizgiyi ayıralım lütfen.

İyi günler.
Bu konu altında aynı frekansta olduğum insanların varlığını bilmek beni sevindiriyor
Ruhlarımızın Tanrı Dağı'nda buluşacağı eminliği ile sevdiğimiz için,Dünyada vuslatı hesaba katmadık, Özlüyoruz vesselam.
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Ben de senin gibiydim bak tüm karakterlerimi devrettim oyunu sildim arada bakıyorum haftada bir foruma tükendik
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

aaaaah... Forumun da eski tadı yok.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Plafect00 yazdı: 15 Haz 2019 12:56 aaaaah... Forumun da eski tadı yok.
2016 - 2017 çok iyi değil miydi ? O:-) her gün bir sürü konular açılırdı gelecek olan güncelleme fikirleri ortaya atılırdı..
kedi
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen scorper »

Hak veriyorum oyun acilen kendine gelmeli erg yongası 300m tanesi hidrojen 300m m1 met 23 1.5 t olmus din iman para olmuş oyunun bu materyalleri kolaylaştırın yoksa oyunu daha cooom kısı bıarakır
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

Haklısın demekten başka yorum yapılabileceğini düşünmüyorum.Günde en az 1 defa geri sarmalar, kopya bonolar.Şu anda birlikte sabrederek bu oyunu oynadığımıza bile inanamıyorum abi.

Göster
LadyGAGA yazdı: 15 Haz 2019 12:20 Ben de senin gibiydim bak tüm karakterlerimi devrettim oyunu sildim arada bakıyorum haftada bir foruma tükendik
İyi ki devretmişsin bu arada, çok mutlu oldum oyunu bıraktığını görünce.Köşkteki zamanlarını unutmadım.La casa de LadyGAGA.
Kullanıcı avatarı
WusTy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Lonca: MusRen

Mesaj gönderen WusTy »

Yani size yazıklar olsun. Yaptığınız davranışlar çok saygısızca ve usulsüzce. Yaptığınız çalışmalar ile alakalı ne bir bildiri yayınlıyorsunuz, ne de çalışma tarihinize dikkat ediyorsunuz. Ya her şey bir yana, haftasonu! Geçen hafta da aynı şeyi yaptınız bu haftada. Yazıklar olsun.

Hediye yayını yapana kadar deyin ki arkadaşlar çalışmamız var şu şu saatler arasında, çok mu zor? Yoksa bu kadar mı değersiz görüyorsunuz İKV oyuncularını?

İnsanlar eminim ki hala bekliyor, Allah rızası için biriniz çıkın ve söyleyin nedir durum ???
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen CorporalKane »

En ucuz tılsımlar olmuş 2 t , kopya banolar ve kopya itemler almış başını gitmiş, herkeste en az 200 t para var , daha var oğlu var. Beyler hesaplarınızı ve birikimlerinizi elden çıkarıp kurtarın kendinizi.