BİZ BİRLİK OLURSAK BU OYUN AYAKTA KALACAKTIR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
UluBilge
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

BİZ BİRLİK OLURSAK BU OYUN AYAKTA KALACAKTIR

Mesaj gönderen UluBilge »

Öncelikle herkese merhaba. Uzun süredir oyuna giremesem de forumu takip ediyorum ve oyunun halini az çok anlayabiliyorum. Biraz önce oyuna da girdim geneli boş, ıssız her yer. Ama eski günlere döndürmekte bizim elimizde. Biliyorum hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ama bir kişi bile çabalasa oyunu güzel hale getirebiliriz diye düşünüyorum. O yüzden Eminönü Sunucusunda Karaköy görevlerine kadar kim varsa yardım etmek istiyorum, ister para ister çar kasma olsun. Tabii ki tek başıma yapabileceğim bir şey değil ama sizlerin de yardımını bekliyorum. Şu zor günlerde biraz olsun birbirimize destek olursak, yan yana olursak oyunu güzelleştirebileceğimize inanıyorum.

İşimden dolayı fazla giremesem de girdiğim zaman imzamdaki karakterlerime ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.
ALOAZRAİL ALoAzraiL ALooAZRAİL Sebüktegin Aprınçortigin TEVEKKÜL ITEVEKKÜLI Orduluxbüyücü

Eminönü 2008 - ....
Kullanıcı avatarı
Koygocuren
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: BİZ BİRLİK OLURSAK BU OYUN AYAKTA KALACAKTIR

Mesaj gönderen Koygocuren »

Bu kadar estetik diyaloglara sahip oyun bence dünya genelinde yok, size hak veriyorum
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

UluBilge yazdı: 18 May 2019 12:56 Şu zor günlerde biraz olsun birbirimize destek olursak, yan yana olursak oyunu güzelleştirebileceğimize inanıyorum.

İşimden dolayı fazla giremesem de girdiğim zaman imzamdaki karakterlerime ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.
Düşüncene sonuna kadar katılıyorum fakat bu oyundan para geliri elde eden "Türk Telekom ve Çalışanları " onlar düşünmesi gerek birliği beraberliği :relaxed: 3 aydır etkinlik yok mesela .
Resim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

Bende aynı şekilde teşkilat sunucusunda yardımcı olmaya çalışırım. Özelden ulaşabilirsiniz. :blush:
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen snapdragon »

Darkxfearless yazdı: 18 May 2019 17:30
UluBilge yazdı: 18 May 2019 12:56 Şu zor günlerde biraz olsun birbirimize destek olursak, yan yana olursak oyunu güzelleştirebileceğimize inanıyorum.

İyi forumlar.
Düşüncene sonuna kadar katılıyorum fakat bu oyundan para geliri elde eden "Türk Telekom ve Çalışanları " onlar düşünmesi gerek birliği beraberliği :relaxed: 3 aydır etkinlik yok mesela .
Ne 3 ayı gardaş tam 6 ay oldu 7 ye doğru kürek çekiyor. En son 2018 in 11. ayında yapıldı.
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

snapdragon yazdı: 18 May 2019 19:25
Darkxfearless yazdı: 18 May 2019 17:30

İyi forumlar.
Ne 3 ayı gardaş tam 6 ay oldu 7 ye doğru kürek çekiyor. En son 2018 in 11. ayında yapıldı.
Hedef 2023 diyelim ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Bu kadar yıkık olmayın beyler yönetimin bile çabalamadığı oyun için siz niye vaktinizi öldürüyorsunuz bırakın ne halleri varsa görsünler
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Furkaaaaann yazdı: 19 May 2019 03:01 Bu kadar yıkık olmayın beyler yönetimin bile çabalamadığı oyun için siz niye vaktinizi öldürüyorsunuz bırakın ne halleri varsa görsünler
Yıkık olmakla falan alakası yok bence. Oynamak isteyen olursa bir şekilde yardımcı olmak isteyenler oluyor. Yönetim çabalasın veya çabalamasın sonuç şuna çıkıyor; "Bir zamanlar tablo kadar güzel olan İstanbul'da, sen bu savaşın neresinde duruyorsun?" :) :)
Kullanıcı avatarı
KarakuleGFB
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarakuleGFB »

Düşünceni takdir ediyorum. Ama yeni gelen bir oyuncuya her zaman yardım edecek vaktin olamayabilir. Burada yönetimin grup olmadan yapılamayacak kadar zor olan Boss görevlerini biraz kolaylaştırması gerekiyor. 25-30 seviye kadar bir insan kendini kassa bile Boss görevlerini yapamayıp oyunu bırakabiliyor.
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

KarakuleGFB yazdı: 19 May 2019 12:23 Düşünceni takdir ediyorum. Ama yeni gelen bir oyuncuya her zaman yardım edecek vaktin olamayabilir. Burada yönetimin grup olmadan yapılamayacak kadar zor olan Boss görevlerini biraz kolaylaştırması gerekiyor. 25-30 seviye kadar bir insan kendini kassa bile Boss görevlerini yapamayıp oyunu bırakabiliyor.
Zaten zor görevlerde boss görevlerde yardım ister orası önemli değil de asıl önemli olan çt ve hol görevleri. Orayı yapmadıkça karaköye de giremiyorsun artık. Eskiden en azından girip item falan düşürüyordun bir şeyler yapabiliyordun şimdi o da kalmadı.