Belli belirsiz anılar :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Belli belirsiz anılar :)

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

Bundan yaklaşık 10 sene önce başladım. İlk başladığım da 49 level eklentisi gelmemişti. Oyunu mynetten görmüştüm başlamıştım. Benim ilk mmorpg oyunumdu. Hiçbir şey bilmiyordum.
Savaşçı karakter açmıştım en başta. Yetenek olayını bilmediğimden level atladıkça her yeteneğe eşit puan vermeye çalışıyordum :D. Hemen yan komşuma da söyledim böyle böyle bir oyun var diye. O da başladı oyuna. Büyücü mü daha iyi savaşçı mı daha iyi diye merak ettik ona göre ya büyücü ile yada savaşçı ile devam edecekti arkadaş. 7 level büyücü ws 7 level savaşçı yaptık ( :') ) işin daha da garibi büyücü oynamayı bilmediğimizden kafa kafaya çarpıştırdık ikisini. Her seferinde garip(!) bir şekilde savaşçı kazandı :grin: . Sonra okul falan başlayınca bıraktım oyunu zaten bilgisayar da yasaklanıyor abimlerden sıra bana gelmiyor falan.
Tabi benim içimde bir ukde kaldı. Biraz oynamayı falan da araştırdım artık yaz gelmesini bekliyorum. Yaz geldi eski hesabımı unutmuşum zaten onda her şeyi batırdığım için hiç umursamadım. Sıfırdan başlayacaktım arkadaş ile beraber. Bu sefer 49 level eklentisi de gelmişti. 49 leveli asla ulaşılamaz bir şey olarak görüyordum. 49 level dolaşanlar falan var böyle bize nasıl havalı geliyor. İkimiz de gene savaşçı açtık. Oynuyoruz falan böyle iyi köyü 30 level olduk arkadaş büyücü açacam ben dedi. Büyücü açarken de bir lonca görmüş Viper diye onlara katılmış. Bir baktım adı Viperxkaraejder. Dedim viper ne oğlum falan. Loncaya katıldım sende baştan büyücü aç loncaya katıl hemen.
Koşa koşa büyücü açtım loncaya katıldım. O sırada da ramazan geldi(zaten şuan yazma sebebim de her ramazan o anı hatırladığım için). Hiç unutamıyorum annemler gitmişti evde babaannemle kalıyordum. Sahura kadar uyanık kalıyordum ve bana kızan olmuyordu ':) . Tabii o sıra ramazanda falan hediyeler oluyordu. Exp artırıcı falan gelmişti saat 12.00-04.00 arası mı ne. Bende arkadaşa yetişecem diye sahurları uyanık kalıp büyücümü kasıyordum. Sonra işte oyunu bırak geri başla bırak geri başla buralara kadar geldik bir şekilde.

Bunu şuan dediğim gibi hep aklıma geldiği için yazasım geldi. Garip bir şekilde çok güzel ve mutlu zamanlarımdı. Belki de çocuk olmamdandı bilmiyorum ama gerçekten güzel zamanlardı.

Sizin de aklınıza gelen böyle güzel zamanlar varsa sizde yazın, okuyup güzel anılar hatırlayalım :) :)
Kullanıcı avatarı
Producer
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Belli belirsiz anılar :)

Mesaj gönderen Producer »

Resim

Bu resimi çeken sen misin?
Resim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Producer yazdı: 16 May 2019 21:16
Göster
Resim
Bu resimi çeken sen misin?
Yok hocam fotoğrafı bahsettiğim yan komşum çekmiş. Bu arada karıştırmışım onun adı Viperxkarabüyü idi. Viperxkaraejder bendim. Arada hesapları değiştirdiğimiz için karıştırmışım ':) .
berk11
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen berk11 »

[*]KARDEŞ GELEYIM BEN YER VARSA 0 DAN BAŞLICAM AMA
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

berk11 yazdı: 17 May 2019 01:05 [*]KARDEŞ GELEYIM BEN YER VARSA 0 DAN BAŞLICAM AMA
Bayramdan sonra muhtemelen bununla ilgili konu açarım forumu takipte kal :blush: :blush:
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Eminönü sunucusunda başlayın. Kalabalık ama görevler için ideal bir sunucu. Yardım edenler çıkıyor saolsunlar. :D Bayramdan sonra başlayın. :D
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Skull yazdı: 17 May 2019 13:46 Eminönü sunucusunda başlayın. Kalabalık ama görevler için ideal bir sunucu. Yardım edenler çıkıyor saolsunlar. :D Bayramdan sonra başlayın. :D
Teşkilatta benim hesaplarım falan da var hani 49'a kadar ki görevler sıkıntı değilde. Asıl mesele çt görevleri onun için yardım bulabileceğimizi sanmıyorum. ':)
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
pegasusejder2 yazdı: 17 May 2019 14:07
Skull yazdı: 17 May 2019 13:46 Eminönü sunucusunda başlayın. Kalabalık ama görevler için ideal bir sunucu. Yardım edenler çıkıyor saolsunlar. :D Bayramdan sonra başlayın. :D
Teşkilatta benim hesaplarım falan da var hani 49'a kadar ki görevler sıkıntı değilde. Asıl mesele çt görevleri onun için yardım bulabileceğimizi sanmıyorum. ':)
ClaireRedfield ben hocam bu arada. Teşkilat projesi patlamıştı. :D Bu sefer değişik sunucu olsun dedim. :D Çemberlitaş görevleri hangi sunucu olursa olsun sıkıntı zaten. :D Kolay gelsin hepimize. :D
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Skull yazdı: 17 May 2019 15:47
Göster
ClaireRedfield ben hocam bu arada. Teşkilat projesi patlamıştı. :D Bu sefer değişik sunucu olsun dedim. :D Çemberlitaş görevleri hangi sunucu olursa olsun sıkıntı zaten. :D Kolay gelsin hepimize. :D
Karaköy olduğu sürece illa ki patlayacak. Bir de bir hevesle başlayıp bırakanlar da çok oluyor (mesela ben :D). Bu tamamen millet biraz vakit geçirsin diye oluyor. Neyse artık sunucu falan ayarlanır onlar dert değil bakalım bir şeyler olacak mı? :)
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
pegasusejder2 yazdı: 17 May 2019 17:02
Skull yazdı: 17 May 2019 15:47
Göster
Karaköy olduğu sürece illa ki patlayacak. Bir de bir hevesle başlayıp bırakanlar da çok oluyor (mesela ben :D). Bu tamamen millet biraz vakit geçirsin diye oluyor. Neyse artık sunucu falan ayarlanır onlar dert değil bakalım bir şeyler olacak mı? :)
Zaten işsizlikten bunların hepsi. Bütün gün evde pc başında yapacak bir şey bulamıyorum. :D Dediğin gibi yaz tatili falan gelsin de bakılır çaresine. :D