Eskiler Hep Özlenecek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Eskiler Hep Özlenecek

Mesaj gönderen TOLGA »

Esenlikler dostlar,

Video sahibinin de dediği gibi, eskiler hep özlenecek. Siz ne düşünüyorsunuz?

Resim
unnamed
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Eskiler Hep Özlenecek

Mesaj gönderen unnamed »

Forumda arada birde olsa eskiye özlem , 39 seviye , nostalji sunucu gibi başlıklarla karşı karşıya kalıyoruz aslında burada ki insanların genele yakını ne 39 seviyeyi nede 49 seviyeyi geri istiyor onlar sadece eski dostlukları kardeşlikleri arıyorlar maalesef bu mümkün değil denildiği gibi eski seviyeler gelse nostalji sunucusu açılsa bile insanlar belirli bir vakitten sonra birşeylerin aynı olmadığını anlayacaklar onların ki anlık heyecan herşey zamanında güzeldi arkadaşlar geldi yaşandı gitti eski adamların hepsi iş sahibi oldu evlendi belki evlatları oldu artık eskiyi eskide bırakın İstanbul Kıyamet Vakti anılarınızda kalsın selametle.
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

unnamed yazdı: 14 May 2019 20:39 Forumda arada birde olsa eskiye özlem , 39 seviye , nostalji sunucu gibi başlıklarla karşı karşıya kalıyoruz aslında burada ki insanların genele yakını ne 39 seviyeyi nede 49 seviyeyi geri istiyor onlar sadece eski dostlukları kardeşlikleri arıyorlar maalesef bu mümkün değil denildiği gibi eski seviyeler gelse nostalji sunucusu açılsa bile insanlar belirli bir vakitten sonra birşeylerin aynı olmadığını anlayacaklar onların ki anlık heyecan herşey zamanında güzeldi arkadaşlar geldi yaşandı gitti eski adamların hepsi iş sahibi oldu evlendi belki evlatları oldu artık eskiyi eskide bırakın İstanbul Kıyamet Vakti anılarınızda kalsın selametle.
İşte o yüzden diyoruz ya: eskiler eskiden güzeldi.
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Çok nadir de olsa boş boş otururken bir anda aklıma düşüyor İKV. Çemberlitaş itemlerini düşürmek için saatlerce bölge attığımız zamanlar.Bu zamanda geçen muhabbetler. Bunun yanı sıra 1 tane Ganoderma düşürmek için gece boyunca Sivri Ada ve Meteor Bölgesi turları.
Çift efsunlu el arbaleti düşürmek için saatlerimi, günlerimi, haftalarımı verdiğim Eminönü bölgesi...

Darlandım dostum. Özlüyor insan gerçekten.Sadece kocaman bir 'Vayyy beeee' diyebiliyorum. 😣
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Hâlâ oynanır da işte buglar vesaire düzeltilse tadından yenmez bir oyun bu. Bi de bazı yaratıkların canlarına ve hasarlarına düzenleme gerekiyor onun dışında şimdi olsa yine oynarım. Herkes artık iş güç sahibi diyorsunuz ama benim samimi olduğum insanlar hep işi gücü olan adamlardı ben hâlâ öğrenciyim mesela. Oyuna çok nadir yani ayda bir falan girip müziklerini dinleyip bir şeyler kesip çıkardım. Onlardan birinde hidrojen sattım galiba aldığım bonolar hileliymiş blok da yedim bir güzel. Oyuna dönmemek için bahane çok... Zaten ölmüş de gömeni yok güzelim oyunun.
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

FiratCakiroglu yazdı: 16 May 2019 13:54 Çok nadir de olsa boş boş otururken bir anda aklıma düşüyor İKV. Çemberlitaş itemlerini düşürmek için saatlerce bölge attığımız zamanlar.Bu zamanda geçen muhabbetler. Bunun yanı sıra 1 tane Ganoderma düşürmek için gece boyunca Sivri Ada ve Meteor Bölgesi turları.
Çift efsunlu el arbaleti düşürmek için saatlerimi, günlerimi, haftalarımı verdiğim Eminönü bölgesi...

Darlandım dostum. Özlüyor insan gerçekten.Sadece kocaman bir 'Vayyy beeee' diyebiliyorum. 😣
Derin bir ah çekip sonrasında yine hayatına kaldığın yerden devam etmek mi? Evet tam olarak bizim yaptığımız. Sorsalar pişman mıyız, hep bir ağızdan: Hayır! :)
saglam yazdı: 17 May 2019 02:08 Hâlâ oynanır da işte buglar vesaire düzeltilse tadından yenmez bir oyun bu. Bi de bazı yaratıkların canlarına ve hasarlarına düzenleme gerekiyor onun dışında şimdi olsa yine oynarım. Herkes artık iş güç sahibi diyorsunuz ama benim samimi olduğum insanlar hep işi gücü olan adamlardı ben hâlâ öğrenciyim mesela. Oyuna çok nadir yani ayda bir falan girip müziklerini dinleyip bir şeyler kesip çıkardım. Onlardan birinde hidrojen sattım galiba aldığım bonolar hileliymiş blok da yedim bir güzel. Oyuna dönmemek için bahane çok... Zaten ölmüş de gömeni yok güzelim oyunun.
Evet bu tür sorunların yaşandığı kulağıma geldi, hala daha forumda muhabbetleri de dönüyor. Nasip diyelim, zaten bu saatten sonra İKV'de blok yemişsin kim umursar, ayda yılda girdiğimiz bir oyundu, hiç girmesek ne yazar.
Zamanında işten, okuldan erkenden eve gelme sebebimiz olan oyunu şimdi böyle neyselerle anabilmek insanı üzüyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen kurtcuozii »

B-)
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Forumda bile eski dostluklar muhabbetler yok. Oyunda mı olucaktı ? 10 yaşımdayken görevlerime yardımı forumdan isterdim. İnanır mısınız o görevler ben yazdıktan 10 dakika sonra yapılmış olurdu. Şimdi bakın bakalım Karaköye giriş görevi yapamadığı için kaç yüz kişi oyunu bırakmak zorunda kaldı ?
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen snapdragon »

meran köprüde toplanıp iflise veya solucana yürüyerek gittiğimiz günler. Kadime yürüyerek gittiğimiz günler. Hey gidi hey.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

İstanbul kıyamet vaktinin en çok izlenen videolarından birinin sahibi olmak gurur verici.Eskiler sadece özlediğimizle kalacak bir daha geri gelmez.İzimi bıraktım ve gittim koca çınar İstanbul kıyamet vaktine. :relaxed:
Bu arada $3 kıbrıstan bütün dostlarıma selamlar.
Resim