Oyunda yeni bir şeyler deneyenlerin artık olmaması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
birhesap
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: emekli oldum.

Re: Oyunda yeni bir şeyler deneyenlerin artık olmaması

Mesaj gönderen birhesap »

movie yazdı: 06 Haz 2019 19:20
birhesap yazdı: 06 Haz 2019 16:35
reborn yazdı: 04 Haz 2019 21:52
movie yazdı: 12 May 2019 02:48
7Milyon canı olan bb yi şifacı ile kesersin aynen
6 şifa ile tek grup kesersin evet, slotları bugladıktan sonra sıfır slota indirdikten sonra;
1 gazap şifa (Pehlivan set + Yeşilmen set) (Gazap 1 3, Kangal3, Ruh Kalkanı, Medi 2 3)
5 max, can basma şifa

5 max, can basma şifacıda;
5inde kangal 3 takılı olacak, farklı 5 şifa arasında diğer kırmızı tılsımlar iyileştirme çemberi 13, iyileştirme çemberi 23,şifa 3 kendi aralarında kombinlenecek.
Gazap max şifa tank niyeti görecek, diğer şifacılar devamlı ck ve can ile şifayı ayakta tutar. Gazap şifa fazla oranda hasar alacağı için ilerleyen zamanlarda örsü bitecek. Yedek yeşilmen ve pehlivan itemlerle kesime devam edebilir. Çember 2 3 takan ve yüksek oranda can basan şifacı arada menzil atmalıdır. Hasarlar az oranda çıkacağı için ve gazap şifa ölürse can basmaya dönecektir direk.

Dene kes gör diyenler olabilir, oyunda karakterim kalmadı. Arkadaşlarımın karakterine sohbet ve savaş için arada giriyorum. Kesinlikle olumlu sonuç veren bir kesim olacaktır, bunu görüp deneyen arkadaşlar olabilir. Şimdiden tebrikler :)
5 şifa fazla. 4 gazap ve 2 şifa yeterli bence veya 3 gazap 3 şifa yeterli olur. Az önce denedim 987 asit hasar ile gazap 13 takılı halde (1600 küsür oluyor hasar) 2000'e yakın hasar verdim bb'ye. full asit ve asit bilgisi III olan bir gazap şifa sanırım 6-7 bin hasar verebilir. Full pehlivan ne kadar hasar verebiliyor bilmiyorum eğer o daha fazla veriyorsa gazap şifalar pehlivan set takabilir. Çağrı III ile kangal 1000 civarı hasar veriyor pehlivan setin yanına bu eklenebilir.
2,5-3 saniye arasında vuruş yaptığı için büyük büyücü, fazla kudret iksiri gitmemesi adına 5 can basma demiştim çünkü gazapta ck atılmadığı için. Çağrı III 1200 + 3000 şifaların vuruşu ile can basma şifa 4200 / Gazap max şifa 5000-6000 arasında vuruş+ 1200 çağrı 3 6000-7200 hasar ile rahatlıkla alınır. Bilinç altımda kangal olarak kaldığı için kangal 3 diyorum :D 6 şifada kangal 3, seri kesim için zaten şart, yukardada belirttiğim gibi. Karaköydeki her boss 6 şifa ile rahatlık ile patlatılır.
MrdexteR
reborn
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen reborn »

birhesap yazdı: 06 Haz 2019 22:22
movie yazdı: 06 Haz 2019 19:20
birhesap yazdı: 06 Haz 2019 16:35
reborn yazdı: 04 Haz 2019 21:52
movie yazdı: 12 May 2019 02:48
7Milyon canı olan bb yi şifacı ile kesersin aynen
6 şifa ile tek grup kesersin evet, slotları bugladıktan sonra sıfır slota indirdikten sonra;
1 gazap şifa (Pehlivan set + Yeşilmen set) (Gazap 1 3, Kangal3, Ruh Kalkanı, Medi 2 3)
5 max, can basma şifa

5 max, can basma şifacıda;
5inde kangal 3 takılı olacak, farklı 5 şifa arasında diğer kırmızı tılsımlar iyileştirme çemberi 13, iyileştirme çemberi 23,şifa 3 kendi aralarında kombinlenecek.
Gazap max şifa tank niyeti görecek, diğer şifacılar devamlı ck ve can ile şifayı ayakta tutar. Gazap şifa fazla oranda hasar alacağı için ilerleyen zamanlarda örsü bitecek. Yedek yeşilmen ve pehlivan itemlerle kesime devam edebilir. Çember 2 3 takan ve yüksek oranda can basan şifacı arada menzil atmalıdır. Hasarlar az oranda çıkacağı için ve gazap şifa ölürse can basmaya dönecektir direk.

Dene kes gör diyenler olabilir, oyunda karakterim kalmadı. Arkadaşlarımın karakterine sohbet ve savaş için arada giriyorum. Kesinlikle olumlu sonuç veren bir kesim olacaktır, bunu görüp deneyen arkadaşlar olabilir. Şimdiden tebrikler :)
5 şifa fazla. 4 gazap ve 2 şifa yeterli bence veya 3 gazap 3 şifa yeterli olur. Az önce denedim 987 asit hasar ile gazap 13 takılı halde (1600 küsür oluyor hasar) 2000'e yakın hasar verdim bb'ye. full asit ve asit bilgisi III olan bir gazap şifa sanırım 6-7 bin hasar verebilir. Full pehlivan ne kadar hasar verebiliyor bilmiyorum eğer o daha fazla veriyorsa gazap şifalar pehlivan set takabilir. Çağrı III ile kangal 1000 civarı hasar veriyor pehlivan setin yanına bu eklenebilir.
2,5-3 saniye arasında vuruş yaptığı için büyük büyücü, fazla kudret iksiri gitmemesi adına 5 can basma demiştim çünkü gazapta ck atılmadığı için. Çağrı III 1200 + 3000 şifaların vuruşu ile can basma şifa 4200 / Gazap max şifa 5000-6000 arasında vuruş+ 1200 çağrı 3 6000-7200 hasar ile rahatlıkla alınır. Bilinç altımda kangal olarak kaldığı için kangal 3 diyorum :D 6 şifada kangal 3, seri kesim için zaten şart, yukardada belirttiğim gibi. Karaköydeki her boss 6 şifa ile rahatlık ile patlatılır.
de git la tankla zor kesiyoz adam bb yi şifayla kesicek
70k canı olan tankıma 3 kere vuruyor kutup acmadığımız zaman hala neyin hesabını yapıyonuz + olarak iksirmi dayanır la gazap kesiminde
Kullanıcı avatarı
ScouT13Rcc
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen ScouT13Rcc »

İzlerken bile çok eğlendim arkadşalar elinize sağlık :)
Hepimiz Agâh’da Doğmadık mı ?

Hancock{59} - Cortex{59} - Lieutenant{59}

Alparslantürkeş{44} - ABİK{49} - Osmanpamukoğlu{52}
Cevikol
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Cevikol »

movie yazdı: 12 May 2019 02:48 Çemberlitaş zamanında yeni kesim deneyen tayfalar oluyordu.

6 büyücü GBM-X kesimi

6 şifacı Junon kesimi
viewtopic.php?t=144942&start=10

5 savaşçı 1 şifacı junon kesimi

5 savaşçı 1 şifacı kenan kesimi

6 savaşçı GBM-X kesimi
viewtopic.php?t=125428

6 büyücü Gaffar kesimi
viewtopic.php?t=113757

Yukarıda verilen örnekler kendi içinde ilk kesim mi bilmiyorum google'a yazınca karşıma çıkanları ekledim buraya. Daha başka farklı kesimler de vardır muhakkak.

Şu an oyuna dönüp baktığımda ise hala bir tekdüzelik mevcut. İnsanlar yeni kesim taktikleri denemiyorlar veya ben görmedim. Eski oyuncular farklı kesim taktikleri deneyerek oyuna bir heyecan katıyordu. Şu an oyunda heyecanın öldüğünü görebiliyorum.

Aşağıdaki kesim taktikleri ve türevleri yapılabilir. Daha önce yapıldıysa konu linkini atabilirsiniz ':)

6 büyücü GBZ kesimi
6 büyücü Hakir kesimi
6 büyücü komutan kesimi
6 büyücü Büyük büyücü kesimi

6 şifacı GBZ kesimi
6 şifacı Büyük büyücü kesimi
6 şifacı komutan kesimi
6 şifacı hakir kesimi (zor olabilir)

6 savaşçı GBZ kesimi
6 savaşçı Büyük büyücü kesimi (uğraştırıcı olur)
6 savaşçı komutan kesimi (zor ve uğraştırıcı olabilir)
6 savaşçı hakir kesimi (imkansız :') )

6 şifacıyla Büyük büyücü kesimi çok zor hatta imkansız denilebilir ama 6 büyücü komutan kesmişliğimiz var büyük büyücüyü denedik ama dirençsiz olmuyor malesef o yüzden 1 tane şifacı şart
reborn
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen reborn »

Cevikol yazdı: 07 Haz 2019 18:42
movie yazdı: 12 May 2019 02:48 Çemberlitaş zamanında yeni kesim deneyen tayfalar oluyordu.

6 büyücü GBM-X kesimi

6 şifacı Junon kesimi
viewtopic.php?t=144942&start=10

5 savaşçı 1 şifacı junon kesimi

5 savaşçı 1 şifacı kenan kesimi

6 savaşçı GBM-X kesimi
viewtopic.php?t=125428

6 büyücü Gaffar kesimi
viewtopic.php?t=113757

Yukarıda verilen örnekler kendi içinde ilk kesim mi bilmiyorum google'a yazınca karşıma çıkanları ekledim buraya. Daha başka farklı kesimler de vardır muhakkak.

Şu an oyuna dönüp baktığımda ise hala bir tekdüzelik mevcut. İnsanlar yeni kesim taktikleri denemiyorlar veya ben görmedim. Eski oyuncular farklı kesim taktikleri deneyerek oyuna bir heyecan katıyordu. Şu an oyunda heyecanın öldüğünü görebiliyorum.

Aşağıdaki kesim taktikleri ve türevleri yapılabilir. Daha önce yapıldıysa konu linkini atabilirsiniz ':)

6 büyücü GBZ kesimi
6 büyücü Hakir kesimi
6 büyücü komutan kesimi
6 büyücü Büyük büyücü kesimi

6 şifacı GBZ kesimi
6 şifacı Büyük büyücü kesimi
6 şifacı komutan kesimi
6 şifacı hakir kesimi (zor olabilir)

6 savaşçı GBZ kesimi
6 savaşçı Büyük büyücü kesimi (uğraştırıcı olur)
6 savaşçı komutan kesimi (zor ve uğraştırıcı olabilir)
6 savaşçı hakir kesimi (imkansız :') )

6 şifacıyla Büyük büyücü kesimi çok zor hatta imkansız denilebilir ama 6 büyücü komutan kesmişliğimiz var büyük büyücüyü denedik ama dirençsiz olmuyor malesef o yüzden 1 tane şifacı şart
Aynen komiseri 2 şifa 4 büyü kesebiliyoruz ama 6 şifa bb kesimi ehehehe sadece güldürüyor 6 şifa bb kesen olursa gelsin bide beni kessin xd
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

oyunun genel haline bakılırsa bu durum gayet normal
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Cevikol yazdı: 07 Haz 2019 18:42
6 büyücü neden kesemediniz. Şunu denediniz mi büyülerin hepsi sırasıyla kutup açacak kutup arasında da 1 kez fizik ile vuracaksınız.
Everything is about math just math
satisikv
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen satisikv »

Beyler sizler çok yenisiniz :)

viewtopic.php?t=98062

tarihe dikkat edin... Taktik babaları bizlerdik :)
satisikv
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen satisikv »

Biz tılsımlarla kral olmadık :) gençler.... Tılsım yokken sizin düşünemediklerinizi yapıyorduk :D:D:D:D:D:D
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

[YouTube]Sw4DO7imMcc&t=231s[/YouTube]

Müziklere bakmayın rastgele seçip koyuvermiştim =)
Resim