49 Lwl İçin OYLAMA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ra2114
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: 49 Lwl İçin OYLAMA

Mesaj gönderen ra2114 »

NeWTRoBLe yazdı: 04 May 2019 01:22
ra2114 yazdı: 02 May 2019 20:37
MaraSalvatrucha yazdı: 02 May 2019 20:15 Ne cins adamlarsınız ya ikv nin 49 yada 39 level zamanlarına dönmesi insan oğlunun zaman makinesini icat edip geçmişe gitme ihtimaliyle aynı
Hayatımda gördüğüm en boş ve gereksiz cümleler bütünü olur zaman makinesi ile gidelim back to future
Back to future? Past olmasın :thinking_face:

Filmi izledikten sonra daha iyi anlarsın
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

Bana artık bu tarz konular prim kasmak için açılmış gibi geliyor. Ortada hiçbir şey yok ve olmayacak ama sürekli 39 gelsin 49 gelsin bilmem ne. Konuyu yukarıda tutalım şunu bunu yapalım. Şimdi Ahievran düşünsünmüş. Ahievran neyi düşünecek adam gönüllü bir çalışan. Kendisi de bilmiyordur nasıl geri getirileceğini muhtemelen. Laf attığınız kişileri iyi düşünün. Ne kadar konu açsanız da bir şey değişmeyecek. Yeter artık gına geldi ya.
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen snapdragon »

+1
Yorumsuz bir hakikat.
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

pegasusejder2 yazdı: 04 May 2019 16:13 Bana artık bu tarz konular prim kasmak için açılmış gibi geliyor. Ortada hiçbir şey yok ve olmayacak ama sürekli 39 gelsin 49 gelsin bilmem ne. Konuyu yukarıda tutalım şunu bunu yapalım. Şimdi Ahievran düşünsünmüş. Ahievran neyi düşünecek adam gönüllü bir çalışan. Kendisi de bilmiyordur nasıl geri getirileceğini muhtemelen. Laf attığınız kişileri iyi düşünün. Ne kadar konu açsanız da bir şey değişmeyecek. Yeter artık gına geldi ya.
Sen adamsın.
Düşünmek için vakit kalmadı...
fthbbll
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen fthbbll »

pegasusejder2 yazdı: 04 May 2019 16:13 Bana artık bu tarz konular prim kasmak için açılmış gibi geliyor. Ortada hiçbir şey yok ve olmayacak ama sürekli 39 gelsin 49 gelsin bilmem ne. Konuyu yukarıda tutalım şunu bunu yapalım. Şimdi Ahievran düşünsünmüş. Ahievran neyi düşünecek adam gönüllü bir çalışan. Kendisi de bilmiyordur nasıl geri getirileceğini muhtemelen. Laf attığınız kişileri iyi düşünün. Ne kadar konu açsanız da bir şey değişmeyecek. Yeter artık gına geldi ya.

Kardeşim bu tarz konuları açan insanlar bu oyuna sadece zamanını ayırmış oynamış geçmiş kişiler değil.
İstanbul Kıyamet Vakti günümüz oyunları gibi para yatırayım güçleneyim herkesi yok edeyim egolarımı tatmin edeyim niyeti ile oynanan bir oyun değildir. Bu koca çınar Hikayesi , Atmosferi , Ortamı ile insanlığı , kardeşliği ,dostluğu, sevgiyi, saygıyı ve aile olmayı öğretir. Benim IKV hayatım boyunca bir çok insanla muhabbetim oldu . Sayısını bilmem bir çok loncada bulundum . Şu nu kimse unutmasın ki IKV sadece bir oyun değildir . Bu oyunun müzikleri ile çocukluğunu hatırlayanlar , bu oyuna hayatının bir köşesinde yer veren insanlar var . Bu insanlar bu oyunun bu halde olduğunu görünce ve ilgilenen birisi olmayınca bu tarz yollara (konu açma) başvuruyorlar. Sadece bir oyun hakkında istek de bulunmuyorlar. Hayatlarında yer edinmiş bir oyun hakkinda istek de bulunuyorlar . Birileri çıkıp bir şeyler yapmazsa bu böyle gider . Bu konular seni ilgilendirmiyorsa destek vermeyebilirsin fakat insanların duygularını adadığı bir şey için uğraşmalarına karşı gelemezsin . Ayrıca nasıl bir prim kasılabilir onuda anlamış değilim. Konu açınca para mı kazanılıyor ? Umarım okumuş ve hatanı anlamışsındır. Teşekkür ederim ...
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

fthbbll yazdı: 04 May 2019 21:49

Kardeşim bu tarz konuları açan insanlar bu oyuna sadece zamanını ayırmış oynamış geçmiş kişiler değil.
İstanbul Kıyamet Vakti günümüz oyunları gibi para yatırayım güçleneyim herkesi yok edeyim egolarımı tatmin edeyim niyeti ile oynanan bir oyun değildir. Bu koca çınar Hikayesi , Atmosferi , Ortamı ile insanlığı , kardeşliği ,dostluğu, sevgiyi, saygıyı ve aile olmayı öğretir. Benim IKV hayatım boyunca bir çok insanla muhabbetim oldu . Sayısını bilmem bir çok loncada bulundum . Şu nu kimse unutmasın ki IKV sadece bir oyun değildir . Bu oyunun müzikleri ile çocukluğunu hatırlayanlar , bu oyuna hayatının bir köşesinde yer veren insanlar var . Bu insanlar bu oyunun bu halde olduğunu görünce ve ilgilenen birisi olmayınca bu tarz yollara (konu açma) başvuruyorlar. Sadece bir oyun hakkında istek de bulunmuyorlar. Hayatlarında yer edinmiş bir oyun hakkinda istek de bulunuyorlar . Birileri çıkıp bir şeyler yapmazsa bu böyle gider . Bu konular seni ilgilendirmiyorsa destek vermeyebilirsin fakat insanların duygularını adadığı bir şey için uğraşmalarına karşı gelemezsin . Ayrıca nasıl bir prim kasılabilir onuda anlamış değilim. Konu açınca para mı kazanılıyor ? Umarım okumuş ve hatanı anlamışsındır. Teşekkür ederim ...
Eline sağlık dostum. O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

fthbbll yazdı: 04 May 2019 21:49 Kardeşim bu tarz konuları açan insanlar bu oyuna sadece zamanını ayırmış oynamış geçmiş kişiler değil.
Arkadaşlar bu oyunu en iyi, en güzel ve dolu dolu bir tek siz oynamadınız anlayın artık şunu. Zaten bu oyunu oynayan insanların çoğu en kötü 7-8 yıllık. Bu oyunu hep beraber oynadık. Bütün müziklerini beraber dinledik. Benim oynamasam bile şuan görüştüğüm insanlar var. Lütfen bir tek siz yaşamışsınız gibi anlatmayın bu olayları. Ben tümüyle 90'lara 2000'lere dönmek istiyorum ama imkansız değil mi? Tamam aynı şey direkt olarak bunun için geçerli değil ama oyun yapımcılarından kimse kalmadı. Forum modları ve gönüllü çalışan GM ler var sadece. Onlarında elinden gelen bir şey yok. Bunu anlamamak için ısrar ediyorsunuz. Özellikle "Şimdi Ahievran düşünsün" yazısına nedense sinir oldum. Adamın yapabileceği bir şey yok. Son zamanlarda açılan konuların sadece %50'si 39 level 49 level geri gelsin diye. İnsana başlığını bile görmek gına getiriyor artık. Şu oyunun son zamanlarını güzel güzel birlikte geçirelim hiç kimsenin elinden bir şey gelmiyor anlayın artık. Ben forumda daha güzel konular görmek istiyorum. Şikayet ve öneri için desteğe yazılması gerekirken artık herkes genel foruma yazıyor. Bazı konular açılır ama artık yol geçen hanı gibi muamele görüyor burası. Son olarak da "prim kasmak için" demedim zaten "prim kasmak gibi" dedim. Umarım okumuş ve hatanı anlamışsındır.

Herkese iyi forumlar, iyi oyunlar...
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen snapdragon »

Keşke karaköy hiç gelmeseydi. Oyun daha canlıydı. Karaköyden önce ÇT,Meteor,Hol gayet aktifti. Karaköyü hiç getirmeyecektiniz.
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen Healing45 »

+1 destek
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

snapdragon yazdı: 05 May 2019 13:04 Keşke karaköy hiç gelmeseydi. Oyun daha canlıydı. Karaköyden önce ÇT,Meteor,Hol gayet aktifti. Karaköyü hiç getirmeyecektiniz.
Zamanında söyledik ama Karaköy sarhoşluğundan herkesin gözü dönmüştü.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!