OYUN HATASINDAN KAYNAKLANAN RÜTBE SİLİNMESİ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
PetrichoR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

OYUN HATASINDAN KAYNAKLANAN RÜTBE SİLİNMESİ

Mesaj gönderen PetrichoR »

Merhaba,kullandığım karakterin eski üyelık hesabında klan değiştirme ürününü kullanmıştım.Hesap aktarımı yaptığım yeni üyelikte tekrardan kendı klanıma girdiğim anda Mareşal rütbem silinmiştir.Gerekli fotoğraf,video kayıtları vardır.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Re: OYUN HATASINDAN KAYNAKLANAN RÜTBE SİLİNMESİ

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Kardeş onu ikv destek takımına yaz buraya değil
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Motiejunas
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Motiejunas »

Merhaba
Gerçekleşen oyun hatasından dolayı üzgün olduğumuzu belirterek , yaptığımız araştırmalar sonucunda klan değiştirme ürününü kullanmadığınız gözlemlenmiştir. Ne yazık ki bundan sonraki süreçte destek veremeyeceğimizi belirtmek durumundayım.
PetrichoR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Kardeşim, bende Klan değiştirme ürünü kullanıldı.Sonra klansıza geçildi ,tekrardan bağlı olduğum klana döndüğümde Mareşal rütbem silindi.
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

PetrichoR yazdı: 01 May 2019 15:32 Kardeşim, bende Klan değiştirme ürünü kullanıldı.Sonra klansıza geçildi ,tekrardan bağlı olduğum klana döndüğümde Mareşal rütbem silindi.
tamam da klansız olurken klan değiştirme kullanmana gerek yokki 1000 klan parası kaybederek klansız olabiliyorsun zaten tekrar girdiğindede rütben duruyo sen karşı klana geçmişsin klansız a geçmek için klan değiştirme kullanmana gerek yok yani
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

ForGaDDaRLorD yazdı: 01 May 2019 19:20
PetrichoR yazdı: 01 May 2019 15:32 Kardeşim, bende Klan değiştirme ürünü kullanıldı.Sonra klansıza geçildi ,tekrardan bağlı olduğum klana döndüğümde Mareşal rütbem silindi.
tamam da klansız olurken klan değiştirme kullanmana gerek yokki 1000 klan parası kaybederek klansız olabiliyorsun zaten tekrar girdiğindede rütben duruyo sen karşı klana geçmişsin klansız a geçmek için klan değiştirme kullanmana gerek yok yani
+1

Senin mevcut klanını Lodos varsayarsak , kullandığın ürün ile karakterinin klanını arz yapmış oldun . Tahminimce tarafsıza ürün kullanımının aktifleşmesinden önce geçtin ve geri eski klanına döndüğünde ürün aktif olmuştu . Böylece senin klan paran ile şanın Arz klanına aktarıldı . Ama sen geri klana döndüğünde , eski klanına döndün ve tekrardan Lodos oldun . Senin birikiminde Arz klanında olduğu için , Lodos'a geçtiğinde sıfırlandı .

Yani bilmen gereken nokta , klandan ayrılıp tarafsız olmak için klan değiştirme ürünü kullanmak gerekmiyor . Sadece + 1500 şan'ı geçtiğinde , ceza olarak - 1000 düşüş yaşayacak olmanı bilmen gerekmendi .
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

PetrichoR yazdı: 01 May 2019 09:19 Merhaba,kullandığım karakterin eski üyelık hesabında klan değiştirme ürününü kullanmıştım.Hesap aktarımı yaptığım yeni üyelikte tekrardan kendı klanıma girdiğim anda Mareşal rütbem silinmiştir.Gerekli fotoğraf,video kayıtları vardır.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
oyun hatasından kaynaklanan rütbe maden materyal vs. gibi hiç bir şeyin desteğini vermiyorlar.

yalnızca kaybolan şaheserleriniz iade desteği varmış.

geçen cumartesi geri sarmada 13 ipeğimi kaybettim ya bu adam bu kadar ipek kaybetti 1-2 değil hemen aynı günde bize başvurmuş ne var iade'ye adını yazalım demediler.

varsa yoksa tek cümle duydum maden materyal iademiz yoktur.

Abura Gorgar'ın kemiklerini sızlattılar resmen.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

0LIVERA yazdı: 01 May 2019 20:01 oyun hatasından kaynaklanan rütbe maden materyal vs. gibi hiç bir şeyin desteğini vermiyorlar.

geçen cumartesi geri sarmada 13 ipeğimi kaybettim ya bu adam bu kadar ipek kaybetti 1-2 değil hemen aynı günde bize başvurmuş ne var iade'ye adını yazalım demediler.

Yazıktır, günahtır "13" İpek...
Olanları görünce,
Sadece üzülüyoruz.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

LinkiNParkK yazdı: 01 May 2019 21:06
0LIVERA yazdı: 01 May 2019 20:01 oyun hatasından kaynaklanan rütbe maden materyal vs. gibi hiç bir şeyin desteğini vermiyorlar.

Yazıktır, günahtır "13" İpek...
Olanları görünce,
Sadece üzülüyoruz.
keşke bununla kalsa eksiksiz oğuz kağanlı savascımızın şifresini sıfırladılar giremiyoruz içersinde de 16 ipeğimiz kaldı.

her gün 1-2 ipek kasıp biriktiriyorduk az kaldı bizim'de bırakmamıza.

her hafta yazıyoruz desteğe hesabımıza neden erişemiyoruz karkaterimizde ki tüm materyaller çantadan alınmadır kimse ile alışveriş yapılmadı ya 999 banlayın ümidi keselim yada açın artık diye fakat cevap dahi vermiyorlar.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
PetrichoR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Beyler olayı siz baya baya yanlış anlamissiniz. Ben zaten klan değiştirdigim klanima geri döndüm . Arz idim klansiz oldum gene arza döndüm rütbem silindi . Lodos iken klan değişimi alıp arz olmuştum karşı klana ürün almadan geçmedim olayı carptiriyorsunuz şuan yanlış bilgi edinmeyin.