İKV 39 DÖNEMİ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Oguzhann
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran

İKV 39 DÖNEMİ

Mesaj gönderen Oguzhann »

Arkadaşlar forumda 39 lvl geri gelsin gibi pek çok konu açıldı , konuşuldu. Bu konuda yönetimin bişeyler yapmasını bekledik belkide hala bekleyenler vardır fakat böyle birşeyin söz konusu olmadığını biliyoruz.
Pekala 39 lvl dönemini bukadar isteyen oyuncular olarak yönetimin birşeyler yapmasını beklemektense oyuncular olarak biz birşeyler yapsak ?
Hazır oyunda etkinlikler bitmişken kendi etkinliğimizi kendimiz düzenlesek? Forum üzerinden haberleşip belirlediğimiz tarihlerde 39 Er meydanları veya klan savaşları düzenleyebiliriz diye düşünüyorum.
Böyle bir olaya ilginin olup olmayacağını da merak ediyorum açıkçası..
fthbbll
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: İKV 39 DÖNEMİ

Mesaj gönderen fthbbll »

Benimde düşündüğüm mantıklı bir fikir fakat Eminönü sunucusu hariç zor gibi. Ayrıca düzeni bozan insanlar olacaktır.
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Geriye dönüş yerine şuan ki sistemi hataları düzeltip yenilemek güncellemek daha mantıklı olacaktır. Halk olarak hep geçmişe duyulan özlemin oyuna yansıması gayet doğal. Keşkelerimizi geçmişe duyulan özlem ile değil geleceğe yönelik hareketler ile duzeltmeliyiz.
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
Willsocuet
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Willsocuet »

KraToSs yazdı: 27 Nis 2019 15:57
Boribars yazdı: 27 Nis 2019 15:07 Geriye dönüş yerine şuan ki sistemi hataları düzeltip yenilemek güncellemek daha mantıklı olacaktır. Halk olarak hep geçmişe duyulan özlemin oyuna yansıması gayet doğal. Keşkelerimizi geçmişe duyulan özlem ile değil geleceğe yönelik hareketler ile duzeltmeliyiz.
eskimis oyuna neyin gelecegi la? 6 yildir gelecek yapiyorlar oyunun gelecegi yok! binanin ortasi sikintili ustunu guzel tutalim diyorsun gelecek isteyen 500 kisi bulamazsin ama gecmis isteyen 2500 tane oyuncu bulurum sana
Sallama kardeş ..
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı

39 seviyenin özellikleri bu duruma uygulanamaz diye bir durum yok. Element İtem sistemi oyuna sağlıklı uygulandığında ve ufak tefek hatalar çözüldüğünde sorun kalmayacaktır. 39 seviye döneminin son zamanlari sadece Eminönü teşkilat sunucuları için iyiyken diğer sunucular yine boştu. Ama 49 yeraltı ilk geldiğinde yenilikler başladığında doluluk her sunucuda artmıştı. Yani geçmişe dönmek ile alakası yok bu durumun sadece nostaljiyi seviyoruz millet olarak. Ayrıca verdiğin sayısal değerler çok abartılı. Yine de düşüncene saygı duyuyorum İyi Forumlar
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Boribars yazdı: 27 Nis 2019 15:07 Geriye dönüş yerine şuan ki sistemi hataları düzeltip yenilemek güncellemek daha mantıklı olacaktır. Halk olarak hep geçmişe duyulan özlemin oyuna yansıması gayet doğal. Keşkelerimizi geçmişe duyulan özlem ile değil geleceğe yönelik hareketler ile duzeltmeliyiz.

39 seviyenin özellikleri bu duruma uygulanamaz diye bir durum yok. Element İtem sistemi oyuna sağlıklı uygulandığında ve ufak tefek hatalar çözüldüğünde sorun kalmayacaktır. 39 seviye döneminin son zamanlari sadece Eminönü teşkilat sunucuları için iyiyken diğer sunucular yine boştu. Ama 49 yeraltı ilk geldiğinde yenilikler başladığında doluluk her sunucuda artmıştı. Yani geçmişe dönmek ile alakası yok bu durumun sadece nostaljiyi seviyoruz millet olarak. Ayrıca verdiğin sayısal değerler çok abartılı. Yine de düşüncene saygı duyuyorum İyi Forumlar
[/quote]

Uygulanamaz bir durum yok demissin ama goruyorsun ki uygulanmadi?
hemde iki seviye paketinde neden acaba?
Bunu şöyle ayiriyorum.

39 seviye son zamanlari sadece eminonu,teskilat iyi digerleri bos demissin kesinlikle yanlis. Derindeki sir gelmek uzereyken bile oyun kalabaligindan oyuna giremiyordum kuklacida.Eminonu bankada bak abartmiyorum 200 kisi vardi sadece bu alanda.

derindeki sirdan once oyun zaten kalabalikti ilk 4 sunucuda sancak,tilsim bilmem. 49'da daha artti olayina ise katiliyorum o da derindeki sir paketinde senin de dedigin gibi.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Umarım İKV için iyi bir yöntem geliştirirler geri dönüşüm veya ileriye dönük bir güncelleme fark etmez. Düşünceler farklı olsa da herkesin ortak noktada buluştuğu payda İKV nin ihtişamlı günlerini tekrardan yaşaması, bir anket yapılarak demokratik şekilde oyunda istenilen noktaya gelinebilir. Tabi bu anketin sağlıklı sonuçlar almasi için sms yoluyla katılım olması gerekmektedir. Hem İKV buradan maddi bir kâr elde eder hem o maddi destek ile anket sonucu gerçekleştirilebilir.