Yönetim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ProhibitionLAR
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Yönetim

Mesaj gönderen ProhibitionLAR »

Yönetim Ceza İtiraz başlığı altında 100 e yakın mesaj attım desteğe tek bir cevap yok sebebi nedir
2 üyeliğim bloklanmış sebebini ben biliyorum 17.03.2019 tarihinde cumartesi pazar akşamı geri sararken aktarım yapmışım ve 28 adet bono kopyalanmış
fazlalıkla gelen bonoları çöpe attım zaten boşluğa bırakarak sildim neyin tribindesinizki neden blok attınız
maile kaç gün blok yemişim ne zaman açılıcak ceza ID hiçbir mesaj gelmedi
ceza itiraza yazıyoruz cevap yok
bu konulara bi açıklık getirmenin vakti geldi geçiyor ha ne dersiniz yöneticiler ?
Kullanıcı avatarı
Willsocuet
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Yönetim

Mesaj gönderen Willsocuet »

Kimse suçsuz yere ban yemiyor kardeş..
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen snapdragon »

Forumda ban yedim diye ağlayanların hepsi binlerce bano,item kopyalayan kişiler. Hiç burada tiyatro yapmayın ben yapmadım, haksız yere yedim diye. Sizde çok iyi biliyorsunuz haklı yere yediniz, yüzlerce T kastınız. Gidin kumda oynayın. Alayınızın kökü kurusun açmasınlar hesaplarınızı. Sen item bano kopyala ban yedim diye ağla. Bide haksız yere yedim diyerek tiyatro oyunu sergile. Hadi lan ordan.
Kullanıcı avatarı
WeYCeL
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen WeYCeL »

snapdragon yazdı: 23 Nis 2019 19:27 Forumda ban yedim diye ağlayanların hepsi binlerce bano,item kopyalayan kişiler. Hiç burada tiyatro yapmayın ben yapmadım, haksız yere yedim diye. Sizde çok iyi biliyorsunuz haklı yere yediniz, yüzlerce T kastınız. Gidin kumda oynayın. Alayınızın kökü kurusun açmasınlar hesaplarınızı. Sen item bano kopyala ban yedim diye ağla. Bide haksız yere yedim diyerek tiyatro oyunu sergile. Hadi lan ordan.
Sana burdan çok güzel yorumlar yapardım ama terbiyem müsaade etmiyor Allahından bul ne diyim.
ENFAL

ENFALII

TOXİC

GÖLGE HARAMİLERİ
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen cepni »

snapdragon yazdı: 23 Nis 2019 19:27 Forumda ban yedim diye ağlayanların hepsi binlerce bano,item kopyalayan kişiler. Hiç burada tiyatro yapmayın ben yapmadım, haksız yere yedim diye. Sizde çok iyi biliyorsunuz haklı yere yediniz, yüzlerce T kastınız. Gidin kumda oynayın. Alayınızın kökü kurusun açmasınlar hesaplarınızı. Sen item bano kopyala ban yedim diye ağla. Bide haksız yere yedim diyerek tiyatro oyunu sergile. Hadi lan ordan.
Kurunun yanında yaşıda yakıyorlar bilader abuk subuk triplere girme benim kasa karakterim komple silindi arkadaşlarımın kasa karakterleride 1 seviye olduğu ve içerisine değerli şeyler konduğu için silindi gelen cevapta kasa karakteriniz en az 30 seviye olmalıdır cart curt diyerek zırvaladılar bu oyunda ticaretten anlayan her birey onlarca t kasabilir bunun altında kopya aramayın elinizi vicdanınıza koyun onlarca kişinin birikimleri kasa karakterleri gitti kopyalayanlar cezasını çeksin eyvallah ama bu iş dürüstçe oynayanlarada sıçradı ister inanın ister inanmayın ben sekiz tılsım döneminde tılsım bugu yaparak oynamadım millet çatır çutur 8 tılsım ofans oynarken ben 4 tılsım takıp savaşıyordum vs atıyordum ve benim kasa karakterim içerisinde 4 t para ve yüzlerce madenle beraber silindi ve bana 1 seviye karaktere koyma diye mail geldi umarım anlaşılmıştır.
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
ProhibitionLAR
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ProhibitionLAR »

WeYCeL yazdı: 24 Nis 2019 10:14
Sana burdan çok güzel yorumlar yapardım ama terbiyem müsaade etmiyor Allahından bul ne diyim.
Sen Bi Alışveriş Yap Gitsin Suçsuz Yere Hesabın Görüm Seni
Ben Bir buçuk aydır yazıyorum hergün hesabım halley asa zırh lı 6 tılsım olan ve 1t parası dolu olan bir karekter kopyaya ihtiyacımda yok yapmamda o karekterde yapmasını da bilmiyorum bilsem 1 level karekterde yaparım milet yapıyor bende yaparım neden yapmim ki kaldırılmadığı sürece öğrenen herkes yapar zaten ama cidden yapmadığım halde yanlışlıkla kopyalandı bilmedğim halde ayırma sonucu kopyalandı ve blok aldım
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Bunu yönetimle ilk fark ettiğinde paylaşabilirdin. Şimdi suça yardım ve yataklık yapmış gibi zan altında kalman doğal. Alışverişin veya sildigin çöpe attığın nesneler var ise yönetim gereğini yapacaktır. Ama 100 e yakın mesaj atman sistemi daha çok yavaşlatacaktır. Forumun özel mesaj kısmını kullanarak ilgililere mesaj atabilirsin.
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Boribars yazdı: 27 Nis 2019 12:43 Bunu yönetimle ilk fark ettiğinde paylaşabilirdin. Şimdi suça yardım ve yataklık yapmış gibi zan altında kalman doğal. Alışverişin veya sildigin çöpe attığın nesneler var ise yönetim gereğini yapacaktır. Ama 100 e yakın mesaj atman sistemi daha çok yavaşlatacaktır. Forumun özel mesaj kısmını kullanarak ilgililere mesaj atabilirsin.
Arkadaşında dediği gibi karakterinde kopya bono olduysa destekle iletişime geçtiğinde hiçbirşey olmuyor. Benimde başıma geldi ve desteğe mesaj attım , forumda konu açtım ve sağolsunlar çantama kopyalanan bonoyu sildiler .

Yani kısaca, yaşadığınız durumu ve olayı açıkca desteğe yazarsanız onlarda ellerinden gelen yardımı yapıyor.
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

Kimse suçsuz yere ban yemez !
Karakterine 1 hafta ban atarlar en ince ayrıntısına kadar incelemek için bug yapmadıysan zaten banını kaldırırlar .
Ben alışverişlerde ss (ekran görüntüsü alıyorum) bu zamana kadar bug olayına rastlamadım
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Darkxfearless yazdı: 27 Nis 2019 16:25 Kimse suçsuz yere ban yemez !
Karakterine 1 hafta ban atarlar en ince ayrıntısına kadar incelemek için bug yapmadıysan zaten banını kaldırırlar .
Ben alışverişlerde ss (ekran görüntüsü alıyorum) bu zamana kadar bug olayına rastlamadım
kimse ban yemez diyorsun akabinde 1 hafta ban yersin diyorsun milletin sikayetide bu bi empati yapsaniz bi anlasaniz yok ben gucluden yana olacagim olayi ulkeyede hakim
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.