SOOBE STUDIOS ne yapıyor ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: SOOBE STUDIOS ne yapıyor ?

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Darkxfearless yazdı: 02 May 2019 13:52
saglam yazdı: 02 May 2019 09:30
TOLGARDA yazdı: 24 Nis 2019 01:26 Bildiğim kadarıyla Sobee, İtü Teknokent'te bulunuyor. Aşağı yukarı her hafta gittiğim bir yer, bir gün gidip uzaktan gözetlemek istiyorum ama o kadar büyük ki hiç Teknokent'e kadar gidemedim. Otobüsler de hep oraya girmeden erkenden dönüyorlar ya da ben yanlış bir şeyler yapıyorum.
Bir gün gidip basalım mı napalım şimdi
O iş biraz zor dostum :(
Resim
Birkaç ay önce Google maps'ten baktığımda böyle birşey yazmıyordu.Zannedersem yeni kapattılar.Mekanik Center olsun.
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen MXneo »

NeWTRoBLe yazdı: 02 May 2019 17:14
TOLGARDA yazdı: 24 Nis 2019 01:26 Bildiğim kadarıyla Sobee, İtü Teknokent'te bulunuyor. Aşağı yukarı her hafta gittiğim bir yer, bir gün gidip uzaktan gözetlemek istiyorum ama o kadar büyük ki hiç Teknokent'e kadar gidemedim. Otobüsler de hep oraya girmeden erkenden dönüyorlar ya da ben yanlış bir şeyler yapıyorum.
Resim
Birkaç ay önce Google maps'ten baktığımda böyle birşey yazmıyordu.Zannedersem yeni kapattılar.Mekanik Center olsun.
Bütün Sırrı Bozdun.. İKV Artık Öksüz Kaldı..!
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

onu bilmem de ekip işinden memnun büyük ihtimal
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Göster
ismailaslan yazdı: 13 May 2019 05:54
Resim
Hızlı Desteğe konu hakkında konu açtım cevap gelirse buraya da iletirim. Umarım sandığımız gibi bir durum yoktur. viewtopic.php?f=100&t=155430
Bu konu çoktan açıldı hızlı desteğe

viewtopic.php?f=100&t=155335

Merhabalar;

Her hangi bir işletme zaman içerisinde mevcut alanın yetersiz olması durumunda yeni bir alana taşınması son derece doğaldır. Bahsi geçen adres Türk Telekom'un eski adreslerinden biri olup bu sebeple ilgili alanda pasif durumda gösterilmiştir.

İyi forumlar dilerim.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Ne diyeyim ki..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
aydineray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: Türk Harekat Timi

Mesaj gönderen aydineray »

Stüdyonun kapatıldığını zaten söylediler, AhiEvran neden "adres olmadığından dolayı kapatıldı" dedi hiç bilmiyorum. Lakin Sobee Studios şuan gerçekten de aktif durumda değil. Yalnız bu, oyunun kapatıldığı anlamına gelmiyor, oyun halen Türk Telekom'a bağlı ve hakları da ona ait. İstediği zaman geliştirme yapma hakları var. Yapılır mı? Hiç sanmıyorum. Altyapının eskiliğine de bakılırsa, kaynak kodlara hakim olan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bunda hiçkimseye bir kabahat bulmuyorum, eski zamanlarda yazılan bir sistem ve sadece yenilenmemiş olmasından ötürü bu şekilde. Umarım bu ruhu koruyacak şekilde, motoru ve oyunun kendisini tekrardan yazmayı düşünürler.
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)