Eski Loncalar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Re: Eski Loncalar

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

02ARMA02 yazdı: 25 Nis 2019 06:44
snapdragon yazdı: 24 Nis 2019 23:59 Lonca olarak EÖ de 2016 yılının GKB si (şimdiki hali leş 1 kişi aktif değil) ve Shadow of the Sun.
Loncaları bırakın aslan parçaları. Playerlara gelin. Eö de GeceninGÖLGESİ ve NİGHTSııQUEEN efsanedir.
Mis gibi reklam 😇
:+1: 10 senedir Eminönü sunucusundayım fakat bu nicklere denk gelmedim . O aslan parçaları diye hitap ettiğin oyuncular seni öttürür dikkat et fazla havalanma.

Konuyla alakalı yorumun içinse, Gkbx Sancak sunucusunun güçlü loncası, Eminönünde hiçbir zaman kalabalık ve güçlü olmadı. Shadow Ofthe Sun ise hatrı sayılır kişilerin toplandığı bir loncaydı fakat Karaköy eklentisi ile %90 ı oyunu bıraktı. Sadece Hasan oynuyor gördüğüm kadarıyla. BirAnlıkHata
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Meran (2007-2018) : Alayına , Death , Kholpashali , Mega , Ölümüne , Choosens , Beowulf , İmza , Zaman , Vuslat .. En kalabalık ve faal loncalar bunlardı bir zamanlar. Özellikle ilk 4 Meran da çok büyük etki bırakmıştır. Ekstradan içinde bulunduğum Wolfpack ile Tsk loncasini da ekleyebilirim .
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Boribars yazdı: 25 Nis 2019 12:04 Meran (2007-2018) : Alayına , Death , Kholpashali , Mega , Ölümüne , Choosens , Beowulf , İmza , Zaman , Vuslat .. En kalabalık ve faal loncalar bunlardı bir zamanlar. Özellikle ilk 4 Meran da çok büyük etki bırakmıştır. Ekstradan içinde bulunduğum Wolfpack ile Tsk loncasini da ekleyebilirim .
Wolfpack? Hiç görmedim duymadım açıkçası
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Büyük bir lonca değildi Wpx Şeklinde kısa ismini kullanıyorduk maksimum 12 kişi olduk 2009-10 civarında faaliyet gösteren bir loncaydi. Wpxduman Wpxmagic Wpxhitler Wpxramstein gibi reelde görüştüğüm arkadaşlarımızla oluşturduğumuz bir gruptu
02ARMA02 yazdı: 26 Nis 2019 09:38
Boribars yazdı: 25 Nis 2019 12:04 Meran (2007-2018) : Alayına , Death , Kholpashali , Mega , Ölümüne , Choosens , Beowulf , İmza , Zaman , Vuslat .. En kalabalık ve faal loncalar bunlardı bir zamanlar. Özellikle ilk 4 Meran da çok büyük etki bırakmıştır. Ekstradan içinde bulunduğum Wolfpack ile Tsk loncasini da ekleyebilirim .
Wolfpack? Hiç görmedim duymadım açıkçası
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Üç karakterimin ayrı loncası vardı ve hiçbirin hatırlamıyorum desem inanır mısınız?
Sadece ilk başta Türkiyem diye bir loncaya katılmıştım sonra yöneticisi falan herkes dağılınca o da gitti.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Teşkilat : ŞEHİTLER ÖLMEZ
Resim
Kullanıcı avatarı
Servane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Servane »

eski lonca dendigi zaman lodos klanindan kurucusuda oldugum lodos loncasi eminönü efeleri derim ayrica yine ayni donemde aktif olan arz loncasi roa ve lodos loncasi loncabeta derim. bu saydigim loncalar daha lonca guncellemesi gelmeden ortada lonca die bir kavram yokken cok uzun zaman hukum surmus ve ornek birliktelik sergilemis loncalardir. gerisini bilemem.
Bizi EskiLer Tanır,YeniLer Örnek ALır...
Resim

Eminönü Efeleri /Servane
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Servane yazdı: 28 Nis 2019 14:29 eski lonca dendigi zaman lodos klanindan kurucusuda oldugum lodos loncasi eminönü efeleri derim ayrica yine ayni donemde aktif olan arz loncasi roa ve lodos loncasi loncabeta derim. bu saydigim loncalar daha lonca guncellemesi gelmeden ortada lonca die bir kavram yokken cok uzun zaman hukum surmus ve ornek birliktelik sergilemis loncalardir. gerisini bilemem.
Efelerx loncasını zamanında Tılsım sunucusunda görmüşlüğüm vardı.
kedi
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Teşkilat L I L Loncası :)
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
xSHoCLeee
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: FİERCE

Mesaj gönderen xSHoCLeee »

Eminönü Sunucusunda Arz klanında FİERCE ve Bin Yetmiş Bir loncası Lodosta İse Buz loncası eskiler bizi
Tanır
😂
xSHoCLe
xSHOCLEx
Shocle
FİERCE