Eski İkv ve Mantık Oyunu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ByOneself93
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Eski İkv ve Mantık Oyunu

Mesaj gönderen ByOneself93 »

Merhaba;
İlk İSTANBUL KIYAMET VAKTİ oyununa başladığım zamanlar oyuna karşı farklı bir yaklaşımım vardı bu ne diye sorarsanız herşey doğal ve oyun içerisi alışveriş olsun sanal para olsun destek olsun aklınıza ne gelirse artık. Bambaşka bir dünyası vardı. 39 zamanında o kadar güzel bir yetenek ve item diziliminde dahi mantık konuşulurdu. Yine eskilere dayanmak gerekirse savaşların kıran kırana, karşılaşmaların ansız olduğu bir dönem vardı. Meran sunucusundaydım ve ankaya, teşkilata, eminönüne dahi geçiş yaptım oyunun gidişi günden güne bozulduğunu ve alışverişlerin gruplaşmanın arttığı ve yardımlaşmanın neredeyse öldüğü resmen gözler önündeydi. Beni oyuna başlatan gerçekten kardeş bildiğim arkadaşım bile oyunun artık oynanmaz hale geldiğini ve oyun düzenini bozan durumlar olduğunu belirtmişti. Yaklaşık 12 sene oynadığım oyun gerçekten oynanmaz hale geldiğinden dolayı üzüldüğümü belirtmek isterim. Ayrıca Belki bilenler bilir beta zamanı bittikten yaklaşık 6 veya 7 ay sonra alayına red loncaları kurulmuştu. Oyun yürüyüşü oynanmaz hal aldıktan sonra sadece lonca üyeleri değil bir çok oyuncu oyunu bırakmıştı. Yurt dışından dahi oynayan arkadaşlarım vardı. Şuan ise hangi sunucuya girersem gireyim bir tane tanıdığım veya oyun hala aynı diyen bir birey yoktur. Çünkü oyun artık açıkça parası olan konuşur durumu hakimdir. Şuan sıfırdan bir karakter oluşturup sona kadar gitmek imkansız gibi bir şey olmuştur. Oyuna tekrar başlama hevesim var ama İSTANBUL KIYAMET VAKTİ yönetimi ile irtibata geçip 39 seviyesi olan bir sunucu açılması konusunda istekte bulunmuştuk. Çünkü 39 seviye ile oyunu tekrar oynamak isteyen eskiler var ve abartısız çoğu şuan belkide foruma dahi girmiyordur. Kısacası oyun o kadar çok oyuncu kaybetti ki oyun artık hazzını oyunculara verecek durum kalmadı. Şimdi eski olmayıp 9 veya 12 senelik olmayan oyuncular eskileri oynasanız doğallığın zevki 59 da yaşanmaz buna emin olun...
Kullanıcı avatarı
WeYCeL
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Re: Eski İkv ve Mantık Oyunu

Mesaj gönderen WeYCeL »

İyi güzel yazmışsın hocam da şu 39 lvl vs hayallerinden bir an önce vazgeçmenizi tavsiye ederim. Çünkü böyle bişey imkansız malesef :)
ENFAL

ENFALII

TOXİC

GÖLGE HARAMİLERİ
ByOneself93
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ByOneself93 »

Merhaba;
Aslında doğru u söylüyorsun vazgeçilmesi lazım çünkü şuan İstanbul Kıyamet Vakti sadece oyun içi kısa bir çalışma ve para nasıl olsa geliyor öyle yada böyle yürür bu gemi diyor. Benim görüşüm şuan oyun gidişatı ortaya bırakıldı. Çünkü oyuncu fazlasıyla oyuncu kaybettiğinden dolayı yönetimin oyunla ilgi alakası aşırı derecede tükenmiş durumda.
Kullanıcı avatarı
ra2114
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ra2114 »

Gölge haramileri olarak sizi hiç unutmadım paşalarıda phx leride bahsettiğim dönem 49 un geldiği ecel getirenli gece zırhlı dönem keşke gelse dediğimiz dönem dostum umarım birgün bunlar olmasa bile tarzına yakın türk yapımı mmorpg bir oyun çıkar ve başlarız birgün param olursa yaparım diyen tonlarca oyuncu var...

Birgün param olursa yapıcam (wiking dönemi mmorpg) bossları yunan tanrıları olan bir açık dünya