Savaş Geliyor (War is Coming) - 3. Müzik (2:10 dk) Yayınlandı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Savaş Geliyor (War is Coming) - 3. Müzik (2:10 dk) Yayınlandı

Mesaj gönderen Comeback »

Selamınaleyküm Değerli ve Birlikte Çocukluğumu Geçirdiğim İKV oyuncuları

19 Şubat'ta kardeşinizin yapmaya çalıştığı ilk müziğin yayınlanmasından sonra ikinci, daha sonra da siz sevgili İKV oyuncusu arkadaşlarımdan ve çevremden aldığım güzel yorumlardan sonra 3. müziğimi de Allah'ın izniyle yayınladım.

Not: Sonraki çalışmalarımdan biri için düşündüğüm şey; Emre Ağabey'den izin alarak İKV Müziklerinden birini içeren bir müzik yapmaya çalışmak olacak inşaAllah.

Öncelikle vakit ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum. 2 gün süren çalışma sonucu 3. Müziğimi de yapmış ve 19 Mart 2019 tarihi itibariyle yayınlamış bulunuyorum.

Bu kez müziğin türünü değiştirip aşırı agresif, çok vurucu ve destansı türünde bir müzik ortaya çıkarmaya çalıştım.

Lütfen 2 dakikanız varsa dinlemenizi, her tür yorumunuzu olumlu olumsuz hiç fark etmez görüşlerinizi, (her yorumunuzu dikkate alarak yenisinde uyguluyorum) desteğinizi ve aboneliğinizi çok rica ederim.

Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim. Umarım beğenirsiniz.

Yeni müziğimin ismi "SAVAŞ GELİYOR (WAR IS COMING)"dir.

MTE MUSIC

VİDEONUN ve MÜZİĞİN LİNKİ: https://www.youtube.com/watch?v=Cqki9bIoJ7A
KANALIN LİNKİ: https://www.youtube.com/channel/UCmdpE- ... 4HksjcDEkw

Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: Savaş Geliyor (War is Coming) - 3. Müzik (2:10 dk) Yayınlandı

Mesaj gönderen Esadullah »

Selamlar kardeşim,

Görüntü kalite ile kalmamış, sonuna kadar zevkle dinledim. Meteor bölgesinde savaş için çok güzel gaza getirir bu emeğin :relaxed: veeya Er Meydanı gibi bir yerde kullanılabilir.

Başarılarının devamını dilerim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Comeback yazdı: 09 Nis 2019 01:17 Selamınaleyküm Değerli ve Birlikte Çocukluğumu Geçirdiğim İKV oyuncuları

19 Şubat'ta kardeşinizin yapmaya çalıştığı ilk müziğin yayınlanmasından sonra ikinci, daha sonra da siz sevgili İKV oyuncusu arkadaşlarımdan ve çevremden aldığım güzel yorumlardan sonra 3. müziğimi de Allah'ın izniyle yayınladım.

Not: Sonraki çalışmalarımdan biri için düşündüğüm şey; Emre Ağabey'den izin alarak İKV Müziklerinden birini içeren bir müzik yapmaya çalışmak olacak inşaAllah.

Öncelikle vakit ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum. 2 gün süren çalışma sonucu 3. Müziğimi de yapmış ve 19 Mart 2019 tarihi itibariyle yayınlamış bulunuyorum.

Bu kez müziğin türünü değiştirip aşırı agresif, çok vurucu ve destansı türünde bir müzik ortaya çıkarmaya çalıştım.

Lütfen 2 dakikanız varsa dinlemenizi, her tür yorumunuzu olumlu olumsuz hiç fark etmez görüşlerinizi, (her yorumunuzu dikkate alarak yenisinde uyguluyorum) desteğinizi ve aboneliğinizi çok rica ederim.

Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim. Umarım beğenirsiniz.

MTE MUSIC

Başarılı bir eser olmuş bana müzisyen yoldaşımı hatırlattın. Devamını beklerim, iyi çalışmalar.

Esadullah yazdı: 09 Nis 2019 01:33 Selamlar kardeşim,

Görüntü kalite ile kalmamış, sonuna kadar zevkle dinledim. Meteor bölgesinde savaş için çok güzel gaza getirir bu emeğin :relaxed: veeya Er Meydanı gibi bir yerde kullanılabilir.

Beyefendi! Sizi bir yerden çıkarıyor gibiyim. :grin:
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

TOLGA yazdı: 09 Nis 2019 02:11Beyefendi! Sizi bir yerden çıkarıyor gibiyim. :grin:
Sen hoş gelmişsin ya :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Esadullah yazdı: 09 Nis 2019 02:14
TOLGA yazdı: 09 Nis 2019 02:11Beyefendi! Sizi bir yerden çıkarıyor gibiyim. :grin:
Sen hoş gelmişsin ya :relaxed:
Hoş gördüm. Nasılsınız, haliniz vaktiniz pekiyidir inşallah?
Resim
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

TOLGA yazdı: 09 Nis 2019 02:11
Comeback yazdı: 09 Nis 2019 01:17 Selamınaleyküm Değerli ve Birlikte Çocukluğumu Geçirdiğim İKV oyuncuları

MTE MUSIC

Başarılı bir eser olmuş bana müzisyen yoldaşımı hatırlattın. Devamını beklerim, iyi çalışmalar.

Beyefendi! Sizi bir yerden çıkarıyor gibiyim. :grin:

Arkadaşlar sınav dönemi malum giremedim foruma :)
Güzel yorumlarınız için ne kadar teşekkür etsem azdır çok sağolun. Olumlu olumsuz görüş bildirmeniz bile harika bir şey benim için var olun. <3
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ismailaslan »

Müziği dinleyince Game Of Thrones, İstanbul Kıyamet Vakti, Survivor'ı hatırlattı diyebilirim :D
Güzel bir çalışma olmuş başarılarının devamını dilerim.
Ek olarak ;
Sadece bir öneri müziklerinde Türkçe kullanırsan daha güzel olabileceği kanısındayım.
İyi Forumlar
Resim