Domuz insan mı?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Spkeerp
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Domuz insan mı?

Mesaj gönderen Spkeerp »

Karaköyde bulunan tabloda Domuz da var. Domuzun bir insan olma ve domuzlar üzerinde yapılan bilinç aktarımı deneylerinden ötürü bu hale gelme ihtimali nedir?

Siyasi bir kişiliği var, konuşmayı biliyor, takım elbise alışkanlığı var ve Eminönünde propapaganda yapıyor. Kıyametin yaşandığı dönemlerden bir kişi, siyasi lider olabilir.

Kanpençe konuşmayı bilen tek kurtadam ve elbise giyiyor. Topal Fehimin arkasında bulunan tablodaki fareadam olabilir, ve yine bilinç aktarımı sonucu olmuş olabilir.

Neticede tablodaki kişiler deneylerde bir anda bu seviyeye gelmediler, başarısız deneyler olmuş olabilir.
birhesap
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: emekli oldum.

Re: Domuz insan mı?

Mesaj gönderen birhesap »

CD dammız.
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Çoğu kişiden daha çok insan olduğu kesin...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Hayır, domuz
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

CHAPPIE yazdı: 04 Nis 2019 21:14 Çoğu kişiden daha çok insan olduğu kesin...
aşırı sağlam laftı , ayakta tebrik ediyorum seni çapi .
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Sirayet »

Bir diğer garip olan durumda Gaffar kesildikten sonra karbasanlara geçiyoruz karabasanların altında parıldayan sarımsı topta Domuz, Yasemin ve birkaç kişinin sülieti gözüme çarptı.Daha ruh taşını anlamıyorsunuz derken Gaffar Bey, aslında bunu kastedmişte olabilir.Ruh Taşı = Bedenin Seyehati.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Sirayet yazdı: 04 Nis 2019 23:00 Bir diğer garip olan durumda Gaffar kesildikten sonra karbasanlara geçiyoruz karabasanların altında parıldayan sarımsı topta Domuz, Yasemin ve birkaç kişinin sülieti gözüme çarptı.Daha ruh taşını anlamıyorsunuz derken Gaffar Bey, aslında bunu kastedmişte olabilir.Ruh Taşı = Bedenin Seyehati.
Bunu ben de düşündüm. Belki de gaffar ölmedi son anda bilincini bir yerlere aktardı. Oyun geliştirilirse ve ilerde karşımıza çıkarsa şaşırmam.
Everything is about math just math
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

CHAPPIE yazdı: 04 Nis 2019 21:14 Çoğu kişiden daha çok insan olduğu kesin...
+++

Robotların çoğu kişilerden daha doğru konuştuğu gibi yani :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Sirayet »

movie yazdı: 05 Nis 2019 01:20
Sirayet yazdı: 04 Nis 2019 23:00 Bir diğer garip olan durumda Gaffar kesildikten sonra karbasanlara geçiyoruz karabasanların altında parıldayan sarımsı topta Domuz, Yasemin ve birkaç kişinin sülieti gözüme çarptı.Daha ruh taşını anlamıyorsunuz derken Gaffar Bey, aslında bunu kastedmişte olabilir.Ruh Taşı = Bedenin Seyehati.
Bunu ben de düşündüm. Belki de gaffar ölmedi son anda bilincini bir yerlere aktardı. Oyun geliştirilirse ve ilerde karşımıza çıkarsa şaşırmam.
Yine gaffar beyin kesildiği yerdeki tepede duran fotoğrafta bir kukla ve onu yöneten el gözüküyor bu ne şekilde yorumlanır bilmiyorum ama bu gibi çok ip ipucu var aslında.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Domuz adam mıdır?
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.