Manası "Yakalayın hırsız!" Olan Söz hangi Boss’a aittir ve dilin kökeni nedir?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Kartalavcisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: HAREM

Re: Manası "Yakalayın hırsız!" Olan Söz hangi Boss’a aittir ve dilin kökeni nedir?

Mesaj gönderen Kartalavcisi »

NeWTRoBLe yazdı: 26 Mar 2019 00:27
Sirayet yazdı: 25 Mar 2019 22:48 Neden hırsız diyor acaba onuda merak ettim :thinking_face:
Philethous'un tilsimini almaya gittiğin için idi görevde ya da kitabe yolunda giderken kopyasını aldığın için diyordu ama tam hatırlamıyorum baya bir süre geçti üzerinden.
adamların salonuna izinsiz girdin diye.
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Manası "Yakalayın hırsız!" Olan Söz hangi Boss’a aittir ve dilin kökeni nedir?

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Suzan
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Sirayet yazdı: 25 Mar 2019 22:48 Neden hırsız diyor acaba onuda merak ettim :thinking_face:
Bizden hep bir adım önde olan gizemli bir kişi vardı.Çetecileri kiralayıp mezarlığa bir baskın düzenlemiş ve mezarlıktaki bir ölünün boynundan bir madalyon almıştı.Daha sonra ruh taşına dokunup yok olmuştu.Bu kişi dev akrep heykeli şeklindeki tılsıma kadar bu madalyon sayesinde hiçbir zorlukla karşılaşmadan gitmiş ve akrebin tek gözünü çalmıştır.Ardından biz gittiğimizde ise bize hırsız olarak sesleniliyor.Eksik gözün olduğu yuvada ise hançer izlerine rastlıyoruz.
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Serinplay yazdı: 26 Mar 2019 10:33
Bizden hep bir adım önde olan gizemli bir kişi vardı.Çetecileri kiralayıp mezarlığa bir baskın düzenlemiş ve mezarlıktaki bir ölünün boynundan bir madalyon almıştı.Daha sonra ruh taşına dokunup yok olmuştu.Bu kişi dev akrep heykeli şeklindeki tılsıma kadar bu madalyon sayesinde hiçbir zorlukla karşılaşmadan gitmiş ve akrebin tek gözünü çalmıştır.Ardından biz gittiğimizde ise bize hırsız olarak sesleniliyor.Eksik gözün olduğu yuvada ise hançer izlerine rastlıyoruz.
Bu kişi Selami Kelaynak.Aksini iddia eden gaffarda kutup açamayan büyücüdür.
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

MobilSorun78 yazdı: 25 Mar 2019 22:07 Ne kadar naif bir konu ve naif cevaplar :heart_eyes:
:') :')
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

NeWTRoBLe yazdı: 26 Mar 2019 00:27
Philethous'un tilsimini almaya gittiğin için idi görevde ya da kitabe yolunda giderken kopyasını aldığın için diyordu ama tam hatırlamıyorum baya bir süre geçti üzerinden.
Hikayenin ilerisinde beyaz şapkalı adam olduğunu öğrendiğimiz eleman çalıyor aslında tılsımın birini. Bize de o yüzden hırsız deniyordu sanırım
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Cevap veriyorum Ringgggg 😂😂😂😂
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Sanırım akrebin tek gözünün çalınmasından sonra Pili labirente giren herkesten şüphelenir olmuş. Panik atak yaptık adamı en sonunda. :thinking_face:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Allah’ım lütfen böyle konular artsın.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Karkaroff yazdı: 26 Mar 2019 11:39
Serinplay yazdı: 26 Mar 2019 10:33
Bu kişi Selami Kelaynak.Aksini iddia eden gaffarda kutup açamayan büyücüdür.
Beyaz şapkalı adam bu :d kutbu kim açamıyo acaba eheheh
Sahira

Stodig

drNOVALGİN