Hakkınızı arayın.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Paranoya
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Hakkınızı arayın.

Mesaj gönderen Paranoya »

Merhabalar,

Geçen günlerde yaşadığım ve uzunca süre destekle iletişime geçtiğim fakat bir türlü çözüm bulamadığım bir problemimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Aşşağıda 'da okuyacağınız gibi olay gayet açık. Oyundan çıkıyorum, herhangibi bir şekilde kopya vs illegal işlerde olmamama karşın sabah oyuna girdiğimde neredeyse 4 yıllık emeğimin yok olduğunu görüyorum. Destek sistemi diyor ki maalesef bu konu hakkında destek veremiyoruz. Benim suçum ne o zaman ? Yanlış anlaşılmasın açtığım konunun amacı sitem etmek , şöyle yapıyorlar böyle yapıyorlar gibisinden çarptırma yapmak değil. Dün gece 24.03.19 'da oyuna girdim karakterimde dolaştım yarım saat civarı. Bu gün 25.03.19'da girdiğimde bu sefer hesabı komple kapatmışlar. Desteğe başvurdum ama henüz dönüş olmadı bakalım.

Düşük bir ihtimal ama, konu eğer ki yöneticiler tarafından silinmezse sizlere adım adım gelişmeleri buradan aktaracağım.

Resim

Resim

viewtopic.php?f=52&t=18 Kurallar'da konunun kaldırılması gereken bir durum yok gibi sayın yönetici B-)
DADASS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Asker O Şimdi

Re: Hakkınızı arayın.

Mesaj gönderen DADASS »

Tam Olarak Aynı Durumuda Ben Yaşıyorum Üyeliklerime Erişim Sağlayamıyorum Destek'ten Cevapta Gelmedi Senin 4 Yıllık Emeğin Benim 11 Yıllık Emeğim Hiç Oldu Geçmiş Olsun Hesaplarıma Erişim Sağlayabilirsem Rasgele Birine Hediye Etmeyi Düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Tam olarak nasıl oluyor hesabı kapatma , bu üyelik bloklanmıştır yazısı mı geliyor yoksa bu kullanıcı bulunamadı şeklinde mi ?
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
KIZILTAMU
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Unruly

Mesaj gönderen KIZILTAMU »

yahu sen o bonoyu nasıl yaptın ? ulan 5 kişi oyun oynuyorsunuz ondada hile yapıyorsunuz :D sen 4 sene uğraşsanda o bonoyu yapamassın kardeş
Paranoya
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Paranoya »

muhammetali395 yazdı: 25 Mar 2019 17:42 Tam olarak nasıl oluyor hesabı kapatma , bu üyelik bloklanmıştır yazısı mı geliyor yoksa bu kullanıcı bulunamadı şeklinde mi ?
Kapatmadan kastım bloklandı hesap. Destek sistemi henüz bir cevap vermiş değil.
KIZILTAMU yazdı: 25 Mar 2019 19:52 yahu sen o bonoyu nasıl yaptın ? ulan 5 kişi oyun oynuyorsunuz ondada hile yapıyorsunuz :D sen 4 sene uğraşsanda o bonoyu yapamassın kardeş
5 Kişiye bedelimdir belki de ? Yapılamayacak bir rakamdan bahsetmiyoruz. Bu gün bir halley asanın maliyeti 7 - 8 T civarında zaten. Yorum yaparken biraz objektif olalım :)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Eğer oyun hatasından kaynaklı bir hataysa kullanıcı sözleşmesinde şöyle bir madde var, bunu da avukatınıza bildirmeniz bir savunma hazırlaması açısından faydalı olabilir. Ben mahkeme kağıdını okuyunca bu maddeye ters düştüğünü düşündüm.
6. YÜKÜMLÜLÜKLERİN SINIRLANDIRILMASI

TTNET HİÇBİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR UYGULAMADAN KAYNAKLANAN VEYA ONUNLA İLGİLİ KAYIPLARDAN, GELİR KAYIPLARINDAN, VEYA HERHANGİ BİR ÖZEL ZARARDAN DOĞRUDAN YADA DOLAYLI OLARAK SORUMLU TUTULAMAZ. BELİRTİLEN SINIRLAMALAR, TTNET'İN BU TİP ZARARLARDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLMASI İLE ORTADAN KALKMAZ.

OYUNUN VEYA İNTERNET SİTESİNİN KULLANIMI SIRASINDA VEYA SONRASINDA OLUŞABILECEK HERHANGİ BİR PERFORMANS ARIZASI, HATA, EKSİKLİK, KESİNTİ, KUSUR, İŞLETME VE/VEYA NAKİLDE GECİKME, BİLGİSAYAR VİRÜSÜ VE/VEYA HAT VE/VEYA SİSTEM ARIZASI SONUCU DOĞRUDAN YA DA DOLAYLI ORTAYA ÇIKAN ZARAR, ZİYAN VE MASRAFLAR DÂHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİÇBIR ZARAR VE ZİYANDAN, TTNET VE/VEYA ÇALIŞANLARI, BU TÜR BİR ZARAR VE ZİYAN OLASILIĞINDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLSALAR DAHİ, SORUMLU OLMAZLAR.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Sirayet »

Çok doğru birşey yapmışsın seni tebrik ediyorum.Benzer olaylar başıma geldi destekten mesaj gelmiyor forma konu açıyorum kaldırılıyor.En son çare bu gibi yasal haklar.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
61SARAL61
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Affan

Mesaj gönderen 61SARAL61 »

Ben Halley zırh ürettim dün 1 saat sonra oyuna girdim bi baktım çar blok yemiş hiçbir kopya bono kopya madene bulaşmadığım halde bi cevapta vermiyolar kendi yatırdığım reel parayla bu oyuna rezil oldum ne diyebilirim destek cevapda vermiyor bu oyunun kendi oyuncusuna verdiği destek ortada
BerRin
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen BerRin »

Kimse durduk yere ceza almaz internet ortamında yapılan hiç bir şey gizli kalmaz soguk su için
61SARAL61
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Affan

Mesaj gönderen 61SARAL61 »

BerRin yazdı: 26 Mar 2019 14:46 Kimse durduk yere ceza almaz internet ortamında yapılan hiç bir şey gizli kalmaz soguk su için
Başına gelince anlarsın ne demek istediğimi
Kilitli