Acil yardım bilenler !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Bozkurtensar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: DAĞ

Acil yardım bilenler !

Mesaj gönderen Bozkurtensar »

Oyunu tam ekran oynadığım zaman ekran bulanık oluyor kalite 0 desem yeridir , ama yarım ekran veya az küçültsem bile hd kalite oluyor gene , ama tam ekranda naptıysam yaptım kaliteyi düzeltemedım bilen birisi acil yardım edebilir mi?
Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Acil yardım bilenler !

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Çözünürlük ayarın bilgisayar ayarıyla aynı olmayabilir mi?
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Bozkurtensar yazdı: 23 Mar 2019 18:01 Oyunu tam ekran oynadığım zaman ekran bulanık oluyor kalite 0 desem yeridir , ama yarım ekran veya az küçültsem bile hd kalite oluyor gene , ama tam ekranda naptıysam yaptım kaliteyi düzeltemedım bilen birisi acil yardım edebilir mi?
Teşekkürler.
Launcher modunda sunucu seçerken ayarlarda grafik kalitesini yükseltirsen biraz daha canlı renklerle oynayabilirsin
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Sirayet »

Bu ekran kartı ayarlarinda en boy oranını koru-tam ekran ölceklendir seçeneği ile alakalı bir durum. Yapman gereken launcherde ayarlar kisminda ekran en boy oranıyla monitörün en boy oranını esitlemek örneğin;Monitör 720p hd ise launcher ekran ayarları kisminda 1366/720 seçeneğini seçmen yada buna yakın değeri seçmen olacak.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!