AhiEvran.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Old Brothers

AhiEvran.

Mesaj gönderen Healing45 »

Bu oyunda Umursayan Her Yazıya cevap veren ve emek veren şu saaten sonra oyunu ayakta tutan Tek insan AhiEvran Dır Ben ondan Razıyım Allahda Ondan Razı Olsun. Seviliyosunuz

[GM]AhiEvran <3
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
DevletBeyI
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Lonca: B E Y & H U N

Re: AhiEvran.

Mesaj gönderen DevletBeyI »

Healing45 yazdı: 19 Mar 2019 15:33 Bu oyunda Umursayan Her Yazıya cevap veren ve emek veren şu saaten sonra oyunu ayakta tutan Tek insan AhiEvran Dır Ben ondan Razıyım Allahda Ondan Razı Olsun. Seviliyosunuz

[GM]AhiEvran <3
Dedi, prim kasmaya çalışan Healing45 B-)
#DevletBey diyeceksiniz..

HunxDEVLET
ıDEVLETBEYı
dıstuRbed
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Dostum beni yakından tanıyan birisisin prim falan da değil doğrular foruma girdiğimde tek aktif ahievran ozellere gmlere yazdığımda cvb veren tek ahievran şimdi ben neden ovmiyeyim ??? Gerçekleri saklamak olmaz 👍
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

DevletBeyI yazdı: 19 Mar 2019 16:51
Healing45 yazdı: 19 Mar 2019 15:33 Bu oyunda Umursayan Her Yazıya cevap veren ve emek veren şu saaten sonra oyunu ayakta tutan Tek insan AhiEvran Dır Ben ondan Razıyım Allahda Ondan Razı Olsun. Seviliyosunuz

[GM]AhiEvran <3
Dedi, prim kasmaya çalışan Healing45 B-)
Yıllar geçti, dünya değişti, insanlar evrim geçiriyorlar düşünce kavramı altında fakt İKV oyuncularında hâlâ kalıplaşmış düşünceler...

O halde bende bahsedeyim madem konusu açılmış :)
İKV hayatım boyunca hiç bir GM'in özelime selam bile yazmışlığım olmamıştır. Bu sadece yapı ile ilgili bir şey herhangi bir mesaj anlamanız gerekmez. Sadece gereksiz gördüğümden dolayı yapmadığım bir eylemdi.

Ta ki oyuna verdiğim uzun aradan sonra Karaköy'e tekrar başlayıncaya kadar. Bir gün oyunda AhiEvranı Gördüm işin doğrusu GM tagı olmasa GM olduğunu dahi bilmiyordum. Her neyse içimden geçti ve belki kısa bir fikir alışverişinde & sohbette bulunabilirim düşüncesiyle selam verip bir kaç şey yazmıştım. Sağolsun eşlik etmişti. Şahsım olarak bende AhiEvran'ı farklı kategoritede tutan birisiyim geri kalan GM'leri tanımamama rağmen.

Konuya dönecek olursak. Evet belki konuyu açan arkadaş sizin söylediğiniz gibi Prim kasmak için yapmış olabilir veya yapmamışta olabilir. Bana soracak olursanız bu şekilde kimse Prim kasamıyor, o devirler geçti gitti. Adamın gönlünden kopmuş ve sevgisini dile getirmiş ne var yani bunda. Gidip AhiEvrandan Çip veya İpek mi isteyecek? Hem istese ne olacak? AhiEvran sanki onun bu isteğini yerine mi getirecek. Lütfen yapmayın bu tarz olumsuz şeyler. Bırakın insanlar şu Saygı ve Sevginin yok olduğu ortama ışık saçsınlar, sizler ise bu ışık daha saçılmadan karanlığa gömüyorsunuz.
Yönetim ve oyuncular arasında bir sevgi bağı oluşmazsa insanlar o platformu terk ederler. Oyuncular kalkıp tolerans anlamında istemiyorlar elbette bu tarz şeyleri. Sadece önemsendiklerini hissettirmek dahi yeterli olur oyuncu kitlesine. Bu da sevgi ve saygı ile gelişecek bir şeydir.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Söylediklerin konusunda bir sorun yok ben de katılıyorum sana ama özelden bunu ona yazabilirsin böyle konu açarak olmazki farklı anlaşılabiliyor bu tür şeyler
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Valla ne derlerse desinler umurumda değil hayat gerçeklerle dolu bunuda açığa vurmak istedim arkamda duranlara da teşekkür ederim. Şuan hangi GM oyuna giriyor ? AhiEvran harici hangi GM forumda dolaşıyor ? Kimse. Oyunu önemsemiyor adam çalışıyor hemde okadar işi arasında millete cvb veriyor konuşup sohbet ediyor diğer GM ler gibi egoist davranıp oyunda cvb vermemezlik yapmıyor her msja yetişmeye özen gösteriyor vallahi helal olsun
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Oyunu oynamayan ancak forumu takip eden bir kardeşiniz olarak konuya giriş yapıyorum.Çok samimiyim,benzer bir düşünce bu aralar benimde aklımda vardı, bir teşekkür etmek gibi.Sevgili AhiEvran ile oyun hayatım boyunca bir temasım olduğunu anımsamıyorum.Belki de olmuştur bilmiyorum.
Ama mesele şu ki, bizlerle asıl ilgilenmesi gereken,sorumlulukları/işleri bu olan "yönetim","geliştirici ekip", işte ne derseniz deyin,piyasada yokken,gönüllü bir insanın,senelerdir,belki de geleceği olmayan bir oyunun geriye kalan bazen isyankar,bazen patavatsız bazense ne dediği bilinmez oyuncu kitlesine sabırla,özveriyle yardımcı olmaya çalışması kesinlikle taktir edilesi davranıştır kim ne derse desin.

Hazır yeri gelmişken Volfied moderatör arkadaşa da selamlar,yeniler kendilerini alıştıramadan görevlerini bırakır oldu nedense.Sabrı ve özverisi için kendisine de bir teşekkürü çok görmemek gerek.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Healing45 yazdı: 19 Mar 2019 21:35 Şuan hangi GM oyuna giriyor ? AhiEvran harici hangi GM forumda dolaşıyor?
Dostum ben de buradayım, sadece Ahievran değil ki forumda olan.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

TOLGARDA yazdı: 19 Mar 2019 23:09
Healing45 yazdı: 19 Mar 2019 21:35 Şuan hangi GM oyuna giriyor ? AhiEvran harici hangi GM forumda dolaşıyor?
Dostum ben de buradayım, sadece Ahievran değil ki forumda olan.
Yönetici olarak GM olarak kast ettim ama 😂👍😎
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

Ahievran iyidir ilgilidir sanırım kimse kalmadıgından bu aralar pek ilgilenemiyor veya yetişemiyor.

fakat eskiler çok iyi bilir'ki efsaneler vardır.

Fevzibey gibi nasıl söyleyeyim insanlar deli gibi anlatırdı görmeyenlere.

en güzeli'de fevzibeye atılan meteoriten kaçısı o kadar hızlıymış'ki meteorit onu takip eder ama yakalayamazmış.

Captain ATX tam komedi gm'lerden biri idi.

ERDOGAN zaten onu bilenler bilir diyeyim iyimserliği yardımseverliği bir kişiyi banlamak yerine onu affedip uyarıp konusup bir daha bunu yapmaması için uğraşan bir isim.

nocommanent onun hakkında ne desen zaten boş gecenin 4'ün'de o zamanlar tabi çok kalablaık sunucular 49 (gb'ler yok) yokmu kesicek adam yazmam 10 sn sonra önüm'de ışınlanıp gel beni kes demesi ':) ':) ':)

herkes ile oyunu güzel bir şekilde oynaması.

eskiler eskiler diyoruz aslında bunlardı o eskiler

son 5 yıldır yöneticiler sanki biraz sabancı koç hatta bill gates' gibi oldular ulaşılamaz oldular.

eskiden yöneticiler ve yetkililere bize 1 pm kadar uzaktı eskiden şikayet sistemi dahi yokken küfür şimdinin 10/1'i kadar'dı ve o zamanlar küfür'de ya sınırsız susturma yerdin yada 7 gün blok.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.