AhiEvran.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: AhiEvran.

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Healing45 yazdı: 20 Mar 2019 00:45
TOLGARDA yazdı: 19 Mar 2019 23:09
Healing45 yazdı: 19 Mar 2019 21:35 Şuan hangi GM oyuna giriyor ? AhiEvran harici hangi GM forumda dolaşıyor?
Dostum ben de buradayım, sadece Ahievran değil ki forumda olan.
Yönetici olarak GM olarak kast ettim ama 😂👍😎
Ben Fahri GM'yim eğer bir gün Ahievran, Nerull falan oyunu bırakıp kaçarsa yetki bana devroluyor.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Bir zamanlar gm mobilsorun vardı.Ben de onu çok severdim.
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Karkaroff yazdı: 20 Mar 2019 11:35 Bir zamanlar gm mobilsorun vardı.Ben de onu çok severdim.
Krdş niye if$a ediyN xD
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
walentin
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen walentin »

yav gidin işinize geldiği gibi konuşmayın belkide sen ahi evranın yan hesabısın ne bilelim destekten 1.5 ay boyunca cevap bekliom cevap veren yok evran oyuna girior yazıoz cevap yok bu gm tek sanamı çalışıyor öyleyse bilelim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

walentin yazdı: 22 Mar 2019 17:39 yav gidin işinize geldiği gibi konuşmayın belkide sen ahi evranın yan hesabısın ne bilelim destekten 1.5 ay boyunca cevap bekliom cevap veren yok evran oyuna girior yazıoz cevap yok bu gm tek sanamı çalışıyor öyleyse bilelim
IIASiLKANII yazdı: 19 Mar 2019 22:16 gönüllü bir insanın,senelerdir,belki de geleceği olmayan bir oyunun geriye kalan bazen isyankar,bazen patavatsız bazense ne dediği bilinmez oyuncu kitlesine sabırla,özveriyle yardımcı olmaya çalışması kesinlikle taktir edilesi davranıştır kim ne derse desin.
Sözlerime örnek niteliğinde açıklamalar için sana da ayrıca teşekkürler sevgili dostum. ':)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

AhiEvran'ı bir ben sevemedim herhalde. Herkes yakında akraba çıkacak elemanla. Malum ban dalgası patır patır yayılıyor. Bu durumdan etkilenmemek lazım tabi. :D
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

0LIVERA yazdı: 20 Mar 2019 08:52 Ahievran iyidir ilgilidir sanırım kimse kalmadıgından bu aralar pek ilgilenemiyor veya yetişemiyor.

fakat eskiler çok iyi bilir'ki efsaneler vardır.

Fevzibey gibi nasıl söyleyeyim insanlar deli gibi anlatırdı görmeyenlere.

en güzeli'de fevzibeye atılan meteoriten kaçısı o kadar hızlıymış'ki meteorit onu takip eder ama yakalayamazmış.

Captain ATX tam komedi gm'lerden biri idi.

ERDOGAN zaten onu bilenler bilir diyeyim iyimserliği yardımseverliği bir kişiyi banlamak yerine onu affedip uyarıp konusup bir daha bunu yapmaması için uğraşan bir isim.

nocommanent onun hakkında ne desen zaten boş gecenin 4'ün'de o zamanlar tabi çok kalablaık sunucular 49 (gb'ler yok) yokmu kesicek adam yazmam 10 sn sonra önüm'de ışınlanıp gel beni kes demesi ':) ':) ':)

herkes ile oyunu güzel bir şekilde oynaması.

eskiler eskiler diyoruz aslında bunlardı o eskiler

son 5 yıldır yöneticiler sanki biraz sabancı koç hatta bill gates' gibi oldular ulaşılamaz oldular.

eskiden yöneticiler ve yetkililere bize 1 pm kadar uzaktı eskiden şikayet sistemi dahi yokken küfür şimdinin 10/1'i kadar'dı ve o zamanlar küfür'de ya sınırsız susturma yerdin yada 7 gün blok.
Resim
:( :( :( :(
Resim
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen Healing45 »

walentin yazdı: 22 Mar 2019 17:39 yav gidin işinize geldiği gibi konuşmayın belkide sen ahi evranın yan hesabısın ne bilelim destekten 1.5 ay boyunca cevap bekliom cevap veren yok evran oyuna girior yazıoz cevap yok bu gm tek sanamı çalışıyor öyleyse bilelim
Hacım dostum kardeşim veya abim yaşını bilmiyorum görünen köy kılavuz istemez inan ki şu oyuna girdiğin zaman bir GM geziyor ise ve. Neferlerin sorunlarını dinleyip onları yönlendiryor ise nicke iyi bak %1.00000 [GM]AhiEvran dır ve bana iyiliği dokundu mu evet dokundu Karaköy geldiği 1. Ayın sonlarında falan oyunda görmüştüm her neyse PM attım abi böle böle hakiri kaçırıyorlar falan diye adam o saniyede gelip kaçıran şahısa uyarı yapıti ve aynı zamanda tekrar ettiği için ceza uyguladı Allah bin kere razı olsun ondan oyunu tek umursayan GM dir laga luga yapan boşuna yapmasın zevkler ve renkler tartışılmaz bu benim düşüncem saygı duymak zorunda herkes duymayan ise direk sol üstte bulunan ana sayfaya dönüş sağlayabilir ve ya sağ alt tarafta geçiş yapa tıklayarak istediği konu başlığına geçiş sağlaya bilir saygılarımla..!!❤️
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe