NEREDEN NEREYE

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: NEREDEN NEREYE

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Esadullah yazdı: 17 Mar 2019 12:19 Yenilik isteyen biziz, şikayet etme hakkımız yok.

Köy o kadarda kötü değil. Komiser ve Hakir kesme heyecanını yaşamanızı tavsiye ederim :blush:
Oyuncular nerede karaköye indim kimseleri göremiyorum D:
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
BerRin
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen BerRin »

Karaköy boşmu :)) kardeş biz boss sırası beklemekten bıktık artık bari bırakında cidden rahat rahat kesek ben anlamıyom oyun bitti diyorlar karaköy hep kalabalık boss sırası bekliyoz var bi iş
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Sirayet »

IIxSoulflyxII yazdı: 17 Mar 2019 19:08
Esadullah yazdı: 17 Mar 2019 12:19 Yenilik isteyen biziz, şikayet etme hakkımız yok.

Köy o kadarda kötü değil. Komiser ve Hakir kesme heyecanını yaşamanızı tavsiye ederim :blush:
Oyuncular nerede karaköye indim kimseleri göremiyorum D:
Çemberlitaş önünde foto atmışsın diyorsun kimse kalmamış. İnsanlar karaköyde oyundan hicbirseyinden haberin yok. Sırf eleştirimde nasıl olursa olsun düşüncesindesin. Şu sığ düşünceleri bir kenara bırakın artık.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

8 sunucu tenha an itibariyle hani nerede kalabalık akşam 10da kuklacıya giriyorum 1 kişi ya var ya yok adamlar gelmiş eminönü bak kalabalık diyor 7 sunucu boş :D yakında kuklacıdaki gibi muhafız kesersiniz adam bulamayınca

Eminönü bile kalabalık değil aslında 39 da banka önünde 150-200 kişi rahat vardı adım atamıyordun düşün şimdi 15 20 kişi zor var eminönü bankada ona kalabalık diyorlar :grinning: :grinning: 39,29 oynamayan bilmeyen adam şuan emin olun 59 oynuyor. Bilse ,yaşasa 59 oynayamaz net.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Bir bölgede toplanan oyuncu sayısı ile kalabalık olunmuyor. O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

BerRin yazdı: 17 Mar 2019 22:48 Karaköy boşmu :)) kardeş biz boss sırası beklemekten bıktık artık bari bırakında cidden rahat rahat kesek ben anlamıyom oyun bitti diyorlar karaköy hep kalabalık boss sırası bekliyoz var bi iş
BayTerapi yazdı: 19 Mar 2019 13:05 Bir bölgede toplanan oyuncu sayısı ile kalabalık olunmuyor. O:-)

Boss sırası beklemekten bıkmışsın fakat videolara göz gezdiriyorum ben pek adam göremiyorum ? 49 zamanında meteor kadar kalabalık olmadığı kesin :D
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim