Karaköy Bölgesi aslında nasıl olmalıydı ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
boolooxx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Karaköy Bölgesi aslında nasıl olmalıydı ?

Mesaj gönderen boolooxx »

LinkiNParkK yazdı: 17 Mar 2019 21:24
KraToSs yazdı: 17 Mar 2019 21:05
LinkiNParkK yazdı: 17 Mar 2019 20:52 İnsanlar kendilerini huzurlu ve mutlu edecek sistemler ister oyun içerisinde. Herkesin fikirleri kendi isteklerine göre farklılık gösterebiliyor. Şahsen ben MMORPG oyunlarının en azından belirli kitlesinin boss kesimlerini yaparak eğlendiklerini düşünmekteyim. Bölgelerin açık olmasına karşı birisi değilim fakat açık olunan bölgelere en önemli bossların koyulmasına karşıyım. Açık bölgeye farklı bosslar koyabilirdiniz fakat Mikroçip veya sentetik ipek gibi üretimlerde kullanılan önemli materyallerin bosslarının açık bölgelerde olmaları oldukça saçma. Bunlar üzerine kesinlikle düşünülmediği ortada. Bunların bedelini ve acısını üzülerek ödeyecekleri çok açık. Ne yapabiliriz ki biz oyuncular… Umarım yazılanlar bir kenara itilmez.
bu dönemde boss kesip zevk alabilen var mı :') geçti o günler. dev anada cevriyede kaldı
O halde ne söyleyebiliriz ki oyunu bu hale getirenler (yönetim & oyuncular) utansın :)
Ozaman üzülerek söylemeliyim ki ‘oyuncu’ başlığı altında utanmasın gereken ilk insanlardan olmalısın :(
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

boolooxx yazdı: 18 Mar 2019 01:02
LinkiNParkK yazdı: 17 Mar 2019 21:24
KraToSs yazdı: 17 Mar 2019 21:05
LinkiNParkK yazdı: 17 Mar 2019 20:52 İnsanlar kendilerini huzurlu ve mutlu edecek sistemler ister oyun içerisinde. Herkesin fikirleri kendi isteklerine göre farklılık gösterebiliyor. Şahsen ben MMORPG oyunlarının en azından belirli kitlesinin boss kesimlerini yaparak eğlendiklerini düşünmekteyim. Bölgelerin açık olmasına karşı birisi değilim fakat açık olunan bölgelere en önemli bossların koyulmasına karşıyım. Açık bölgeye farklı bosslar koyabilirdiniz fakat Mikroçip veya sentetik ipek gibi üretimlerde kullanılan önemli materyallerin bosslarının açık bölgelerde olmaları oldukça saçma. Bunlar üzerine kesinlikle düşünülmediği ortada. Bunların bedelini ve acısını üzülerek ödeyecekleri çok açık. Ne yapabiliriz ki biz oyuncular… Umarım yazılanlar bir kenara itilmez.
bu dönemde boss kesip zevk alabilen var mı :') geçti o günler. dev anada cevriyede kaldı
O halde ne söyleyebiliriz ki oyunu bu hale getirenler (yönetim & oyuncular) utansın :)
Ozaman üzülerek söylemeliyim ki ‘oyuncu’ başlığı altında utanmasın gereken ilk insanlardan olmalısın :(
Utanılacak birisi olsaydım forumda ve oyunda yıllarca aynı nickleri kullanmazdım.

Kaldı ki sizin tabirinizle utanılacak birisiyim fakat her şeyim açık ve net. Peki sizin karakterleriniz neden imzanızda yazılı değil, madem bu kadar şahsiyetli birisisiniz? Neden kişiliğinizi gizliyorsunuz?

2010 yılında açılmış üyelikle kim olduğunuzu gizleyip, burada insanların sözünüze itibar edeceğini düşünüyorsanız büyük yanılgıdasınız.

Ayrıca her yazdığım yorum altına şahsıma kışkırtıcı sözler, itiraflar, kötü sözler, sürekli konuyla bağlantılı olmayan şeyler söyleyeme devam ederseniz yetkililer tarafından uyarı alabilirsiniz sonra da 2010 yılında açmış olduğunuz hesabın ban alması egonuza ciddi zarar vereceğinden her zaman ki iki yüzlülük adımlarına başvurarak yönetime ağlamak zorunda kalabilirsiniz. Aman yazık olur diyorum biraz daha dikkat edin derim yazdığınız yorumlara.

Adam duruşundan belli olur, başkasını kirletmeye çalışarak (itiraflarda bulunarak) kendinize asla değer katamazsınız. Kirletmeyi başarsanız dahi size bir şey (değer) katmaz.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
boolooxx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen boolooxx »

LinKinPaRk adlı arkadaşımız şimdi de başımıza Forum Yetkilisi mi kesildiniz ? :) Forum yetkililerinin neyi yapıp yapmayacağını senin anlatımınla öğrenecek değil :relieved:
Kaldı ki benim hakkımda bilgi öğrenmeye çalışmışsın 2010 yılında açtığım hesabım üzerinden mi beni yermeye çalışıyorsun sana çok güldüm desem inanır mısın :D Sence onlarca Forum hesabı olan biri için Forum hesabım engellense dahi sorun edecek biri olarak mı görünüyorum oradan :grin: Kaldı ki forum ve ‘Oyun İçi’ kuralları senden daha iyi yaşam tarzıma ekleyen biriyim, senin Macro’cu adımını bile programla atan biri olarak oyunumuza tehdit oluşturacak unsurlardan biri olarak görüyor çoğu insan seni, Sıhhatle kal :relaxed:
Haa bu arada Forum da aktifliğini kaybetmişsin biraz yoksa ‘kitap’ yazma fikrimi kâideye mi aldın ?
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

boolooxx yazdı: 19 Mar 2019 21:28 LinKinPaRk adlı arkadaşımız şimdi de başımıza Forum Yetkilisi mi kesildiniz ? :) Forum yetkililerinin neyi yapıp yapmayacağını senin anlatımınla öğrenecek değil :relieved:
Kaldı ki benim hakkımda bilgi öğrenmeye çalışmışsın 2010 yılında açtığım hesabım üzerinden mi beni yermeye çalışıyorsun sana çok güldüm desem inanır mısın :D Sence onlarca Forum hesabı olan biri için Forum hesabım engellense dahi sorun edecek biri olarak mı görünüyorum oradan :grin: Kaldı ki forum ve ‘Oyun İçi’ kuralları senden daha iyi yaşam tarzıma ekleyen biriyim, senin Macro’cu adımını bile programla atan biri olarak oyunumuza tehdit oluşturacak unsurlardan biri olarak görüyor çoğu insan seni, Sıhhatle kal :relaxed:
Haa bu arada Forum da aktifliğini kaybetmişsin biraz yoksa ‘kitap’ yazma fikrimi kâideye mi aldın ?
Ne yazık ki fikirleriniz hep aynı:

O karakterim ban alırsa çok mu umrumda, Bin tane Kp karakterim var :)
( Bu hesabım ban alsa çok mu umrumda yine ben aynı şeyi yaparım yeni hesap açıp )

Belli ki oyunda yaptığın eylemlerle forumdakiler benzer :)

Ayrıca sen bir googleye istersen macro nedir diye yaz sonra gel insanları eleştir.
Ne kadar anlatsamda senin gibilerin anlaması imkansız. Bunu çok net biliyorum, inandığın yaratıcı sana doğru yolu göstersin.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Arkadaşlar ben burada fikir tartışmaları ve benim düşünceme katılan arkadaşlar için açtım lütfen konuyu kişisel tartışmaya yönlendirmeyin teşekkürler :relaxed: