Oyunun gidişatı hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Oyunun gidişatı hk.

Mesaj gönderen scorper »

Merhabalar,
Oyunun gidişatı giderek üzücü verici ben önerilerimi sunuyorum eski oyuncuyum cidden yetkililer kulak verirse oyunun düzelebilir. Ama neler yaşandı dünden bugune onlardan bahsedeyim sizlere.
Yenilikler geldi oyun bitti nedenleri.
1-Oyun aşırı pahalılaştı hırsızlık çoğaldı
2-Dostluk bitti görevler artık parayla
3-Eskiden insanlar daha saygılı konusurlardı herkeste küfür
4-Tanımadığın birine mesaj atarken cevap vermemesi.
5-Maden açlığı madenler ızdırap artık maden çekilmemeli.
6-Meteor krater bomboş eskiden daha hareketliydi.
7-Zenginlerin keyifi haline geldi.
8-İnsanlar item dilenmeye mahkum edildi.
9-Bayanlı erkekli oynanırdı gong görevleri zamanları çok güzeldi şimdi oda yok.
10-Savascı buyu sıfacı sadece 1 seti dizmek ömür gidiyor artık kolaylaşması gerek.
Neler yapılabilir?
1-İkv dükkanda tılsımlar satılabilir uygun fiyatta artık tılsım üretilemez hale gelindi artık herkesin her sınıftan istediği kadar tılsımı olup sınıfları deneyimlebilmeliler en azından karaköy daha kolaylaşır.
2-Erg gibi itemler çt için. Bu tılsımlar olunca düşük lewelli itemsiz arkadaşlarda kendilerine güvenip çt girebilirler bu sayede.
3-Sadece bir eldiven veya başka bir şey üretmek için reçetelerde bu kadar çok şey istenmemeli. Herkesin her seti üretip deneyimlemesi gerekir. Örneğin şifacılar asit setleriyle çt atabilirler yada zehir setleriyle.
4-Artık herkes her seti dizdikten sonra saatlerce bosta item kasmıyıcaklar ikvnin farklı bölgelerine giderek lonca savaşları arz lodos savaşları etkinlikler olucak yani meteor kraterde arzlar lodosları basıcak lodoslarda arzları
5-E.ö millet keyifli bir şekilde gezicek savaşıcak vs modları olucak.
6-bölgelere itemler için girerken artık millet arkadaşlarıyla keyfine girmek istiyicek yani 6 arkadaş pugb oynar gibi ikv oynucak bu çt olur kenan olur junon olur karaköy olur.
7-İkv karaköy olmus durumda artık herkes her yerde oynamalı.
Bu şekilde yapılırsa baylı bayanlı herkes oyuna geri döner inanın bir oyun bu kadar zor olmamalı.
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Re: Oyunun gidişatı hk.

Mesaj gönderen saglam »

10. Maddeye kadar okudum daha sonra dayanamadım bu ne kardeşim toplumu mu eleştiriyosun değişen zamanın şartlarını mı yoksa başka bişey mi belli değil
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
codemaster1302
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen codemaster1302 »

11 - Gemi biraz sola mı çekiyo Kuna ?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Gidişat mı var
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

saglam yazdı: 09 Mar 2019 17:20 10. Maddeye kadar okudum daha sonra dayanamadım bu ne kardeşim toplumu mu eleştiriyosun değişen zamanın şartlarını mı yoksa başka bişey mi belli değil
Ben ikv için hayırlısı neyse onu istiyorum oyunu bıraktım zaten ama cidden iyiliğini istiyorum şu an gerçekten oyun oynanmıyor böyle olursa en azından bu kadar sürmez cidden
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Fazla şey yapmamak lazım. Boşverin
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hey maaşallah.. O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

saglam yazdı: 09 Mar 2019 17:20 10. Maddeye kadar okudum daha sonra dayanamadım bu ne kardeşim toplumu mu eleştiriyosun değişen zamanın şartlarını mı yoksa başka bişey mi belli değil
herkes 39-49 zamanının güzelliğinden bahsediyor ama herşey çok zor diyor sanki 39-49 zamanı herşey çok basitti.

cekicek maden bulamazdık kasacak yer

herşeyi üretmek zorundaydık ve gözlük + takıları elde etmek imkansız ötesi zor'du
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

scorper yazdı: 09 Mar 2019 16:49
1-Oyun aşırı pahalılaştı hırsızlık çoğaldı
2-Dostluk bitti görevler artık parayla
3-Eskiden insanlar daha saygılı konusurlardı herkeste küfür
4-Tanımadığın birine mesaj atarken cevap vermemesi.
Normalde ciddi cevap vermeyi düşünmüyordum ama az birşey yazasım geldi.Bu 4 maddenin tamamı ile bahsettiğin oyuncu profilinin değişmesi ve evet bu çok büyük bir sorun.Oyuncu kaybında yönetimin hataları kadar karaktersiz kişilerin çoğalmasıda etkilidir aksi iddia edilemez.İşin kötü tarafıda,bu lanet insan müsveddeleri aksine iyilik yapayım iyi olayım diye çabalayan kim varsa onlarıda çıldırttılar,soğuttular,bıraktırdılar,yıldırdılar ve ne yazık ki meydan bu kendini bilmez 3 5 kuruşluk değeri olmayan niteliksizlere kaldı.Nefret ediyorum,kin kusuyorum onlara! Güzelim İKV'me yakışmayan, küçüğü büyüğü profilsiz profilde kişiliklere,kişilik mi?Peh.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sirayet »

Bu oyunun bir hikayesi var. Bu çerçeve doğrultusunda elbet birşeyler durağan kalamazdı ve değişiti de. Birçok online oyunda değişiklikler her daim eleştiri konusu olmuştur. Kimimiz seviyor kimimiz sevmiyor, hatta kökten bırakıyor. Şöylede bir durum var maddelerden bazılarına değinecem mesela arkadaşlık ortamından bahsetimişsin eminim oyun 39 lvl olsaydı şuan bile , sen bundan yıllar önceki tadı alamayacaktın çünkü hem senin hem oynadığın çevrenin yaş kitlesi görüşleri duyguları düşünceleri hep değişti. Yine örnek olarak eskiden bu oyunu internet cafelerde oynardık o zamanlar çoğumuzun evinde bilgisayar yoktu haliyle istesekte istemesekte bağ ve arkadaşlık çok farklı boyutlardaydı.Fakat şimdi kaçımı böyle ortamlarda bu oyunu oynuyor ? Arkadaşlık ilişkiler ve muhabbet bu oyunun temelidir bana göre, eğer karaköy eklentisi o çocukluk dönemlerde gelseydi inan çoğumuz belki eleştirmezdik bahsettiğim sebeplerden ötürü.Uzun lafın kısası hayatımızdaki değişiklikler oyuna da yansıması kaçınılmaz.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!