Buglanmış slotları kesenlere blok cezası gelsin diyenler.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Buglanmış slotları kesenlere blok cezası gelsin diyenler.

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Paşam sen söyle bugunu keseni biz banlarız hiç canını sıkma hepimiz arkandayım(!).
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

NeWTRoBLe yazdı: 04 Mar 2019 21:47 Paşam sen söyle bugunu keseni biz banlarız hiç canını sıkma hepimiz arkandayım(!).
Gerçekten belki bir gün anlayacaktınız.
Değinmek istediklerimi muhakkak yönetimden anlayanların çıkağına eminim.
Ben kişiliğimde ve samimiyetimde olduğum gibiyim. Sizler yanlış düşünmeye devam edin ne söyleyebilirim ki.
Hayat her zaman bu şekilde acımasızdır.
movie yazdı: 04 Mar 2019 21:28
LinkiNParkK yazdı: 04 Mar 2019 21:10
4- Evet insanlar ilgiç. Buraya gelip bana karşı çıkanların hepsi benden çok daha fazla "BUGLU" hakir kesimi yapıyorlar. Tüm hesaplarıma toplam düşürdüğüm mikroçipleri kontrol edebilirler gerekli birimler.
Saygılar.
Bu yazdığına bakarak senin canını sıkan; senin buglı kesim yapamaman değil başkaları yapabiliyorken senin yapamaman. Bu ise samimiyetine gölge düşürüyor.
Yazdılarımın bir kısmı silindiği için bazı şeylerin anlaşılmaması doğal. Oyunda çok az insanla sorunum olur benim. Kimseye ne zararım dokunmuştur ne de dokunur. Bossları kaçırmaya gelen kişilerlerden defalarca kez özelime şahsıma özel olarak özür dilediklerini defalarca kez şahit oldum. (kendilerini tanıtmamalarıyla beraber) Oyunda eski bir oyuncu olduğum için bir yerlerden tanıyorlar. Bunlar tamamen aklınızdakileri silme amaçlı yazdığım şeyler.
Ayrıca insanlar orada kesim yaparken bizzat kesimlerde bulunmama rağmen video çekim yapıp "başkalarının" kesimlerine engel olan kişileri şikayette bulunduğum olmuştur. Söylediğim gibi bu kişilerin ban alacağından emin olsaydım belkide bir karakterimi sürekli orada tutup insanlar huzurlu kesim yapabilsinler diye sürekli video açık halde gerekirse her gün bırakırdım karakterimi orada.
Dileyen samimiyetime ve sözlerime inanır dileyen inanmaz benim ne bir kârım söz konusudur ne de oyunda para biriktirme sevdam. Sözler uzar gider ama uzun yazıları sevmiyorsunuz. Saygılar.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Dostum şundan eminim ki yazdıklarını okuyan olmamıştır, okuyan olmuşsa dahi çoo..ok özetle geçmiş yinede emeğine sonsuz saygı duyuyorum. Bir iki kelime ile içeriği özetleyebilirdin ki; Bug yapmak zaten yasak :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Dostum şundan eminim ki yazdıklarını okuyan olmamıştır, okuyan olmuşsa dahi çoo..ok özetle geçmiş yinede emeğine sonsuz saygı duyuyorum. Bir iki kelime ile içeriği özetleyebilirdin ki; Bug yapmak zaten yasak :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

LinkiNParkK yazdı: 04 Mar 2019 22:02
NeWTRoBLe yazdı: 04 Mar 2019 21:47 Paşam sen söyle bugunu keseni biz banlarız hiç canını sıkma hepimiz arkandayım(!).
Ben kişiliğimde ve samimiyetimde olduğum gibiyim. Sizler yanlış düşünmeye devam edin ne söyleyebilirim ki.
4- Evet insanlar ilgiç. Buraya gelip bana karşı çıkanların hepsi benden çok daha fazla "BUGLU" hakir kesimi yapıyorlar. Tüm hesaplarıma toplam düşürdüğüm mikroçipleri kontrol edebilirler gerekli birimler.
Saygılar.
Bu yazdığına bakarak senin canını sıkan; senin buglı kesim yapamaman değil başkaları yapabiliyorken senin yapamaman. Bu ise samimiyetine gölge düşürüyor.
Yazdılarımın bir kısmı silindiği için bazı şeylerin anlaşılmaması doğal. Oyunda çok az insanla sorunum olur benim. Kimseye ne zararım dokunmuştur ne de dokunur. Bossları kaçırmaya gelen kişilerlerden defalarca kez özelime şahsıma özel olarak özür dilediklerini defalarca kez şahit oldum. (kendilerini tanıtmamalarıyla beraber) Oyunda eski bir oyuncu olduğum için bir yerlerden tanıyorlar. Bunlar tamamen aklınızdakileri silme amaçlı yazdığım şeyler.
Ayrıca insanlar orada kesim yaparken bizzat kesimlerde bulunmama rağmen video çekim yapıp "başkalarının" kesimlerine engel olan kişileri şikayette bulunduğum olmuştur. Söylediğim gibi bu kişilerin ban alacağından emin olsaydım belkide bir karakterimi sürekli orada tutup insanlar huzurlu kesim yapabilsinler diye sürekli video açık halde gerekirse her gün bırakırdım karakterimi orada.
Dileyen samimiyetime ve sözlerime inanır dileyen inanmaz benim ne bir kârım söz konusudur ne de oyunda para biriktirme sevdam. Sözler uzar gider ama uzun yazıları sevmiyorsunuz. Saygılar.
Aslında bunu tartışmaya çok gerek yok. İsteğin mantıklı bir istek değil.
Diyelim ki devletin hırsızlığı engellemeye gücü yetmiyor. Senin ise bir hırsız olduğunu varsayalım. Sen diyorsun ki ; ' kardeşim hırsızlık yaparken bazıları engelliyor bunları hapse atın'.
Umarım ne kadar komik bir istekte bulunduğunu anlamışsındır.
Everything is about math just math
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Bug falan hepsi boş...
Orada canlı duran her yaratık herkes tarafından kesilmek için sunulmuştur.
Onu kesilmemesi için oyun açığını kullanan suçludur.
Tabiki oyunun açığını yönetim suç öngörmüyor ise bug yapmakta suç olmuyor.
Lakin o yaratığı kesmek nasıl ki oyunculara sunulan bir faaliyet ise bug denen kavrama ait yaratıkları da kesmek özgürce bir faaliyet.
Sonuç olarak o bölgede yaratık kesmek isteyen özgürdür.
Bug yapana saygı gösterilmesi de zorunlu değildir sadece kişisel tercihe kalmıştır.
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

YigidoSivasli yazdı: 04 Mar 2019 23:06 Bug falan hepsi boş...
Orada canlı duran her yaratık herkes tarafından kesilmek için sunulmuştur.
Onu kesilmemesi için oyun açığını kullanan suçludur.
Tabiki oyunun açığını yönetim suç öngörmüyor ise bug yapmakta suç olmuyor.
Lakin o yaratığı kesmek nasıl ki oyunculara sunulan bir faaliyet ise bug denen kavrama ait yaratıkları da kesmek özgürce bir faaliyet.
Sonuç olarak o bölgede yaratık kesmek isteyen özgürdür.
Bug yapana saygı gösterilmesi de zorunlu değildir sadece kişisel tercihe kalmıştır.
Şu ana kadar yapılmış en objektif, dürüst ve mantıklı yorum olarak görüyorum yazdıklarınızı. Tabi ki normal şartlar olmuş olsaydı benimde fikirlerim tamamen bu yazdıklarınıza yakın olduğunu belirtmek isterim. Ama şunu söyleyeyim, benim emeğimin geçtiği bir oyunda bir yönetici olmuş olsaydım, benim oyunuma ve oyuncularıma zarar vermeye çalışan kişiyi yerden yere vurudum def ederdim onu bu alemden. Kullanım koşullarına eklenmesi gereken bir maddeden tutun gerekli olan diğer her şeyi yapardım. Burada ki olay, kendini akıllı zanneden bir kaç kişinin oyunun kalıplaşmış kurallarından faydalanarak, kendilerinin kâr edip, oyuncuları huzursuz edip ve zorda bırakıp kendi lehine yaptıkları eylemlerdir. Ben böyle bir şeye göz yummazdım hele ki oyunumdan binlerce kişilerin oyunu bırakmasına sebep olmuş bu kişilere. Gerekirse kuralları baştan yazar yine de o insanların aleyhine çevirirdim o dönen çarkı.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

movie yazdı: 04 Mar 2019 22:58
LinkiNParkK yazdı: 04 Mar 2019 22:02
Saygılar.
Aslında bunu tartışmaya çok gerek yok. İsteğin mantıklı bir istek değil.
Diyelim ki devletin hırsızlığı engellemeye gücü yetmiyor. Senin ise bir hırsız olduğunu varsayalım. Sen diyorsun ki ; ' kardeşim hırsızlık yaparken bazıları engelliyor bunları hapse atın'.
Umarım ne kadar komik bir istekte bulunduğunu anlamışsındır.
Çok güzel örneklerden bir tanesi daha
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

manyaksınız siz hemde hepiniz ':) ':) ':) ':)

blok alsın diyenlerin zaten cezai ehliyetini alın orası ayrıda

bunu söyleyen ve kafasın'ca mantıklı açıklama yapan kişileri ciddiye alıp cevap verenler'de az değil ':) ':)

zaten bug olayı çözüldü radyo yayının'da yönetici açıkladı fakat ne zaman bunu güncelleyeceğini bilmediğini belirtti.

bug'u çözmek zaten basit bir olay neden yapsınlar?

zaten karaköy zor ve 100 kişiden 90'ı buglayıp kesmeye calısıyor o halde bile kesemeyn var.

bugun serbest olması insanların şuan çok zorluklar yerine biraz zorlukla'da olsa kesmesi için mevcut.

düzeltirler düzeltemiyor diyenlere en güzel cevabıda şöyle vereyim

buz 1-1 veya 1-3 tılsımını yalnızca pvp (oyuncu vs oyuncu) ya karşı kritik vurduğun'da hedefi şu kadar süre durdurur yaparlar

gittimi sana tüm bug ve açık?

kutuplayıp sokarız diceksin? (slotun hızlarını 1 tık arttırırlar buglayacak alan bırakmazlar)

çözüm çok yok diyenler bir şey bilenler değil.

şuan buglu kesim var ise sebebi yönetimin oyuncuların rahat kesmesini istemesi fakat rahat kesmekte kolay değil huzursuzluk çok.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

0LIVERA yazdı: 05 Mar 2019 19:40 manyaksınız siz hemde hepiniz ':) ':) ':) ':)

blok alsın diyenlerin zaten cezai ehliyetini alın orası ayrıda

bunu söyleyen ve kafasın'ca mantıklı açıklama yapan kişileri ciddiye alıp cevap verenler'de az değil ':) ':)

zaten bug olayı çözüldü radyo yayının'da yönetici açıkladı fakat ne zaman bunu güncelleyeceğini bilmediğini belirtti.

bug'u çözmek zaten basit bir olay neden yapsınlar?

zaten karaköy zor ve 100 kişiden 90'ı buglayıp kesmeye calısıyor o halde bile kesemeyn var.

bugun serbest olması insanların şuan çok zorluklar yerine biraz zorlukla'da olsa kesmesi için mevcut.

düzeltirler düzeltemiyor diyenlere en güzel cevabıda şöyle vereyim

buz 1-1 veya 1-3 tılsımını yalnızca pvp (oyuncu vs oyuncu) ya karşı kritik vurduğun'da hedefi şu kadar süre durdurur yaparlar

gittimi sana tüm bug ve açık?

kutuplayıp sokarız diceksin? (slotun hızlarını 1 tık arttırırlar buglayacak alan bırakmazlar)

çözüm çok yok diyenler bir şey bilenler değil.

şuan buglu kesim var ise sebebi yönetimin oyuncuların rahat kesmesini istemesi fakat rahat kesmekte kolay değil huzursuzluk çok.
Konu hakkında eleştiri yapmıştım bunun hakkında da yapacağım buz tılsımlarına güncelleme yaparlarsa böyle bir şeyin mümkün olamayacağından bahsetmişsin ben sana söyleyeyim bunlar tilsimlarin kodunu değiştirecek adam yok
Anti hetero