İkv'ye dava

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
xRooKiee
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

İkv'ye dava

Mesaj gönderen xRooKiee »

Arkadaşlar haksız yere blok yiyip yılların emeklerini çöpe attıran kardeşlerim oyuna dava açıyoruz şuan 6 kişi olduk gerekli bilgilendirmeyi ve önayak olarak bizzat kendim hukuki yolları ve süreçleri koşturuyorum katılmak isteyen arkadaşım varsa ulaşsın cebinizden tek kuruş çıkmıcak avukat masrafı dosya masrafı VS...
BerRin
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: İkv'ye dava

Mesaj gönderen BerRin »

Sen şu oyun geri sarsada bonolar gelse diyen degilmiydin nie agliyon simdi
toz123
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen toz123 »

Ayıptır hem oyunun açığını kullan hemde ceza alınca ağla yakışıyor mu ???
ııTOZKOPARANıı
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Sirayet »

İstediğin kadar dava acabilirsin hiçbir işe yaramaz. Oyuna kaydolurken hüküm ve koşulları okumuyor musunuz ?
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Resim
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Ne kopya bono ne de kopya materyal ile alakam olmadığı için blok yemedim. Yemeyi de düşünmüyorum. Oyunda gördüğüm insanlar kendilerini zeki sanıyor. Asa zırh üretince kopya olduğu anlaşılmayacak sanıyor. Gerçek hayatta bunun piyasasını yapıyor ve kazanç elde ediyorlar. Bir dava da o insanlara açabilir misin? Zannetmem. Çünkü sen de doğru veya dolaylı yoldan o pis işlere bulaşmışsın. Ne olmasını bekliyordun ki? Ben nice savaşlar vermişim nice zorluklar çekmişim asa zırhı anca üretebilmişim. Peki sen? Armut piş, ağzıma düş! Kimse kusura bakmasın asa zırh üretmek bu kadar kolay değil. Onlarcasını bizzat reportluyorum. Vakti zamanı geldiğinde bloklanması temennisiyle...
cimbomua05
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: A T A

Mesaj gönderen cimbomua05 »

bazıları gelip yok şöyle kullanıcı sözleşmesı böyle sözleşmesi var cart curt sallıyor aç kardeşim bende davacı oldum savcılıga gittim dün işlemi başlattım mağdur olan bir kişinin hertürlü hakları vardır googleye yaz bişeyden anlayan yoksa cahilsen madem yaz kardeşim CMK 234. madde nedir oku sonra gel buraya sözleşme cart curt sallamayın sözleşmede ne yazıyor asıl sen okudunmu acaba ? ne olursa olsun oyun yönetimi haklı veya haksız olsa bile hesabı kapatır hiçbir şekilde hak talep edemez felanmı yazıyor ? yazıyorsa bize göster zahmet olmassa
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

:') Dava açın hatta TTnet Sobee ofisini basın
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
BetadanBeri
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen BetadanBeri »

Benim hiçbir kopya vb. işleriyle alakam olmadığı halde son 5 6 ay önce giriş yaptığım karakterimi silmişler ve 3 aydır cevap alamıyorum.

Davanıza ben de katılıyorum, umarsızca beklemekten sıkıldım. Herhangi bir oyunun destek bölümü bu kadar berbat çalışamaz.

Kafalarına göre karakterimi sistemden silmişler hala cevap vermiyorlar, "böyle bir karakter bulunmamaktadır" diyerek oyuncularını aptal yerine koyan yöneticilere yazıklar olsun diyorum.

Bizim yıllardan beri oyuna yatırdığımız paralarla siz maaş alıyorsunuz. Ben HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Bunun ahireti de var, burada mahkemesi de var. Sizin oyunu batırmanız bizim sorunumuz değil.

Kimsenin Keyfini 3 ay bekleyecek değiliz.
REVER
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen REVER »

Şaka mı ya bu :D

Bildiğim kadarıyla bütün hakları zaten kendilerine ait, yani istediklerini istedikleri şekilde yaparlar diye biliyorum.

Yani bu dava açacağım yok uzun sırıkla atlayacağım falan boş ve komik şeyler. Güldürdün bizi teşekkür ederim :D