İkv'e dönüş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Ancande
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Mamba

İkv'e dönüş

Mesaj gönderen Ancande »

Arkadaşlar biz 3 yakın arkadaş oyuna ara verdik çok uzun yıllar şimdi de 3-4 ayda 1 girip 20 dakika durup çıkıyoruz oyundan.Oyuna tekrar başlama konusunda yüzde elli elliyiz sebebi de çağımızda ki oyunlara göre geride kalması iyi yanı ise eski zamanları özlememiz.Sizce ne yapmalıyız ?? Yani akçe alıp başlayalım mı yoksa bu oyunun eski tadı yok mu diyorsunuz
Kullanıcı avatarı
egoSTAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: EminönüGuards

Re: İkv'e dönüş

Mesaj gönderen egoSTAR »

Ancande yazdı: 18 Şub 2019 01:18 Arkadaşlar biz 3 yakın arkadaş oyuna ara verdik çok uzun yıllar şimdi de 3-4 ayda 1 girip 20 dakika durup çıkıyoruz oyundan.Oyuna tekrar başlama konusunda yüzde elli elliyiz sebebi de çağımızda ki oyunlara göre geride kalması iyi yanı ise eski zamanları özlememiz.Sizce ne yapmalıyız ?? Yani akçe alıp başlayalım mı yoksa bu oyunun eski tadı yok mu diyorsunuz
Sıfırdan oyuna başlamak intihar gibi birşey. Şuan sunucuda bono kopyalayanlar bunu firsat bilen karaborsaci tipli oyuncular var en kotu tilsim 1 T cekiliyo e.o sunucusunda.
Resim
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Kendini bi loncaya atarsan oynarsın.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
bjorn
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen bjorn »

Ben beyazköşk sunucusunda oynuyorum m1 hesabım var ve şifa kasmak istiyorum eğer başlıcaksanız bu hafta sonu beraber başlayabiliriz sohbet muhabbet görevler zevkli olcağını düşünüyorum
Ancande
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Ancande »

bjorn yazdı: 18 Şub 2019 07:42 Ben beyazköşk sunucusunda oynuyorum m1 hesabım var ve şifa kasmak istiyorum eğer başlıcaksanız bu hafta sonu beraber başlayabiliriz sohbet muhabbet görevler zevkli olcağını düşünüyorum
Eminönü sunucusunda başlamayı düşünüyoruz hazır çarlardan devam ederiz muhtemelen 49 levellar çünkü baştan başlarsak görevlerin hepsini yapamayız gibi geliyor.
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

İyi bir loncada size yardımcı olabilecek dostlarınız var ise 0 dan başlasanız bile hemen gelişirsiniz...
Düşünmek için vakit kalmadı...
Ancande
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Ancande »

Newbie yazdı: 18 Şub 2019 19:39 İyi bir loncada size yardımcı olabilecek dostlarınız var ise 0 dan başlasanız bile hemen gelişirsiniz...
Malesef tanıdığımız yok sadece 3 yakın arkadaşız işte.Bir de bu bono kopyalama olayı nedir bizde toplamda 50m para kalmış oyunu bıraktığımız zamanda diye seviniyoruz.Bizim tek para kasma yolumuz slot kesme maden oturma yani 300-400m çok çok ciddi rakamlar bizim için.
BerRin
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen BerRin »

burda iş sana kalmış oyun gayet güzel keyif almak için oynarsan hırslarına yenik düşmezsen
Kullanıcı avatarı
egoSTAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: EminönüGuards

Mesaj gönderen egoSTAR »

Ancande yazdı: 18 Şub 2019 22:24
Newbie yazdı: 18 Şub 2019 19:39 İyi bir loncada size yardımcı olabilecek dostlarınız var ise 0 dan başlasanız bile hemen gelişirsiniz...
Malesef tanıdığımız yok sadece 3 yakın arkadaşız işte.Bir de bu bono kopyalama olayı nedir bizde toplamda 50m para kalmış oyunu bıraktığımız zamanda diye seviniyoruz.Bizim tek para kasma yolumuz slot kesme maden oturma yani 300-400m çok çok ciddi rakamlar bizim için.

Suan icin e.o de 300 mye cop alamiyosun. Bono kopyalama olaylari yuzunden herseyi 5 katina satiyolar. Ve cogu kisinin carlarinda sayisiz bono duruyor. E.o bitti
Resim
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SARSILMAZ »

BerRin yazdı: 19 Şub 2019 15:51 burda iş sana kalmış oyun gayet güzel keyif almak için oynarsan hırslarına yenik düşmezsen
katılıyorum