destek ekibinin bıze veremedigi destek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Remzitekin
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tek Vatan Tek Bayrak

destek ekibinin bıze veremedigi destek

Mesaj gönderen Remzitekin »

merhaba arkadaşlar bu gidişat sizce nereye kadar gider ? 2 ay once klan degiştirme aldım ve 1 gun guncellemeyı bekledım tabı sonra karakter lodos oldu arz idi guncellemeyi bekledım sonra gerı klansız oldum tekrar lodos klanına geciş yaptım sonra 800 bın san kp falan hepsı gıttı neyse tam 2 aydır yazıyorum hep aynı cevap bır cok oyuncumuz var bekleyın neyse sonra rutbenız ıyade edıldı denıldı ama ıyade falan yok sonra klan dan cıktım guncelemeyı bekledım falan yıne rutbe gelmedi halı ıle ama beklıyorum destege defalarca yazdım ama pek takan olmadı sonra ortada hıc bısey yokken 5 gun blok aldım bugun boss kesenlere karısmadım bug dahı kesmedım kımseyı sabote etmedım ama destek ceza vermiş hadı ceza işine gelınce hemen oluyor da dıger işlere gelınce neden olmuyor amac oyun dan kopartmak mı ? yoksa gm tanıdık mı bulmak gerekıyor bunu dedıgımız zamn yonetıcıler aksını ıdda edıyor ama gozuken koy klavuz ıstemez hani ıtem konusuna gelelim enflasyon buraları da etkılemiş galıba cok merak ettıgım bişey itemler dolarla mı alıyorlarkı düşme sansı bu denlı az hayır yanı dolar ıle ıtem alıp bıze oylemı verıyorlar dolar da dustu neden ıtem dusmuyor saka falan bi tarafa da yönetım cıdden işini yapmıyor.. herkes oyuna yonelmeye basladı az bı oyunda haraket oldu yonetım panık yaptı ama madur olan kac oyuncu vardır boyle bilmiyorum ama lutfen tanıdıklara gosterdiginiz torolans ı biraz da normal oyuna para yatıran oyunculara göstermeniz dilegi ile esen Kalın.. kuklacı ( dostalar mekanı ) B-) :grin:
Adı Bende Saklı
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Re: destek ekibinin bıze veremedigi destek

Mesaj gönderen Sirayet »

Şu sıralar destek ekibi form harici ve ceza uygulamaları harici pekte ilgili değiller maalesef. Bulunan GM eksikliğinden midir yoksa başka birşey mi bilmiyorum ama etkinlik takvimi bile aylarca yok. Galiba destek ekibinde 1 veya 2 kişi kaldı onlarda oyunculara ancak yetişiyordur.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen CorporalKane »

Sirayet nickli arkadaş haklı. 3 aydır hiçbir etkinlik düzenlenmiyor. Farklı farklı konularla ilgili 10 ayrı ticket atıyorsun 5 aydır birine bile yanıt gelmiyor. İkv nin resmi facebook sayfası bile ölmüş hiçbir paylaşım yapılmıyor. Yönetim toplasan 3 kişi kalmışlar. Bunların 2 si forum mod biri gm. Onlarda anca arada sırada foruma bakıyorlar. Şu an yönetici ekipte çok ciddi bir adam eksikliği, oyuna vakit ayıramama sıkıntısı var.
Birader siz gönüllü takım değil misiniz? Eğer yapamıyorsanız, vakit ayıramıyorsanız, realde işiniz gücünüz yoğunsa, bıktıysanız o zaman gönüllü yönetim takımına yeni ekip üyeleri alımı yapın. En azından etkinlik düzenleyen ekibe alım yapın.
Etkinlik düzenleyen, denetmen, rehber, ticketlara bakacak ekiplere alım yapın.
Hatta her sw için gaffar,junon,kenan kesimleri için bile resmi bir ekip oluşturabilirsiniz. Burda onlarca gönüllü olmaya razı ikv oyuncusu var. Vaktiniz yoksa oyunla ilgilenmeyecekseniz bir zahmet yenilerin önünü açın.
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen CorporalKane »

%99 ihtimal mesajı uçuracaklardır. En iyi ve tek yaptıkları iş bu. Hadi bakalım bekleyip görelim.
Kullanıcı avatarı
Remzitekin
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Tek Vatan Tek Bayrak

Mesaj gönderen Remzitekin »

CorporalKane yazdı: 16 Şub 2019 06:49 Sirayet nickli arkadaş haklı. 3 aydır hiçbir etkinlik düzenlenmiyor. Farklı farklı konularla ilgili 10 ayrı ticket atıyorsun 5 aydır birine bile yanıt gelmiyor. İkv nin resmi facebook sayfası bile ölmüş hiçbir paylaşım yapılmıyor. Yönetim toplasan 3 kişi kalmışlar. Bunların 2 si forum mod biri gm. Onlarda anca arada sırada foruma bakıyorlar. Şu an yönetici ekipte çok ciddi bir adam eksikliği, oyuna vakit ayıramama sıkıntısı var.
Birader siz gönüllü takım değil misiniz? Eğer yapamıyorsanız, vakit ayıramıyorsanız, realde işiniz gücünüz yoğunsa, bıktıysanız o zaman gönüllü yönetim takımına yeni ekip üyeleri alımı yapın. En azından etkinlik düzenleyen ekibe alım yapın.
Etkinlik düzenleyen, denetmen, rehber, ticketlara bakacak ekiplere alım yapın.
Hatta her sw için gaffar,junon,kenan kesimleri için bile resmi bir ekip oluşturabilirsiniz. Burda onlarca gönüllü olmaya razı ikv oyuncusu var. Vaktiniz yoksa oyunla ilgilenmeyecekseniz bir zahmet yenilerin önünü açın.
kesınlıkle katılıyorum.
Adı Bende Saklı