Materyal satış

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Erenkaya54321
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Materyal satış

Mesaj gönderen Erenkaya54321 »

Kasama km lerce öteden erişebiliyoken neden zırh eldiven pantolon ceket ayakkabı gibi malzemeleri üst üste ekleyemiyorum veya neden bu malzemeleri beraber işportacı ya satamıyorum bunun mantıklı yönünü bilen varmıdır.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Materyal satış

Mesaj gönderen Cankurtarann »

ama sen onları üst üste koyarsan üzülürler : (( .

Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

Herşeyde mantık aramamak lazım ':) En Azından İstanbul Kıyamet Vaktinde
Resim
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen SARSILMAZ »

:thinking_face:
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Yıllardır buna benzer güncellemenin gelmesini dört gözle bekleyen ikv oyuncuları, ah ah :)
Yazılımcı değilim ama birazcıkta olsa bazı şeylerin nasıl döndüğünü tahmin edebiliyorum. Yani kendi şahsi fikrim şu şekilde. Oyundaki tüm ÇÖP itemlere bir tag veya label tanıtımı yapsalar X diye. Sonra bunları İşportacı gibi yerlerde buton halinde kasadaki ve çantadaki tüm çöp itemleri satın butonu ekleseler tek tuşta bunu yapsalar ne kadar sevap alacaklardı kimse bilemez :)

Kasadakileri direkt satmayı yapabileceklerini sanmıyorum fakat en azından kasadakileri çantaya otomatik olarak taşıyabilme butonu ekleseler oyuncular dakikalarca kasadan çantaya taşımak zorunda kalmadan otomatik olarak çantaya atsa ve çantadanda isportacıya satılsa bu itemler otomatik olarak, oyuncular bu şekilde çok daha iştahlı şekilde slotlardan düşen çöp itemlerden para kasma girişimine girerlerdi.

Bunun dışında tabi dört gözle beklenen çantanın genişletilmesi ve kasa sayısının artması ayrı istekler :))
Bence yapılacak en güzel ve hızlı çözüm yukarıda bahsettiğim şekilde olur.
Oyundaki tüm çöp itemleri belli bir kategoriye taşımak çokta uzun süreler almaz diye düşünüyorum tabi kim umursar :)
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW