Kaybolan eşyalar silinen görevler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
IIxDarKKinGxII
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Kıyamet Takımı

Kaybolan eşyalar silinen görevler

Mesaj gönderen IIxDarKKinGxII »

2018 Mart ayında karakterime girdiğimde en son 2018 Ocak ayında hesabımda gördüğüm eşyalarımın kayıp olduğunu görüp desteğe mesaj atmıştım hesabımın çalınmış olabileceğini söylediler hesap bilgilerimi kimse bilmemesine rağmen ben de bu ihtimali düşündüm ve o günden bugüne kadar oyuna giriş yapamadım bugün oyuna girdiğimde ise yine aynı karakterimde görevlerimin silinmiş olduğunu ve gb-anı dahil hiçbir npcden görev alamadığımı farkettim.Benden başka aynı durumu yaşayan var mı?
IxDarKKinGxI [49]
IIxDarKKinGxII [49]
IIIxDarKKinGxIII [49]
Gimli[49]
Hapisteyken, iyi bir arkadaş kefaletini ödeyip seni çıkarmayı dener.En iyi arkadaşın ise yan nezarethanededir, 'Ulan, ne eğlendik be' der
Groucho Marx
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Kaybolan eşyalar silinen görevler

Mesaj gönderen dedee66 »

IIxDarKKinGxII yazdı: 02 Şub 2019 01:00 2018 Mart ayında karakterime girdiğimde en son 2018 Ocak ayında hesabımda gördüğüm eşyalarımın kayıp olduğunu görüp desteğe mesaj atmıştım hesabımın çalınmış olabileceğini söylediler hesap bilgilerimi kimse bilmemesine rağmen ben de bu ihtimali düşündüm ve o günden bugüne kadar oyuna giriş yapamadım bugün oyuna girdiğimde ise yine aynı karakterimde görevlerimin silinmiş olduğunu ve gb-anı dahil hiçbir npcden görev alamadığımı farkettim.Benden başka aynı durumu yaşayan var mı?
oyun her hafta 2-3 defa geri sarıyor normaldir oyun hatası
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
PerfectStorm
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen PerfectStorm »

Benim 3 aydır girmediğim karakterimi databaseden silmişler hem de kasa çarımı desteğe mesaj attım tam 1 ay sonra dönüş yaptılar böyle bir karakter yoktur dediler çıldırttılar beni iyice saçmalamaya başladılar. İnsanları aptal yerine koyuyorlar. Elimde kanıtlar olmasa yaptıkları yanlışa seni inandıracaklar. Karakterimi eşyalarla birlikte vermesinler gidip soruşturma başlatacağım 10 yıllık emeğim var bize yazık değil mi?
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Selamlar,

Aynı dertten muzdaribim. Benim de kasa karakterim kaybolmuş. Destek talep ettiğimde ise " Hesap güvenliğiniz size ait, Savcılığa gidin vs " Geri dönüş aldım. İşin ilginç tarafı karakterim silinmemiş, aktarılmamış ama hesabımda yok.
Teşekkürler yönetim, teşekkürler destek... :)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

PerfectStorm yazdı: 02 Şub 2019 12:57 Benim 3 aydır girmediğim karakterimi databaseden silmişler hem de kasa çarımı desteğe mesaj attım tam 1 ay sonra dönüş yaptılar böyle bir karakter yoktur dediler çıldırttılar beni iyice saçmalamaya başladılar. İnsanları aptal yerine koyuyorlar. Elimde kanıtlar olmasa yaptıkları yanlışa seni inandıracaklar. Karakterimi eşyalarla birlikte vermesinler gidip soruşturma başlatacağım 10 yıllık emeğim var bize yazık değil mi?
son durumları buraya yazarsın çok ilginç yalnız
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
PerfectStorm
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen PerfectStorm »

LethieN yazdı: 02 Şub 2019 13:36 Selamlar,

Aynı dertten muzdaribim. Benim de kasa karakterim kaybolmuş. Destek talep ettiğimde ise " Hesap güvenliğiniz size ait, Savcılığa gidin vs " Geri dönüş aldım. İşin ilginç tarafı karakterim silinmemiş, aktarılmamış ama hesabımda yok.
Teşekkürler yönetim, teşekkürler destek... :)
Ya adamla dalga geçer gibi cevap veriyorlar onun içinde tam 1 ay bekletiyorlar. Şaka gibi sanki böyle bir karakter hiç olmamış gibi davranıyorlar. Ee öyleyse o karakterden diğer karakterlerime aktardığım eşyalardan nereden geldi gökten inmedi ya!
İnsanları aptal yerine koymaya çalışıyorlar ama beceremezler.

Oyunda kopya bono vb. hile yaparlar onlara hiç bir şey olmaz iken bizim 3 -4 aydır girmediğimiz karakteri sistemden silip sonra hiç bir şey olmamış gibi davranamazlar.

Sadece sabrediyorum sorunu halletmezlerse benden çekecekleri çok şey var.
KraToSs yazdı: 02 Şub 2019 16:18
PerfectStorm yazdı: 02 Şub 2019 12:57 Benim 3 aydır girmediğim karakterimi databaseden silmişler hem de kasa çarımı desteğe mesaj attım tam 1 ay sonra dönüş yaptılar böyle bir karakter yoktur dediler çıldırttılar beni iyice saçmalamaya başladılar. İnsanları aptal yerine koyuyorlar. Elimde kanıtlar olmasa yaptıkları yanlışa seni inandıracaklar. Karakterimi eşyalarla birlikte vermesinler gidip soruşturma başlatacağım 10 yıllık emeğim var bize yazık değil mi?
son durumları buraya yazarsın çok ilginç yalnız
Oyunun düştüğü duruma bakın ya nerden nereye geldi olaylar. Tam 10 yıldır bu oyuna yaptığımız yatırımları es geçiyorum sen 10 yıllık oyuncuna böyle bir şey yaparsan ortalık karışır.

Kimse dönüş yapmıyor, gidip mekanlarını basacam onu istiyorlar.
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Hesap bilgilerinin paylaşılması yada başka biri tarafından hesaba giriş yapılması sonucu doğan kayıplarda telafi söz konusu değildir. Üyelik bilgilerinizi başka hiç kimse ile paylaşmamalı, üyelik bilgilerinizi güvenmediğiniz başka bir bilgisayarda kullanmamalısınız. Bunun yanı sıra tanımadığınız kişilerle dosya alışverişi yapmamalı ve üyelik bilgilerinizi www.istanbuloyun.com adresi dışındaki sitelere girmemelisiniz. İnternet cafeler gibi topluma açık bilgisayarları kullanırken dikkatli olmanızı, şifrenizi ekran klavyesi gibi araçlarla girmenizi öneririz.

Ayrıca zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı sürekli güncel tutulan güçlü bir yazılım ile korumalısınız. Hesap bilgilerinizi paylaşmadığınız veya yukarıda saydığımız nedenlerle kullanıcı hatası nedeniyle başka biri tarafından ele geçirilmediği müddetçe hesaba giriş yapılması mümkün değildir.

Konu farklı mecralara çekilmesi nedeni ile kilitliyorum.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli