Arkadaşlar sayımızı görelim. Gelin bir imza da siz atın şu an oyun kötü durumda diyorsanız!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
kaanskaan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Mevlana

Arkadaşlar sayımızı görelim. Gelin bir imza da siz atın şu an oyun kötü durumda diyorsanız!

Mesaj gönderen kaanskaan »

Şu an Karaköy yamasında bu oynu oynayan her oyuncu oynun gidişatının kötü olduğunun farkındadır. Zaten halihazırda oyuncu sayısı bir elin parmağını geçmiyorken üstüne her sunucuda bir grup kişi diğer oyunculara oynu bıraktırmaya çalışıyor. Bunlar gerek bosslardan düşürdükleri malzemeleri reel paraya satabilmek adına bossları kapatan ve herkesi tehdit eden loncalar olsun, gerek üstünü dizip ağalık taslayan tipler olsun hepsinin farkındasınızdır. Başkasının ekmeğine reçel sürmeye gerek yok, herkes item kasabilsin ve kimseye muhtaç olunmasın.

https://www.change.org/p/sobee-studios- ... 1ls%C4%B1n

Bu linke bir imza bırakın ki sayımızı görelim. Göndereceğiniz yorumlarla da varsa sizin görüşlerinizi de fikirlerinizi de duymak isterim. Bu oyuna canı gönülden bağlı olan, yerde bırakmak istemeyen kimseler olarak artık tepkimizi artırmamız lazım, yoksa hiç bir şey düzelmeyecek. Rahatça oynanacak bir sürü oyun imkanı varken biz bu oyunu şu ortama rağmen tercih ediyorsak, geliştiricilerde bu işe bir el atmalı artık.
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Arkadaşlar sayımızı görelim. Gelin bir imza da siz atın şu an oyun kötü durumda diyorsanız!

Mesaj gönderen turkneferi »

Böyle olmaz taksim meydanında eylem düzenlemek lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Arkadaşlar sayımızı görelim. Gelin bir imza da siz atın şu an oyun kötü durumda diyorsanız!

Mesaj gönderen KraToSs »

Bu yapılsa bile oyunu kurtarmazki dostum. Başta bir hata var ; açık bölge istenilip, grup bölgesi vari bir paket getirirsen olmaz tabii bak neye yol açtı? Herkes boss kesip item düşürmek için hırs yaptı, kaçıranlarda yaptı. Yapsaydın ya dev ana, karakürk gibi.. Takmışlar bir mor iteme ne zaman ki bu mor, turuncu, gblere taktılar oyun bir türlü düzelmedi. Sen 39 sunucu getir şuraya online en az binlerce kişi girmezse neyim. Üstünede plus çeken çekene şimdikinden. Bunu kimlere iletebilirim? Sobee ile ilgili görüşlerimi desteğe atacak değilim kiminle konuşabilirim?
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AyYildizli »

Ne güzel yazmışsınız hocam. Ben de en iyi çözüm yöntemi olarak varolan açık bölgenin grup bölgesine dönüştürülmesi gerektiğini düşünüyorum ve her fırsatta yazıyorum. Umarım çabanız bir işe yarar. Bir imza da benden.
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Arkadaşlar iyi hoş diyorsunuz ama birkaç durumdan bahsedersem hevesiniz biraz kaçacaktır.

Bakın eğer oyun açık bölge olmasaydı 7.genişleme paketine zemin hazırlayamazdı ki ama bundan sonra genişlemeyi düşünmüyor.Lakin yeni bir bölgeye açılacak ve belirli bir yere gidebilecek bir bölge olsaydı Karaköy’den başka bir yer yok.Farkındaysanız her bölgenin girişi “safe zone”(Güvenli Bölge) diye tarif ettiğimiz yerler.Karaköy haritasında’da dikkat ettiğiniz gibi Gezginler girişi diye bir yer var ve girişi güvenli bir şekilde etrafınızda size saldıracak herhangi bir düşman yok.Çok uzattım ama bunun üstüne 1-2 tane daha açık bölge gelmesi lazım arkadaşlar.Ancak oyun kendini böyle toparlayabilir.Hikaye örgüsü de Karaköy’ün açık bir bölge olduğunu işaret ediyor.
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Şöyle bakıyorum da,
Zor çok zor :)
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
WesTSooN35
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen WesTSooN35 »

Karaköy oyunu canlandırır diye umuyordum, aylardır yoktum fakat hiç beklediğim gibi olmamış. Bence oyunun hala açık olduğuna şükretmeliyiz, koca çınarın da bir ömrü var elbette, gittiği yere kadar götürün derim..
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

https://www.change.org/p/t%C3%BCrk-tele ... e_petition

Buyur burada zaten bir kampanyamız var.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim