Tekrar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Tekrar

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

Konu kapatıldığı için tekrar açıyorum ve yine bildirim göndermeden kapatmışlar. Bunu da kaldıracaklar hemen biliyorum sıkıntı yok tekrar tekrar görün :)

Arkadaşlar iki gün önce türk telekomla ilgili bir konu açılmıştı konu kaldırıldıktan sonra adam tekrar konuyu açtı bende altına "Kaldırıldı mı konun :D" diye mesaj bıraktım. Sonra bir girdim ki ne göreyim hesabım süresiz yasaklanmış. Spamdan dolayı kapatmışlar hesabımı. Desteğe yazdım cevap dahi yazmadılar. Yani çok fazla söylenecek söz yok. Şuraya girip iki dakika forumda dolanma zevkimi elimden aldılar. Tabii ki hesapsız veya yeni bir hesapla dolanma seçeneğim var ama tamamiyle mağdur edildiğim bir yerde dolanmam. Şu oyunu forumu seven kişilere neden böyle şeyler yapıyorlar anlamıyorum. Bir ara foruma bırakıp geri dönmüştüm canım sıkıldığı için ama artık tamamen bırakıyorum. Muhtemelen bu konuyu kaldırıp hesabı kapatırlar. Çok önemli değil sadece buraya yazmak istedim. Bari otomatikte olsa cevap gönderme tenezzülünde bulunsalardı. Forumdan birilerini bulup yardım etmeyi seviyordum onuda elimden aldılar. Ne diyeyim bilemiyorum artık gerçekten çok üzüldüm.

Hepinize iyi forumlar iyi oyunlar...
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Tekrar

Mesaj gönderen yun1010 »

Bu adamı nasıl banlarsınız ? Katilsiniz siz KATİL!
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Forum forum kurallarıyla değil diktatörlükle yönetiliyor.
İstediklerini banlıyorlar.Bildirimsiz siliyorlar.
İkv'nin her bir oyuncuya muhtaç olduğu bu günlerde gönüllü ekip ikvyi mahvetmeye devam ediyor.
Kendilerini nimetten görüyorlar malesef.
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ismailaslan »

Ne Diyelim Sağlık Olsun :unamused:
Resim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

pegasusejder2 yazdı: 21 Oca 2019 23:16 Forumdan birilerini bulup yardım etmeyi seviyordum onuda elimden aldılar.
Belki de son zamanlarda istikrarlı olarak forumda oyunculara yardımcı olmaya çalışan nadir oyuncu arkadaşlardan biriydin,yazmasanda farkındaydık ki özellikle oyuncu kaybının bu denli çok olduğu dönemde oldukça değerliydi.Sebebi nedir bilmiyorum ancak eğer uyarılmadan veya imkan varsa en azından geçici bir süre ile uzaklaştırılmadan direkt ban atılmışsa bu çok çok anlamsız..

Neyse ara sıra uğra yine, sizin gibi oyunculara ihtiyacı var bu oyunun,yoksa iyi şeylerden konuşmayı unuttuğumuz bugünlerde daha da kötülerini görecez gibi.

Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

amaaaann boşver Cevdet abi . ben de oyun mizahıyla yönetime eleştiri yaptım diye bir gün ban yedim . açık açık edince baktım anlamıyorlar , ben de bu yöntemi seçtim ve sonrasında ban ban ban .
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Forum modları ile ilgili bir caps vardı aklımda. Konuyu okuyunca vazgeçtim.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

IIASiLKANII yazdı: 22 Oca 2019 21:31 Belki de son zamanlarda istikrarlı olarak forumda oyunculara yardımcı olmaya çalışan nadir oyuncu arkadaşlardan biriydin,yazmasanda farkındaydık ki özellikle oyuncu kaybının bu denli çok olduğu dönemde oldukça değerliydi.Sebebi nedir bilmiyorum ancak eğer uyarılmadan veya imkan varsa en azından geçici bir süre ile uzaklaştırılmadan direkt ban atılmışsa bu çok çok anlamsız..

Neyse ara sıra uğra yine, sizin gibi oyunculara ihtiyacı var bu oyunun,yoksa iyi şeylerden konuşmayı unuttuğumuz bugünlerde daha da kötülerini görecez gibi.
Hala mailime bile geri dönmediler sen düşün :D
Cankurtarann yazdı: 22 Oca 2019 22:27 amaaaann boşver Cevdet abi . ben de oyun mizahıyla yönetime eleştiri yaptım diye bir gün ban yedim . açık açık edince baktım anlamıyorlar , ben de bu yöntemi seçtim ve sonrasında ban ban ban .
Eve o konuda haklısın neden öyle bilmiyorum :D :D
SalurBeyi yazdı: 23 Oca 2019 00:30 Forum modları ile ilgili bir caps vardı aklımda. Konuyu okuyunca vazgeçtim.
Aman hocam sakın ha zaten forumda 3-5 kişi kaldı sende gitme :D