Karaköy'deki Mor Asa Reçetelerini Çoğu Oyuncu Alamıyor

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
directx12
İskele Babası
İskele Babası

Re: Karaköy'deki Mor Asa Reçetelerini Çoğu Oyuncu Alamıyor

Mesaj gönderen directx12 »

NeWTRoBLe yazdı: 21 Oca 2019 01:14 Karamuk altuncu asada sibiryalı akik istiyor ben mi bilmiyorum veya redaktör,Demirkol,asklepios itemlerde istese de asıl lazım olan bu değil sen aklını alda gel foruma
Karamuk altuncu asada sibiryalı akik istiyor diyen mi oldu sana :) Verdiğim örneği herkes anladı buradaki.Eminönü'ne gel bak millet Karaköy'den gelip bölgede harıl harıl sibiryalı arıyor.Forumdaki diğer yorumlarına da baktım 1 tane mantıklı yorumunu göremedim ki diğer kullanıcılar da zaten seni pek takmamışlar haklılar:) Demek istediğimi diğer arkadaşlar zaten anladı senin için daha ayrıntılı yazayım Karaköy'deki adamlar zaten Eminönü'ne uğrayıp maden satıyorlar alıyorlar.Karaköy'e giremeyen arkadaşım karamuk altuncu mor asa üretti çünkü çok önceden reçetesini almış.Hala anlamadıysan tekrar oku.
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

İşte sorun ;tek etken sibirhalı,akik değil borik asit,parlak cam...dahası asıl olanlar bunlar benim yorumlarımı ipleyen olabilir veya olmayabilir bu niye seni gerdi :unamused:
Anti hetero
directx12
İskele Babası
İskele Babası

NeWTRoBLe yazdı: 21 Oca 2019 01:29 İşte sorun ;tek etken sibirhalı,akik değil borik asit,parlak cam...dahası asıl olanlar bunlar benim yorumlarımı ipleyen olabilir veya olmayabilir bu niye seni gerdi :unamused:
Tamam güzel kardeşim sen haklısın sana laf anlatamıyorum zaten forumda anlatabileni de görmedim uzun süredir takipteyim forumu.Senden çok rica ediyorum benim konularımı ve yorumlarımı alıntılayıp cevaplama okumadan geç boşver.Bunu canı gönülden istiyorum sırf kalbini kırmak istemediğimden lütfen.Teşekkürler anlayışın için lütfen daha yorum yazma konu amacından sapıyor benim amacım kaos ortamı yaratıp tartışma çıkarmak değil.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Kim tarafından dikkate alınacak bilmiyorum ama umarım alınır. Oyuna bakmıyorum sadece şu denizdeki maden hala ordan kalkmadıysa bunu bile düşüneceklerini sanmıyorum çünkü ipleyen yok. 2 tane dev var şu an.

Topluluk ile ilgilenen = Nerull
Oyundaki hataları denetleyen, gorgara bildiren = orti.

Kodlarla ilgilenen biri yok gibi

Biraz konu dışı olabilir ama emin olun zwartan eğer bu oyunu bırakmasaydı bazı sebepler yüzünden bu oyun şu an ayrı bir yerdeydi bu kadar kesin konuşuyorum.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
directx12
İskele Babası
İskele Babası

KraToSs yazdı: 21 Oca 2019 10:52 Kim tarafından dikkate alınacak bilmiyorum ama umarım alınır. Oyuna bakmıyorum sadece şu denizdeki maden hala ordan kalkmadıysa bunu bile düşüneceklerini sanmıyorum çünkü ipleyen yok. 2 tane dev var şu an.

Topluluk ile ilgilenen = Nerull
Oyundaki hataları denetleyen, gorgara bildiren = orti.

Kodlarla ilgilenen biri yok gibi

Biraz konu dışı olabilir ama emin olun zwartan eğer bu oyunu bırakmasaydı bazı sebepler yüzünden bu oyun şu an ayrı bir yerdeydi bu kadar kesin konuşuyorum.
Tamamen katılıyorum Zwartan aynen o adamın videolarını izlediğinizde oyun dünyasıyla ilgili ne kadar bilgi dolu bir adam olduğunu görürsünüz.IKV şuan kesinlikle çok başka yerdeydi Zwartan olsaydı.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

directx12 yazdı: 20 Oca 2019 20:38
Cankurtarann yazdı: 20 Oca 2019 15:54 bunu yazarken düşündün mü ? acaba onların umurlarında mısın ?
Herşeyin farkındayım dostum.Ama yaparlarsa en çok kendileri kazanırlar.Giremeyen insanlar gaffar kesmek için bu asayı üretip parlatacaklar.Hem üretmek için maden çekecekler ki bunun içinde arttırıcı alacaklar.Hem de asayı parlatmak için.Her türlü oyun ve yönetim kazanacak.Kesinlikle çok fazla getirisi olacak bir öneri benimkisi her yönüyle.
evet fikir mantığında ilerlersek öyle olacak ama bi sorun var . bunları kim yapacak ? yeni başlayanlar görüyorum daha dişi örümcek görevleri yapılmamış ve grup toplayamıyoruz . bir şekilde dişi örümceği hallettik diyelim ama solucan görevleri var . bi solucan kesmek için üç saat vaktimi harcadığımı biliyorum ki benim görevim de değil . ben destek ekibi kurmak için üç saatimi veriyorsam hem de bir görev için , peki bu dediklerini kim yapacak . açıkcası söyleyim senin dediğin yöntemi uygulamak için verilecek parayla , bir hesap satın almak daha mantıklı . para verip yine çile çekeceğine hesap al o parayla çileyi değil zevki çek .
directx12
İskele Babası
İskele Babası

Cankurtarann yazdı: 21 Oca 2019 15:49 evet fikir mantığında ilerlersek öyle olacak ama bi sorun var . bunları kim yapacak ? yeni başlayanlar görüyorum daha dişi örümcek görevleri yapılmamış ve grup toplayamıyoruz . bir şekilde dişi örümceği hallettik diyelim ama solucan görevleri var . bi solucan kesmek için üç saat vaktimi harcadığımı biliyorum ki benim görevim de değil . ben destek ekibi kurmak için üç saatimi veriyorsam hem de bir görev için , peki bu dediklerini kim yapacak . açıkcası söyleyim senin dediğin yöntemi uygulamak için verilecek parayla , bir hesap satın almak daha mantıklı . para verip yine çile çekeceğine hesap al o parayla çileyi değil zevki çek .
IKV'de benim bildiğim insanlar karakterini en baştan dizerken zevk alıyor.Baştan aşağı dizili bir karakteri alıp zevkini nasıl çıkaracaksın ? Er meydanları dolup taşıyor da benim mi haberim yok :) IKV'deki olay char dizmek ve dizdikten sonra sıkılmak.Bu bahsettiğim olay buradaki herkesin başına gelmiştir.Bu bahsettiğim durum Sığınak ve migrat eklentisinden sonra gelen çemberlitaş paketiyle beraber ortaya çıktı.Er meydanları önemini kaybetti.Bu yüzden sen hesap alıp o parayla zevkini çıkaramazsın ha çıkarırsın maksimum 1 ay.Bunu da sana garanti ediyorum bizzat denedim.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

directx12 yazdı: 21 Oca 2019 19:30
IKV'de benim bildiğim insanlar karakterini en baştan dizerken zevk alıyor.Baştan aşağı dizili bir karakteri alıp zevkini nasıl çıkaracaksın ? Er meydanları dolup taşıyor da benim mi haberim yok :) IKV'deki olay char dizmek ve dizdikten sonra sıkılmak.Bu bahsettiğim olay buradaki herkesin başına gelmiştir.Bu bahsettiğim durum Sığınak ve migrat eklentisinden sonra gelen çemberlitaş paketiyle beraber ortaya çıktı.Er meydanları önemini kaybetti.Bu yüzden sen hesap alıp o parayla zevkini çıkaramazsın ha çıkarırsın maksimum 1 ay.Bunu da sana garanti ediyorum bizzat denedim.
yani bak dediğimi sen iyi anlayamadın ':) . şimdi çar dizmek artık o kadar çileli oldu ki , artık sıfır hesap oluşumu azaldı . oluşturanların çoğu da yeni başlayanlar ki onların da görevleri yapılmıyor . hem ben demiyorum ki full + full çar alınsın . bir sürü çt görevi yapılı ama tabirince çöp karakterler var gayet de ucuzdan satılıyor . demek istediğim senin hesaplamanla yaptığın paranın bir kısmını bu çara versen , ne çt görev derdi , ne maden çekme derdi vs. kalır . sanki sıfırdan oyuna değil de , karaköy'e başlamış gibi olursun . artık hepimiz karaköye gelene kadarki senaryoyu biliyoruz ve artık o günlerin verildiği emek kokan şaheserler de çöp artık . sonuç itibarıyla demek istediğim hala bu oyundan zevk almak isteniliyorsa , eziyet çekmeğe değmez . zevk alınacak o kadar şey varken , artık ikv ön sıralarda değil .
Erenkaya54321
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Erenkaya54321 »

Görev yapmayı deneyin yardım sever bulunmaz diyorsan para sever bulabilirsiniz.
directx12
İskele Babası
İskele Babası

Cankurtarann yazdı: 22 Oca 2019 19:21 yani bak dediğimi sen iyi anlayamadın ':) . şimdi çar dizmek artık o kadar çileli oldu ki , artık sıfır hesap oluşumu azaldı . oluşturanların çoğu da yeni başlayanlar ki onların da görevleri yapılmıyor . hem ben demiyorum ki full + full çar alınsın . bir sürü çt görevi yapılı ama tabirince çöp karakterler var gayet de ucuzdan satılıyor . demek istediğim senin hesaplamanla yaptığın paranın bir kısmını bu çara versen , ne çt görev derdi , ne maden çekme derdi vs. kalır . sanki sıfırdan oyuna değil de , karaköy'e başlamış gibi olursun . artık hepimiz karaköye gelene kadarki senaryoyu biliyoruz ve artık o günlerin verildiği emek kokan şaheserler de çöp artık . sonuç itibarıyla demek istediğim hala bu oyundan zevk almak isteniliyorsa , eziyet çekmeğe değmez . zevk alınacak o kadar şey varken , artık ikv ön sıralarda değil .
Dediklerinin hemen hemen hepsine katılıyorum gayet mantıklı evet.Mor asa reçetelerinin Karaköy dışında satılması olayı da bence gayet mantıklı.Sana katılmadığım tek yer karakter satın alma bölümü.Bildiğiniz üzere bir karakter satın aldığınızda satan kişi bu karakteri geri çekebiliyor ki karakter email yöntemiyle giriş yapılan bir hesapsa.Bu bahsettiğim olay büyük bir çoğunluğun başına gelmiştir eminim.İleride bu karaktere 3 4T'lik asalar üretildiğinde bu satın alınan karakter ne derece güvenli olur orası muamma.Karakter satın alma durumlarında yüzde 90 satın alan yada satan kişi zarar görüyor.Ben bu yüzden karakter satın alma konusunda sana katılmıyorum.