Karaköy'deki Mor Asa Reçetelerini Çoğu Oyuncu Alamıyor

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
directx12
İskele Babası
İskele Babası

Karaköy'deki Mor Asa Reçetelerini Çoğu Oyuncu Alamıyor

Mesaj gönderen directx12 »

Merhaba,

Açık bir bölge olan Karaköy'e yapılan girişteki düzenlemeden hepimizin haberi vardır.Bir sabah tüm karakterlerimizi Agah Bey'in önünde bulduk.Bir anda oyuna ilk başladığımız yerde doğmak hoşuma gitti.Ama gel gelelim ki Karaköy'e bir daha giremeyecektim.Karaköy'e yapılan düzenlemenin yetersiz olduğunu düşünüyorum.Ayrıca Karaköy girişteki düzenleme anket yapılarak oyunculara sorulmalıydı.Her ay yüklü miktarda akçe çekip oyuna para yatıran ben şuan mağdurum.Kendi paramızla rezil olduk yani işin hoş olmayan açıklaması da bu.Ferromanyetik Asa üretmeye çalışırken bir anda kendimi Karaköy'ün dışında bulunca giden paralarıma mı üzüleyim boşa harcadığım zamanıma mı üzüleyim açıkçası bilemedim.

Konumuza gelecek olursak Karaköy'deki mor asa reçetelerini alamıyor oluşum.Mor asa reçeteleri Demirci Rüstem'de yada Topkapı'da satılmalı ki insanlar onu üretip kelle avcısı görevi olan gaffar beyi kesebilsin.Şuan 59 levelim ve çemberlitaş itemleri çöp olmuş durumda Karaköy'e giremediğim için bu asa reçetesini alamıyor ve doğal olarak üretememekteyim.Sadece Meteorit 1 ve Meteorit 2 (III) tılsımlarıyla gaffar kesilmez belli bir miktar hasar da gereklidir.Bu yüzden mor asa reçeteleri Demirci Rüstem yada Topkapı'da yer almalıdır.Bu şekilde bölgeler arası ticaret de baya hareketlenecektir.Umarım fikirlerim dikkate alınır.

Teşekkürler zaman ayırıp okuduğunuz için.
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Karaköy'deki Mor Asa Reçetelerini Çoğu Oyuncu Alamıyor

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

directx12 yazdı: 20 Oca 2019 11:37 Merhaba,

Açık bir bölge olan Karaköy'e yapılan girişteki düzenlemeden hepimizin haberi vardır.Bir sabah tüm karakterlerimizi Agah Bey'in önünde bulduk.Bir anda oyuna ilk başladığımız yerde doğmak hoşuma gitti.Ama gel gelelim ki Karaköy'e bir daha giremeyecektim.Karaköy'e yapılan düzenlemenin yetersiz olduğunu düşünüyorum.Ayrıca Karaköy girişteki düzenleme anket yapılarak oyunculara sorulmalıydı.Her ay yüklü miktarda akçe çekip oyuna para yatıran ben şuan mağdurum.Kendi paramızla rezil olduk yani işin hoş olmayan açıklaması da bu.Ferromanyetik Asa üretmeye çalışırken bir anda kendimi Karaköy'ün dışında bulunca giden paralarıma mı üzüleyim boşa harcadığım zamanıma mı üzüleyim açıkçası bilemedim.

Konumuza gelecek olursak Karaköy'deki mor asa reçetelerini alamıyor oluşum.Mor asa reçeteleri Demirci Rüstem'de yada Topkapı'da satılmalı ki insanlar onu üretip kelle avcısı görevi olan gaffar beyi kesebilsin.Şuan 59 levelim ve çemberlitaş itemleri çöp olmuş durumda Karaköy'e giremediğim için bu asa reçetesini alamıyor ve doğal olarak üretememekteyim.Sadece Meteorit 1 ve Meteorit 2 (III) tılsımlarıyla gaffar kesilmez belli bir miktar hasar da gereklidir.Bu yüzden mor asa reçeteleri Demirci Rüstem yada Topkapı'da yer almalıdır.Bu şekilde bölgeler arası ticaret de baya hareketlenecektir.Umarım fikirlerim dikkate alınır.

İlgilenmezler biliyorum yönetimi
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
Illidan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Illidan »

Sadece 50 lwllik asa reçeteleri gelse bile olur. Benim gibi yeni hesap açıp sığınak/çemberli itemleri olmayanlar için büyük zorluk oluyor. M1 m22yim ama fasulyeden oluyorum çemberlide çünkü hasar yok.
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

directx12 yazdı: 20 Oca 2019 11:37 Merhaba,

Tüm samimiyetimle, tüm mesajınıza katılıyorum :) Üslubunuza çok beğendim :)
Beyazköşkte oynuyorsanız bana pm atmanız yeterli olacaktır elimden gelen her şeyi yaparım. Fake hesaplar dışında birilerine yardımcı olmak beni ayrıca mutlu ediyor :)) Aynısı diğer arkadaş içinde geçerli. ^^
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

bunu yazarken düşündün mü ? acaba onların umurlarında mısın ?
directx12
İskele Babası
İskele Babası

LinkiNParkK yazdı: 20 Oca 2019 14:39 Tüm samimiyetimle, tüm mesajınıza katılıyorum :) Üslubunuza çok beğendim :)
Beyazköşkte oynuyorsanız bana pm atmanız yeterli olacaktır elimden gelen her şeyi yaparım. Fake hesaplar dışında birilerine yardımcı olmak beni ayrıca mutlu ediyor :)) Aynısı diğer arkadaş içinde geçerli. ^^
Çok teşekkür ederim Eminönü sunucunda oynuyorum.
Cankurtarann yazdı: 20 Oca 2019 15:54 bunu yazarken düşündün mü ? acaba onların umurlarında mısın ?
Herşeyin farkındayım dostum.Ama yaparlarsa en çok kendileri kazanırlar.Giremeyen insanlar gaffar kesmek için bu asayı üretip parlatacaklar.Hem üretmek için maden çekecekler ki bunun içinde arttırıcı alacaklar.Hem de asayı parlatmak için.Her türlü oyun ve yönetim kazanacak.Kesinlikle çok fazla getirisi olacak bir öneri benimkisi her yönüyle.
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

En acı olan şey reçete olsa bile reçetedeki madenler hepsi Karaköy madeni.karaköye giremeyen adam nasıl tedarik edecek
Anti hetero
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

Dirençler Eski Haline Getirilse Düzeleceği Umudundayım..
Resim
directx12
İskele Babası
İskele Babası

NeWTRoBLe yazdı: 20 Oca 2019 22:41 En acı olan şey reçete olsa bile reçetedeki madenler hepsi Karaköy madeni.karaköye giremeyen adam nasıl tedarik edecek
Reçetelerin çoğunda sibiryalı akik kızıl zümrüt şelit falan istiyor.Karaköy'deki oyuncular bunları Karaköy'den mi tedarik ediyor ? Şuraya düşünmeden aklınıza geleni yazmayın yav
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Karamuk altuncu asada sibiryalı akik istiyor ben mi bilmiyorum veya redaktör,Demirkol,asklepios itemlerde istese de asıl lazım olan bu değil sen aklını alda gel foruma
Anti hetero