Karaköye Giriş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Karaköye Giriş

Mesaj gönderen ZoneIX »

Açıklama da sadece hol görevleri yapılarak girilebilir diyor fakat değişen birşey yok çemberlitaş görevlerini yapmadan gene hol görevlerini alamıyorum hol görevlerini veren çoğu npc lere baktım hiçbiri vermedi (Çemberlitaşda kalan tek görevim istihbahrat komutanı)
BOŞ
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Re: Karaköye Giriş

Mesaj gönderen pegasusejder »

ZoneIX yazdı: 17 Oca 2019 19:36 Açıklama da sadece hol görevleri yapılarak girilebilir diyor fakat değişen birşey yok çemberlitaş görevlerini yapmadan gene hol görevlerini alamıyorum hol görevlerini veren çoğu npc lere baktım hiçbiri vermedi (Çemberlitaşda kalan tek görevim istihbahrat komutanı)
Hol görevi çt ye bağlı çünkü
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

Peki benim istihbahrat komutanı görevine yardım edicek varmı ? Karaköy geldiğinden beridir yapamadım sadece o kadlı bide hol görevleri
BOŞ
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Islah görevini alabiliyorsun ama arz ve lodos görevini alamıyorsun onun içinde gaffar görevini yapman lazım
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

önceden 49 seviye barajını aşıp Azul'u - veyahutta Philotheos - öldürme görevini yapıp karaköye girebiliyordun ama karaköy görevlerine başlayamıyordun . şimdi ise bunlarla yetinmek yerine zincir görev listesini bitirmen gerek .
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

Cankurtarann yazdı: 19 Oca 2019 17:39 önceden 49 seviye barajını aşıp Azul'u - veyahutta Philotheos - öldürme görevini yapıp karaköye girebiliyordun ama karaköy görevlerine başlayamıyordun . şimdi ise bunlarla yetinmek yerine zincir görev listesini bitirmen gerek .
O görevleri yapmak o kadar kolay olsa yardım istemezdim reis zaten :D
BOŞ
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

ZoneIX yazdı: 20 Oca 2019 19:43
Cankurtarann yazdı: 19 Oca 2019 17:39 önceden 49 seviye barajını aşıp Azul'u - veyahutta Philotheos - öldürme görevini yapıp karaköye girebiliyordun ama karaköy görevlerine başlayamıyordun . şimdi ise bunlarla yetinmek yerine zincir görev listesini bitirmen gerek .
O görevleri yapmak o kadar kolay olsa yardım istemezdim reis zaten :D
O:-) :') sağlık olsun .
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

:D sağlık olsun olmasına da istihbahrat komutanı görevi için bir tek 9 ay beklenmez be reis
BOŞ
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

ZoneIX yazdı: 21 Oca 2019 22:13 :D sağlık olsun olmasına da istihbahrat komutanı görevi için bir tek 9 ay beklenmez be reis
:') :') . bizim arkadaşı da karaköyden önce çtye soktuk , istihbarat komutanları kesilmeden çtyi bitirmişler . o da mağdur kalmıştı da anlamıyordu zaten oyunu . sonra bıraktı :') .
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

Cankurtarann yazdı: 22 Oca 2019 22:30
ZoneIX yazdı: 21 Oca 2019 22:13 :D sağlık olsun olmasına da istihbahrat komutanı görevi için bir tek 9 ay beklenmez be reis
:') :') . bizim arkadaşı da karaköyden önce çtye soktuk , istihbarat komutanları kesilmeden çtyi bitirmişler . o da mağdur kalmıştı da anlamıyordu zaten oyunu . sonra bıraktı :') .
Karaköy geldikten sonra asıl hesabımı sattım oynamam heralde diyordum ki bizim bazı arkadaşlar tekrar oynamaya karar verdi onlarla başladım ama hepimiz maduruz ama öyle böyle arkadaşlarımın ve benim hesaba 240m para yaptık fakat 240 m karaköye girmedikten ve level atlayamadıktan sonra ne işimize yarar ki
BOŞ