Karaköye Giriş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Winterfell
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Karaköye Giriş

Mesaj gönderen Winterfell »

Dostum öncelikle geçmiş olsun, öyle bi zamanda oynuyorsun ki yani bir filmin kalan son 10 dakikasında gibisin.Anlayacağın işin zor gibi keşke güncelleme daha değişik bir biçimde gelseydi üzerine daha çok düşünülseydi ya da hiç çıkmayacaktı bugün knight online yaptığı gibi açıcaktı bi yeni sunucu millet doluşucaktı gümbür gümbür satış yapıcaklardı.39 level sınırlaması koysalar ne tılsım ne grup bölgesi olucak harika olabilirdi.
"Özgürlük ağacı zaman zaman vatanseverlerin ve gaddarların kanıyla tazelenir." (Thomas Jefferson)
"Vatanseverlik,acımasızların erdemidir." (Oscar Wilde)
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ZoneIX »

Winterfell yazdı: 23 Oca 2019 23:05 Dostum öncelikle geçmiş olsun, öyle bi zamanda oynuyorsun ki yani bir filmin kalan son 10 dakikasında gibisin.Anlayacağın işin zor gibi keşke güncelleme daha değişik bir biçimde gelseydi üzerine daha çok düşünülseydi ya da hiç çıkmayacaktı bugün knight online yaptığı gibi açıcaktı bi yeni sunucu millet doluşucaktı gümbür gümbür satış yapıcaklardı.39 level sınırlaması koysalar ne tılsım ne grup bölgesi olucak harika olabilirdi.
Yardımlaşma sürdüğü sürece sıkıntı olmazda yardımlaşma olmadığı için sıkıntı büyük istihbahrat komutanı görevine yardım edecek adamı bulmak için ne gerekir ? Knight Konusuna gelirsek oyunu umursayan olsa hiç durmadan şimdi haberini verir çalışmaya başlardı ama umursayan mı kaldı be reis :D
BOŞ
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

ZoneIX yazdı: 23 Oca 2019 22:49
Cankurtarann yazdı: 22 Oca 2019 22:30
ZoneIX yazdı: 21 Oca 2019 22:13 :D sağlık olsun olmasına da istihbahrat komutanı görevi için bir tek 9 ay beklenmez be reis
:') :') . bizim arkadaşı da karaköyden önce çtye soktuk , istihbarat komutanları kesilmeden çtyi bitirmişler . o da mağdur kalmıştı da anlamıyordu zaten oyunu . sonra bıraktı :') .
Karaköy geldikten sonra asıl hesabımı sattım oynamam heralde diyordum ki bizim bazı arkadaşlar tekrar oynamaya karar verdi onlarla başladım ama hepimiz maduruz ama öyle böyle arkadaşlarımın ve benim hesaba 240m para yaptık fakat 240 m karaköye girmedikten ve level atlayamadıktan sonra ne işimize yarar ki
':) , yapcak bir şey yok maleseeef : (( .