Bence iyi bir şekilde organize olup

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Bence iyi bir şekilde organize olup

Mesaj gönderen saglam »

Tüm oyuncular olarak her gün veya belli günler ve belli bir saatte müsait olan herkes çemberlitaş açık bölgesinin önünde olsun ve görevini yapamayanlar yapsınlar, nostalji yaşamak isteyenler de girip yardım etsinler. Böylelikle insanların çemberlitaş görevleri yüzünden olan mağduriyeti kalkmış olur. Çok mu tozpembe bi fikir oldu sanki ':)
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Bence iyi bir şekilde organize olup

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Parti kur oy verelim(!).
Bir tek sen mi akıllısın
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Neyden korkuyorum biliyor musunuz. Şu boss kaçıran vasıfsız insanlar farklı karakterlerden girip bu görevleri yapacaklar zamanla ve DESTEK ekibi bu yan karakterleriyle oyuna zarar veren insanlara ban atmaktan çekinecekler. Çok büyük hatalar yaptılar, umarım zararın neresinden dönersek kardır mantığını bir an önce benimseyip olumlu veya olumsuz bir karar alırlar.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

saglam yazdı: 16 Oca 2019 20:21 Tüm oyuncular olarak her gün veya belli günler ve belli bir saatte müsait olan herkes çemberlitaş açık bölgesinin önünde olsun ve görevini yapamayanlar yapsınlar, nostalji yaşamak isteyenler de girip yardım etsinler. Böylelikle insanların çemberlitaş görevleri yüzünden olan mağduriyeti kalkmış olur. Çok mu tozpembe bi fikir oldu sanki ':)
Neden olmasın ki?
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen bass1666 »

Oyunu bırakmadan önce (5 ay) elimde bulunan iksirlerin tamamına yakınını Çemberlitaş için yardım amaçlı kullandım çünkü Karaköy sarmadı orada çok duramadım. Nostalji amaçlı kenan junon ve gaffara yardım ettim her ne kadar gaffarı hiç kesemesekte güncellemeden sonra :) İksirler bitince insanlarda yavaştan müsade alınca oyundan bizede bırakmak düştü yazın denk gelseydi bu durum sizle atardık gece gündüz umarım şimdide isteyenler yapabilir.
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen saglam »

bass1666 yazdı: 17 Oca 2019 01:58 Oyunu bırakmadan önce (5 ay) elimde bulunan iksirlerin tamamına yakınını Çemberlitaş için yardım amaçlı kullandım çünkü Karaköy sarmadı orada çok duramadım. Nostalji amaçlı kenan junon ve gaffara yardım ettim her ne kadar gaffarı hiç kesemesekte güncellemeden sonra :) İksirler bitince insanlarda yavaştan müsade alınca oyundan bizede bırakmak düştü yazın denk gelseydi bu durum sizle atardık gece gündüz umarım şimdide isteyenler yapabilir.
Valla benim karakterlerimde görevler yapılı şükür. Ama çemberli görevlerini yapamayıp oyundan zevk alamayan tanıdıklarım var üstad
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen saglam »

NeWTRoBLe yazdı: 16 Oca 2019 20:45 Parti kur oy verelim(!).
Bir tek sen mi akıllısın
Hâşâ padişahım ne haddimize :D?
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
bjorn
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen bjorn »

y2 ve bb3 emiönünde oynuyorum istersen yardımcı olurum junonda falan
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen saglam »

bjorn yazdı: 17 Oca 2019 11:11 y2 ve bb3 emiönünde oynuyorum istersen yardımcı olurum junonda falan
Kral sağolasın benim karakterlerin çt görevleri 49 zamanından yapılı ama o dönemde çemberlitaşa girememiş ve görevleri yapılı olmayan bir sürü oyuncu tanıyorum ve oyunu bıraktılar haliyle. Şu anki durumda Gaffar kesimi de kolay değil biliyorsun o yüzden bu konuyu açtım.
Sahira

Stodig

drNOVALGİN