Karaköye giriş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
CatalyzeRR
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Catalyst

Re: Karaköye giriş

Mesaj gönderen CatalyzeRR »

xamento yazdı: 11 Oca 2019 13:29 Ne çok ağlanmış arkadaş ? Bir çok insan, ben dahil, karaköy gelmeden evvel çemberlitaş ve hol görevlerini bitirmek için uğraştı. E böyle giriş için bunların gerektiği aylar evvelinden biliniyordu. Şimdi tekrar bu görevler yapılmadan girilsin isteniyor. Yani arkadaş 1 2 dost edinmeyip, görevlere üşeniyorsanız, yapmayın yani girmeyin Karaköye. Oyun 5 6 ay siz üşengeçlere fırsat tanımış yapmamışsınız bile. Olması gereken oldu ve kaçırılmalar 0 a düştü. Gelmeyin siz gelmeyin :)
Dostum evet haklısın,fakat şöyle bir durum var.Ben büyücümün görevlerini dediğin gibi öncesinden yapılmış haldeydi eksiklerini tamamladım ve karaköye soktum.E savaşçımı 2 sene önce de bölgelere sokamadım 1 sene önce de sokamadım, şimdi nasıl sokayım ? Kim var junon kesen gaffar kesen ? Savaşçım çöp oldu yani anlayacağın.
Catalyzer Catalyzerxşifa Maeg
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

pegasusejder yazdı: 12 Oca 2019 10:47
TOLGARDA yazdı: 11 Oca 2019 22:22 Ben bu olaydan öğrendim ki insanın karakterini yaptığı görevler belirlermiş. Gaffar'a gitmeyenden hayatta her türlü kötülük beklenebilirmiş. Birine güvenmeden öne Gaffar kestin mi diye sorun.
Ne bileyim efendim Gaffarı kesmeyen de kendine adamım demesin. :D :D
:D
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

Karaköy'de esir kalmanın inanılmaz ağırlığı
Resim
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

xamento yazdı: 08 Oca 2019 14:04 Sizlersiz, görev yapmayanlarla daha iyi bir yer oldu karaköy. Görevler yapılmadan karaköye girin de boss kaçırın dimi :D Zamanında yapsaydınız görevlerinizi iyi oldu iyi bu :D
aranan yorum.

aylar önce'de bir arkadaşın sözü hoşuma gitmişti her 39 level platin zırhlı karakter kaçırma karakteri değildir diye.
tek derdi item olanın 2. derdi kaçıranlar oluyor o yüzden birileri kaçırma derdi ediyor'sa bil ki o adamın item düşkünlüğünden'dir.
En son AhiEvran tarafından 16 Oca 2019 20:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Silinen alıntı içerikten silindi.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

Umarım ki en yakın zamanda düzeltirler. Aksi halde o kadar kastığım karakterim Karaköy'de hep kalacak.
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

0LIVERA yazdı: 12 Oca 2019 19:15
xamento yazdı: 08 Oca 2019 14:04 Sizlersiz, görev yapmayanlarla daha iyi bir yer oldu karaköy. Görevler yapılmadan karaköye girin de boss kaçırın dimi :D Zamanında yapsaydınız görevlerinizi iyi oldu iyi bu :D

aranan yorum.

aylar önce'de bir arkadaşın sözü hoşuma gitmişti her 39 level platin zırhlı karakter kaçırma karakteri değildir diye.
tek derdi item olanın 2. derdi kaçıranlar oluyor o yüzden birileri kaçırma derdi ediyor'sa bil ki o adamın item düşkünlüğünden'dir.
Buuu viewtopic.php?t=151869
En son AhiEvran tarafından 16 Oca 2019 20:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Silinen içerikten alıntı kalması nedeni ile düzenlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

directx12 yazdı: 08 Oca 2019 19:20 HIRS HIRS HIRS 2007'den bu yana bitmedi şu saçma sapan kapris ve hırslarınız.Boşuna yöneticilere geliştiricilere ona buna kızmayın.Tüm yorumları teker teker okudum, hayatımda bu kadar cahil ve saçma sapan bir oyuncu kitlesi görmedim.

Karaköy'e giremesinler nedir yahu. Hadi giremediler bossların hepsi senin oldu diyelim Karaköy'de de olsun 50 kişi maksimum.Karakterlerinizi fullediniz sonrasında napacaksınız ? Fulleyenlerin de bir kısmının sıkılıp bıraktığını düşünelim.10 kişiyle mmorpg oyun mu oynamayı düşünüyorsunuz ? Birincisi oyunun geleceği zaten yok. Nedir bu herşey benim olsun en fazla benim olsun saçmalıklarınız ? Sanki oyunun aktif yüz binlerce oyuncusu var da bu kadar kasıyorsunuz.

Boss kaçırma olayı ve sonuçları tamamen sizin CAHİLCE HIRSLARINIZIN eseridir.
Yaklaşık 5 aydır oyuna döndüm ve 3 ayda oyundan tamamen soğumamı mükemmel şekilde başardı insanlar :)
Yukarıda yazdığın bir çok şeye tamamen katılıyorum hele ki "hayatımda bu kadar cahil ve saçma sapan bir oyuncu kitlesi görmedim."

Aylarca, ara ara dile getirdim şu boss kaçırıp sonra "Allah kitap, hak hukuk diye ortalıkta gezinen ahmaklara".
En ufak bir kıvılcımda insanların bosslarını kaçırmakla tehdit eden o kişiliklere anlattım. İnsanlar şu oyunu terk ettiğinde fanatiklerle beraber oturup sohbet ederek boss mu keseceksiniz diye. Anlamadılar yazdıklarımı çünkü yalnızlık kavramını bilmeyen kişilikler.

Tarih boyuncu bu böyledir "İnsanlar bir şeyleri kaybetmedikçe akıllanmazlar. Bu yüzden eskisi gibi üzmüyorum kendimi artık. Sadece o kötü günlerde o insanlara asla ve asla acımayacağım. Sadece oyun bazında konuşmuyorum.

TOLGARDA yazdı: 11 Oca 2019 14:07 Böyle insanlarla arkadaş olup bölge atmaktansa adam gibi meteorda dolanırım daha iyi.
Karaköyde dolaşan insanların beş para etmediğini insan bilince ne yazık ki kendini üzmesin diye böyle yollara başvuruyor. Eskiden oyuna girince insanların olduğu yerde zaman geçirmek hoşuma giderdi şimdi ise en sakin yer neresi ise oraya gidip oturmak bile daha huzur verici geliyor. Aslında oyun hep bu haldeydi ama işte Karaköy bunun ispatı oldu. Yazık ya ne hale geldi oyun.

Güncelleme konusuna gelecek olursam.
Bir arkadaşın dediği gibi aylar önce yapılması gereken şeyi yeni yaptılar.
Hakirde toplasan 1 ay takılmadım, gittiğim her an ise bildiğin işkence. Her gün DESTEĞe 3-5 video göndermekten sıkılmıştım. Biri çoğunu ise atmıyordum. Boss kestirmemek için yapılan her çabaya karşı yine ağır cezalar vermediler. Yahu aylardır 49 level olup Hakirdeki slotları kesen bir karaktere ağır ceza vermemek; kimse kusura bakmasın ama sizle şu oyuncu kitlenizi gerçek anlamda hiç umursamadınız. Radyo ve bir çok youtube kanalını izlerim elimden geldiğince. Evet Nerul gibi insanlar çok iyi niyetli oldukları için böyle bir şeyi öngörmedi diyebilirim yani samimiyetlerine inanıyorum. Ya peki Gözleriyle gördükleri halde şu boss kaçıran insanlara ağır cezalar vermeye DESTEK ekibine ne denmeli? Dolabın orada 6 ay boyunca 49 level karakter duruyorsa ve insanlarla alay edercesine tavır sergiliyorsa, boss kesimine engel olmak için ter türlü taklayı atıyorsa, buna DESTEK ekibi göz yumuyorsa, sizler gerçekten Oyuncularınızı UMURSAMIYORSUNUZ. Ben hayatımda bu kadar samimiyetsiz şekilde oyuncu kitlesine sahip çıkan bir oyun görmedim yıllardır şahit oldum bunlara. Gidip yabancı oyunlarda biraz zaman geçirip en ufak bir şikayetinizde sizlerle canlı olarak ne şekilde ilgilendilerine şahit olmadınız tabi. Kıyaslama yapma gibi bir derdim asla olmaz fakat yahu insan üzülüyor be.
Boss kaçıran karakterler üzerine playlist neredeyse hazırladım fakat kimin umrunda.

Ne diyelim artık, olacağı varmış...Keşke şu güncelleme daha önce gelmiş olsaydı en azından en ufak bir olayda birbirlerini boss kaçırmak ile tehdit etmezlerdi.
Açık bölge olması olayına girmeyeceğim hiç, hatırladıkça geriliyorum. Sanki ülkedeki insanların hepsi Ahlak dersi almışçasına bir sistem. Şu oluşturduğunuz sistemde, dünyada ki en ahlaklı bildiğiniz insanları seçerek koysanız bile yine ufak tefek sorunlar çıkacaktır ki bu en pürüzsüz hali olacaktır. Gereksiz yere gerildim yine, harcadığımız zamanlar için olsa gerek. Değeri anlaşılmayan o zamanlarımız uğruna olsa gerek.

Gaffar görevi yapılmamış karakterleri de Eminönüne atabilirseniz sanırım özür niyetine biraz kabul edilebilir bir davranış olur.

Şunu da söyleyemeden geçemeyeceğim. Bu sefer Gaffar görevini yapmak için kişiye yardım edersin yarın öbür gün birine hiddetlenir gelir senin bosunu dahi kaçırır. Samimiyetsiz, düşüncesiz, zerre kadar insanlık hissi olmayan, kendisini oyunla kaybetmiş, karşısındaki adamı hiç tanımadan en ağır şeyleri yazabilen, yazılanları gram anlamayan bir topluluk karşısındanız ağırlıklı olarak. Bu yüzden yapacağınız güncelleme ne olursa olsun bir sonraki sefere 10 dk oturup düşünerek yapın artık! Eğer herşeyi kaybetmek gibi bir çabanız yoksa.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

Hala konuyla ilgili açıklama yapılmamış olması garip