Karaköye giriş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Karaköye giriş

Mesaj gönderen ejedrogl »

BayTerapi yazdı: 08 Oca 2019 20:37 Sanırım grup bölgelerini canlandırma amacıyla yapılmış bir şey, ya da tamamen bir hata.
Bence de hata,herhangi bir açıklama yapılmadı çünkü.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

NeWTRoBLe yazdı: 09 Oca 2019 08:52 Görevleri yaptın mı karakterinle büyük hol'e kadar
kelle avcısı görevi olan 49 level bir karakterim ile giriş yapamyı denedim olmadı.

25 tane 59 level büyücüm mevcut hepsi 59 ve şuan karaköye giremiyorlar şaka gibi ':)

hepsi ile phi salonunu yapmıştım azulu yapmamıştım ve girebiliyordum.

yönetimden açıklama gelmediğine göre bir hata veya bir planlama aksaklık olduğu belli.

ve sanırım aranızda en madur ve en cok giremeyen karakteri olan benim'ki 50 levellerin sayısını bilemiyorum (kendime ait)

karaköye giriş biraz daha zorlaştırılabilir.

phi salonu görevi zaten zulüm o arzuhalcinin ayak işleri felan fakat boss kacırmak ve bir çok olayda kullanılan 49 karakterlerin girememesi için biraz daha uzun işler yapılabilir.

örneğin iflisi öldürme görevini yapmaya giremez gibi o zaman ciddi manada daha'da rahatlayacaktır ortalık 49 çarların girememesi ile.

ve en önemlisi suanda karaköyde olanlar cıkmıyor bu karakterler klanlılar eö klan merkezi klansızların ise agah'a yollanması gerekmekte.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Hata olduğunu düşünüyorum kodlarda yavaştan sıkıntı olabilir zaten oynayan az buçuk insan var bu sefer karaköyde tek takılırsınız.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
directx12
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen directx12 »

Bunu yapabildiklerine göre koda müdahale edebiliyorlar demektir.Halbuki Kürşad bey edemiyoruz kodlar çok karışık demişti yayında ve bunun gibi birçok şey bu gibi bahanelerle geçiştirildi.Demek ki isteyince yapılabiliyormuş.Buradan bunu çıkarırım ben.
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sirayet »

directx12 yazdı: 10 Oca 2019 02:10 Bunu yapabildiklerine göre koda müdahale edebiliyorlar demektir.Halbuki Kürşad bey edemiyoruz kodlar çok karışık demişti yayında ve bunun gibi birçok şey bu gibi bahanelerle geçiştirildi.Demek ki isteyince yapılabiliyormuş.Buradan bunu çıkarırım ben.
+1
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen trexi »

directx12 yazdı: 10 Oca 2019 02:10 Bunu yapabildiklerine göre koda müdahale edebiliyorlar demektir.Halbuki Kürşad bey edemiyoruz kodlar çok karışık demişti yayında ve bunun gibi birçok şey bu gibi bahanelerle geçiştirildi.Demek ki isteyince yapılabiliyormuş.Buradan bunu çıkarırım ben.
Bunlar basit işler kardeşim adamlar yeni kod tanıtmadı var olanı copy paste yaptı biraz mantık yürütün lütfen.
Resim
directx12
İskele Babası
İskele Babası

trexi yazdı: 10 Oca 2019 12:54
Bunlar basit işler kardeşim adamlar yeni kod tanıtmadı var olanı copy paste yaptı biraz mantık yürütün lütfen.
Tırnağımın ucu kadar bu işlerden anlasaydın seninle seviyeli bir şekilde tartışabilirdik ama görüyorum ki senin için sarfedeceğim cümlelerin her biri vakit kaybından başka birşey değil.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

directx12 yazdı: 10 Oca 2019 16:17
trexi yazdı: 10 Oca 2019 12:54
Tırnağımın ucu kadar bu işlerden anlasaydın seninle seviyeli bir şekilde tartışabilirdik ama görüyorum ki senin için sarfedeceğim cümlelerin her biri vakit kaybından başka birşey değil.
arkadaş onbinlerce belkide yüzbinden fazla kod için'de kopyala yapıstır dedi'ya ne diyebilirsin ki.

ve oyunun 12 yıl önce yazıldıgını o zamanki teknoloji eski tip c+ yazılımı felan gerçekten işleri zor.

umarım en kısa sürede bulup düzeltebilirler.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Geliştirici ekibin dediklerine katılıyorum, bu işlerden anlayan biri değilim ama buradan yazarak çözülecek bir şey değildir.
kedi
directx12
İskele Babası
İskele Babası

0LIVERA yazdı: 10 Oca 2019 21:49
arkadaş onbinlerce belkide yüzbinden fazla kod için'de kopyala yapıstır dedi'ya ne diyebilirsin ki.

ve oyunun 12 yıl önce yazıldıgını o zamanki teknoloji eski tip c+ yazılımı felan gerçekten işleri zor.

umarım en kısa sürede bulup düzeltebilirler.
İşleri tabiki kolay değil aga ama isteyince de yapılabiliyormuş onu gördük.
BayTerapi yazdı: 10 Oca 2019 22:16 Geliştirici ekibin dediklerine katılıyorum, bu işlerden anlayan biri değilim ama buradan yazarak çözülecek bir şey değildir.
Geliştirici ekibin dediklerine katılıyorsun da Karaköy'e giriş için görev zorunluluğu getirmek = kodda değişiklik yapmak demek yani bunu anlamak için bu işlerden anlamana da gerek yok ki.Çok az mantığını kullansan zaten bana katılırsın.Söylediğimiz şeyler geçiştiriliyor dikkate alınmıyor.Sen hala gelmiş geliştirici ekibin dediklerine katılıyorum diyorsun hangi mantıkla pardon ? Bana mantıklı bir açıklamasını yap ben de eyvallah kardeşim haklısın kusura bakma diyeyim sana.