Karaköye giriş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Karaköye giriş

Mesaj gönderen pegasusejder »

BayTerapi yazdı: 08 Oca 2019 20:37 Sanırım grup bölgelerini canlandırma amacıyla yapılmış bir şey, ya da tamamen bir hata.
Karaköyde olan karaköyde kalır kardeşim bence kim yapacak grup bölgelerini. Eskiden adam giriyordu grup bölgesine yardım ararken karaköyde takılabiliyordu ama şimdi girince hiç bir şey yapamayacak tabii doğal olarak artık oyunada girmeyecek. Yani adamlar karaköyden çıksa bile görevi yapılacak adam kalmayacak oyunda herkes bırakacak :(
Kullanıcı avatarı
CatalyzeRR
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Catalyst

Mesaj gönderen CatalyzeRR »

Valla nasıl karaköy geldiğinde keşke gelmeseydi dediğiniz gibi,oyunu bırakan onlarca kişiden sonra inşallah keşke bossumuzu kaçırsalarda onlarla uğraşsak böyle sıkılıyoruz demessiniz :) Ben yine oynarım bana sıkıntı yok tek karakterim o değil,fakat çöp oldu onca emek peki neden ? :) Siz kendi aranızda fullenip kendi aranızda vs atarsınız artık bende girer az takılır çıkarım ne yapayım :)
Catalyzer Catalyzerxşifa Maeg
directx12
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen directx12 »

Karaköy sizin olsun buyrun oynayın boss kaçırın köşe kapmaca oynayın.Eninde sonunda akılları başlarına gelecek 2 3 kişiyle online oyun mu oynanır :) O zaman da iş işten geçmiş olacak yetkililer çekecekler fişi.
MehMetoVV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen MehMetoVV »

Bence çok iyi olmuş Önce gaffarı kesecen sonra hol görevlerini yapacan karaköyü hakedecen emek veren adam bos kaçırmaz artık bos kaçıranlardan kurtuluruz
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen pegasusejder »

MehMetoVV yazdı: 08 Oca 2019 22:16 Bence çok iyi olmuş Önce gaffarı kesecen sonra hol görevlerini yapacan karaköyü hakedecen emek veren adam bos kaçırmaz artık bos kaçıranlardan kurtuluruz
Al işte yine gelmiş kardeşim bırakmamış mıydın sen :D :D
MehMetoVV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen MehMetoVV »

güncelleme geldiğini duyunca geri geldim boss kaçıranlar engellemişler artık
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

ya ne yazsam boş
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

1)Philitoeos görevinin yanı sıra Azul’u öldür görevini de yapmanız lazım.Bu ikisi yapıldıysa pek garip geldi bu durum.

2)Bir yandan burada iki mağdur var ama mağduriyeti ağır yaşayan sizlersiniz.İçerdeki hırs küpüne bürünen,eşya düşürmesine göz dikmeye çalışan,sadece hayatı bu oyundan ibaret olan insanlar yüzünden bu özelliği haklı buluyorum.

3)Daha önce Karaköy eşyaları ile ilgili 1-2 konuda aynı şeyleri yazdıydım.Ama iş işten geçti bari bu eşyaların dropları artsın bir an önce hızlansın ki en azından grup bölgelerine yardım sever insanlar erişsin.Madem böyle bir güncelleme geldi drop’a da günceleme gelsin.Bunu dememin sebebi insanlar saatlerce uğraşıyorlar ve zaman sadece Karaköy’de geçiyor.Tılsımdır,Parfümdür bunlar değil oyuncu kitlesini geniş alana yayacak şeyler.

3.Maddenin Bonusu:Karaköy’le bağlantısı olacak ama Eminönü,Meteor,Sivri Ada,Yer Altın’daki NPC’lere görevler verilicekti ki oyun ancak böyle geniş alanlara yayılırdı.Bakınız sadece Aktar şevket ve Arzuhalci’ye gidip geliyoruz bu kadar.Farkında mısınız 8 tane toplama görevi var ne kadar fazla zaman kaybı değil mi ?
Kullanıcı avatarı
zxcvzxcv
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen zxcvzxcv »

Benim karakter giriyordu bu konu açıldığında sonradan ne değişti her hangi bir açıklama yapıldı mı?
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Görevleri yaptın mı karakterinle büyük hol'e kadar
Anti hetero