Bütün sunucunun susması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Erenkaya54321
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Bütün sunucunun susması

Mesaj gönderen Erenkaya54321 »

Normalde beyazköşkte oynuyorum karakterini Eminönü ne aktarmayı düşünüyordum girin bir bakayım dedim girdim bu karakter kastın 13 lvl yaptım klana soktum karakteri hem arz hem lodos bir yokladım klanlar ı iki klandan dan çıt çıkmıyordu eğlencesine klana PM atana para vereceğimi söyledim şans ahievran beyfendi/hanfendi PM attı klana bende gel Eminönü bankasına para vereyim dedim oda ne 3gün susturma yedim anında hemde sonradan anladım klanlardan neden ses çıkmadığını sunucu listesinde kalabalık yazmasına rağmen GM mız sağ tık susturma atıyormuş herhalde bütün sunucu susturma yemiş gibi ses çıkaramıyor aman GM bizede susturma atmasın diye.

Gerçekten mi bu kadarını bu oyun profesyolliğiniz bu kadarımı(beni ayağına çağırdı binada sus atayım).
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Bütün sunucunun susması

Mesaj gönderen MXneo »

Merhaba Bu Oyunuda Gerçek Hayat Gibi Düşünebiliriz Yetkililere Rüşvet Vermenin Cezası Vardır ve Yasaktır.
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen dedee66 »

Erenkaya54321 yazdı: 06 Oca 2019 17:55
eğer bu olay cidden gerçekse GM bilerek ban atmış sana can sıkıntısından.
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Yanlış anlaşılma olmuş olabilir belki o konuda bir şey diyemem fakat gerek oyun, gerekse forum eskisi gibi değil çünkü artan moderasyon insanları bıktırdı. Eskiden uyarı verilir konulardaki iletiler düzeltirdi şimdi direkt konuyu siliyorlar.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Üyeliğinize verilen ceza işleminin yanlış olduğunu düşünüyorsanız bunu İletişim Destek Formu > Ceza İtiraz birimi üzerinden dile getirebilirsiniz. İtiraz neticesinde tüm konuşma kayıtları kelimesi kelimesine incelenmektedir. Ayrıca gerek denetmen ekip, gerekse diğer birimlerde yıllarca görev alan birçok tecrübeli arkadaşlarımız mevcuttur ki nelere ceza verilip verilmeyeceğini ilgili yetkililer gayet iyi biliyor bunu unutmayın. ;)

Konunun farklı mecralara çekilmemesi adına konuyu kilitliyorum.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli