Savaşçı Vs

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Savaşçı Vs

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Arkadaşlar sanıyorum ki Çt döneminde şansa dönen Savaşçı Vsleri(Kısmen Yücelen solucan takılar vardı) bundan böyle daha aşırı şans sistemine dönmüş,

Kritik yüzdesi çok fazla, 3 vuruştan birisi kritik , yani kritik atamaz veya ıska atarsanız kaybedersiniz.

Büyücü ve şifacılarda zeka ve kullanım önemliyken, savaşçılarda iş tamamen şansa kalmış durumda...

Yani anlayacağınız ha zar atmışsınız ha Savaşçı vs'si atmışsınız...

Sizce bu nasıl düzeltilebilir. Ne düşünüyorsunuz?

Bence böyle olması hiç güzel değil ve zevk vermiyor.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Savaşçı Vs

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Ekipmanları falan geçtim dizdin vs. Atmaca iksiri ile kritik ve ıskalama olayı yok denecek kadar.
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Dirençlerin etkisi yok, zırhın etkisi yok. Herkes de aynı tılsımlar, aynı kıyafetler. Büyücü vs büyücüde de aynı durum var. Kritik atan kesecek. Tamamen içi boşaltılmış oyunun.
Adamlar oyunda var olan çeşitliliği bile bile yok ettiler hiçbir şey denmez bunlara hakikaten. Tılsım sistemini getirip toparlamaya çalıştılar güya farklılık getirecekti tılsımlar, işte ne kadar getirdiği ortada.
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

YigidoSivasli yazdı: 03 Oca 2019 01:43 Ekipmanları falan geçtim dizdin vs. Atmaca iksiri ile kritik ve ıskalama olayı yok denecek kadar.
VS de iksir kullanılmaz, ayrıca şans diyorum kardeşim.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Sirayet »

Buna kısmen katılmıyorum. Yücelen solucan takılar yok fakat Yeşilmen Altuncu yani savunma veren takılar var bu da karşı tarafın ıska atma ihtimalini artırır. Bunun yanında def ws lerinde kullanılabilecek hem saldırı hem savunma hemde enerji veren itemler var bunlar Demirkol Atmaca Redaktör Atmaca gibi. Demem o ki çok kafa yorarsanız kombinasyon yapmanız mümkün. Herşeyi direk eleştirip kötülemek bence yersiz.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Sirayet yazdı: 03 Oca 2019 12:42 Buna kısmen katılmıyorum. Yücelen solucan takılar yok fakat Yeşilmen Altuncu yani savunma veren takılar var bu da karşı tarafın ıska atma ihtimalini artırır. Bunun yanında def ws lerinde kullanılabilecek hem saldırı hem savunma hemde enerji veren itemler var bunlar Demirkol Atmaca Redaktör Atmaca gibi. Demem o ki çok kafa yorarsanız kombinasyon yapmanız mümkün. Herşeyi direk eleştirip kötülemek bence yersiz.
Demirkol Atmaca takı takıp hasar vereceğinizi mi düşünüyorsunuz?.
...COMANDANTE...

... Semsûr...