İKV TARİHİNİN İLK İSMET BEY KESİMİ idi BUDA PART II-PAŞA'ların Loncası Kuva İ Milliye

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: İKV TARİHİNİN İLK İSMET BEY KESİMİ idi BUDA PART II-PAŞA'ların Loncası Kuva İ Milliye

Mesaj gönderen dedee66 »

Pasaxfatih yazdı: 24 Ara 2018 17:44
dedee66 yazdı: 24 Ara 2018 16:30 Teşkilat'ta biz handanı her hafta sonu kesiyorduk yani Arzlar senede 1 kere ismeti kesmeye çalışıyordu kesemiyordu işte bu Paşalar arada sırada oyunda kimse yokkene sıvışıyorlardı
ama Paşaları severim yani tanıdıklarım vardır Teşkilatın en sağlam loncasıdır şuanda eskiden eşit loncalar vardı
Çok sevgili ''dedee66''
Haklısın her hafta sonu Handan hanımı keserdiniz
O eski günleri yad etmek adına bir fotoğraf paylaşabilirmisin ?
Özlüyoruz başka bir amacım yok :)

Senede bir kere senden ve senin gibilerden sıvışarak kestik ondada haklısın
Fakat ne hikmetse bizden başkası sıvışamamış çünkü TARİHİN İLK KLAN LİDERİ KESİMİ BU :thinking_face:
Tarih 18.06.2009, sadece 9 Nefer
Anca 9 kişi sıvışabildi de kestik İsmet Beyi :)

He bide eşit loncaları çok özledik biz 12 senedir Teşkilattayız
Sahi hangi loncalardı isimleri aklıma gelmiyor.
Özledik be kardeşim
Fatih dostum kafana güneş falan geçti galiba Arzlar Karaköy gelene kadar kaleden çıkamıyordu Lodoslarda Kaba Dayı Moduna giremiyordu dostum bu neyin hayal gücü anlayamadım valla anladık bölgelerde güçlü loncasınız
2012'den 2016 yılına kadar Kaba Dayı,Çukurova,Seeds Of Hate loncası 90 kişi aktif bir loncaydı ve bunun 70 i savaşçılardan oluşuyordu kaleye sığmıyorduk olum kaleyee oyun dar geliyordu bize artık .ddd bizi tüm Teşkilat bilir Meteorda handanın eski odasında cirit atıyorduk skypede aramızda arzlarla hunharca dalga geçtiğimiz günler aklıma geldi .dd çaresizlik içinde Meteor sancaktan /Savaş 1 yapıp f4 attığınız günler aklıma geldi yine :') :') :') Eminönü arz sancakta klandan destek dilenen o arzları halen unutmadık dostum benim :*
paşalara saatte yaptığımız baskınların haddi hesabı yok be kardeşim neyin hikayesini anlatıyorsun burada
2015 yılında sizin gibi sağlam adamlar lazım bize dediğin sözler çınlıyor kulağımda fatih bey :S
oyun 2 yıl önce güzel bölge getirseydi şuan halen aktif olacaktık
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: İKV TARİHİNİN İLK İSMET BEY KESİMİ idi BUDA PART II-PAŞA'ların Loncası Kuva İ Milliye

Mesaj gönderen dedee66 »

Saygı duyuyorum güzel loncasınız ama savaş konusunda ben Kaba Dayı,Çukurova,Seeds Of Hate loncaları üzerine lonca tanımazdım ama bu loncalar şuan aktif değil ve tabi Karaköy de adam kalmadı 100 kişisiniz bir zahmet yani güçlü olun kardeşim Vs ve Savaş loncalarının hepsi kapandı .dd
ve Tc Loncası,Divan I Türk,Rock N Roll bu loncalar zamanında Teşkilatın en kalabalık ve en güçlü loncaları içindeydi tabi hepsi 2014 gibi dağıldı bölge gelmediği için

İyi Geceler
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

dedee66 yazdı: 24 Ara 2018 20:32
dedee66 yazdı: 24 Ara 2018 16:30 Teşkilat'ta biz handanı her hafta sonu kesiyorduk yani Arzlar senede 1 kere ismeti kesmeye çalışıyordu kesemiyordu işte bu Paşalar arada sırada oyunda kimse yokkene sıvışıyorlardı
ama Paşaları severim yani tanıdıklarım vardır Teşkilatın en sağlam loncasıdır şuanda eskiden eşit loncalar vardı
Çok sevgili ''dedee66''

Fakat ne hikmetse bizden başkası sıvışamamış çünkü TARİHİN İLK KLAN LİDERİ KESİMİ BU :thinking_face:

Özledik be kardeşim
Fatih dostum kafana güneş falan geçti galiba Arzlar Karaköy gelene kadar kaleden çıkamıyordu Lodoslarda Kaba Dayı Moduna giremiyordu dostum bu neyin hayal gücü anlayamadım valla anladık bölgelerde güçlü loncasınız
2012'den 2016 yılına kadar Kaba Dayı,Çukurova,Seeds Of Hate loncası 90 kişi aktif bir loncaydı ve bunun 70 i savaşçılardan oluşuyordu kaleye sığmıyorduk olum kaleyee oyun dar geliyordu bize artık .ddd bizi tüm Teşkilat bilir Meteorda handanın eski odasında cirit atıyorduk skypede aramızda arzlarla hunharca dalga geçtiğimiz günler aklıma geldi .dd çaresizlik içinde Meteor sancaktan /Savaş 1 yapıp f4 attığınız günler aklıma geldi yine :') :') :') Eminönü arz sancakta klandan destek dilenen o arzları halen unutmadık dostum benim :*
paşalara saatte yaptığımız baskınların haddi hesabı yok be kardeşim neyin hikayesini anlatıyorsun burada
2015 yılında sizin gibi sağlam adamlar lazım bize dediğin sözler çınlıyor kulağımda fatih bey :S
İyi geceler dostum bırakmadan önce Lodos'tum Karaköy eklenti paketi gelmeden önce Arz'lar her zaman ki tek arz en az iki Lodos'u alabiliyordu ve ben de Arz'dım zehir gazap şifacım ile 3 adamı almışlığım da var konu üzerinde olduğu için sadece paşaları demiyorum tüm Arz'lar böyle idi her önüne gelen arz olmuyordu ve ne kadar az sayısı olsa bile sancak savaşında sürekli galip geliyordu,geçmiş etkinlik konularına bakarsan umarım görürsün senin dediğin loncalara gelirsek gidişat güzeldi ama hepsinin sonu kabadayı modunda alt çekip tekrar girmekten başka bir şey değildi. Karaköy tüm ortamı dostlukları sevgi ve saygıyı bitirdi. Yapacak hiç bir şey yok...
Resim
Kullanıcı avatarı
Pasaxfatih
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Pasaxfatih »

dedee66 yazdı: 24 Ara 2018 20:32
Çok sevgili ''dedee66''

Özledik be kardeşim
Doğrudur Arzların kaleden cıkamadığı günler doğal olarak oluyordu.
Çünkü Teşkilat sunucusunda her daim Lodoslar kalabalıktı.
Fakat Kaba Dayı, Çukurova, Seed Of Hate loncalarından sadece Çukurovayı duydum.
Diğer Loncaların adını bile görmedim ben bu sunucuda :)

Tartışma ortamı yaratmaya hiç gerek yok.
Yukarıda ki videolardan, Özgeçmişten veya Forum arama kısmından bizi aratırsan
Kaliteyi göreceksin eminim.

Diğer söylediğin loncalardan evet Rock N Roll' u biliyorum.
Bu arada 2012-2016 tarihlerini söylemişsin.

https://www.youtube.com/watch?v=1YFBC_BPzds&t=544s

Bu linkteki video tam 4 sene önce oluşturuldu.
1080 p de biraz incele istiyorsan.

İyi Forumlar Diliyorum.
Kalite tesadüf değildir Since 2007 :) Biz Hala Burdayız...
PAŞA ların Loncası Lonca KUVVA-İ MİLLİYE...Paşafatih Paşaxfatih Paşaxjötem...
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

En kötü gününüz böyle olsun beyler. 😇
kedi
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

Doğrudur Arzların kaleden cıkamadığı günler doğal olarak oluyordu.
Çünkü Teşkilat sunucusunda her daim Lodoslar kalabalıktı.
Fakat Kaba Dayı, Çukurova, Seed Of Hate loncalarından sadece Çukurovayı duydum.
Diğer Loncaların adını bile görmedim ben bu sunucuda :)

Tartışma ortamı yaratmaya hiç gerek yok.
Yukarıda ki videolardan, Özgeçmişten veya Forum arama kısmından bizi aratırsan
Kaliteyi göreceksin eminim.

Diğer söylediğin loncalardan evet Rock N Roll' u biliyorum.
Bu arada 2012-2016 tarihlerini söylemişsin.

https://www.youtube.com/watch?v=1YFBC_BPzds&t=544s

Bu linkteki video tam 4 sene önce oluşturuldu.
1080 p de biraz incele istiyorsan.

İyi Forumlar Diliyorum.
Kalite tesadüf değildir Since 2007 :) Biz Hala Burdayız...
EyvAllah dostum İyi günler
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

LadyGAGA yazdı: 24 Ara 2018 23:24 İyi geceler dostum bırakmadan önce Lodos'tum Karaköy eklenti paketi gelmeden önce Arz'lar her zaman ki tek arz en az iki Lodos'u alabiliyordu ve ben de Arz'dım zehir gazap şifacım ile 3 adamı almışlığım da var konu üzerinde olduğu için sadece paşaları demiyorum tüm Arz'lar böyle idi her önüne gelen arz olmuyordu ve ne kadar az sayısı olsa bile sancak savaşında sürekli galip geliyordu,geçmiş etkinlik konularına bakarsan umarım görürsün senin dediğin loncalara gelirsek gidişat güzeldi ama hepsinin sonu kabadayı modunda alt çekip tekrar girmekten başka bir şey değildi. Karaköy tüm ortamı dostlukları sevgi ve saygıyı bitirdi. Yapacak hiç bir şey yok...
yapacak bir şey yok karaköyün ilk 2 haftası Teşkilat sunucusuna plussuz girilmiyordu 3. hafta tenhaya düştü demek ki sorun oyunda ve düzeltmediler hiç bir şeyi eğer düzeltseydiler şuan kazandıkları paranın 3-4 katını kazanacaklardı
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

Güzel bir etkinlik olmuş ama ben klan liderlerinin kale de kesilmesi gerektiğini düşünenlerdenim onu da daha önce başarmışınız tebrik ederim :)

Bu oyunun bir gerçeği vardır Arz Klanı her zaman daha olgun daha güçlü oyunculara sahip olmuştur ama az sayıda oyuncu bulundurur,
Lodos klanı ise gerek yerinden dolayı gerekse karakterlerinin bazı insanlara göre daha güçlü gözükmesinden dolayı çok oyuncuya sahip olur ama gerek oyun gücü gerekse yaş olarak küçük oyunculardan oluşur :)

O yüzden bu konu da böyle yorumlar olması gayet doğal oyun klan savaşları ile tad verir.

Ve oyunun gerçekten efsane denebilecek tüm loncaları maksimum 2009 yılına kadar kurulan loncalardır gerisi boş ve çoğunluğu da arz klanı mensubudur :)
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

dedee66 yazdı: 25 Ara 2018 12:37
LadyGAGA yazdı: 24 Ara 2018 23:24 İyi geceler dostum bırakmadan önce Lodos'tum Karaköy eklenti paketi gelmeden önce Arz'lar her zaman ki tek arz en az iki Lodos'u alabiliyordu ve ben de Arz'dım zehir gazap şifacım ile 3 adamı almışlığım da var konu üzerinde olduğu için sadece paşaları demiyorum tüm Arz'lar böyle idi her önüne gelen arz olmuyordu ve ne kadar az sayısı olsa bile sancak savaşında sürekli galip geliyordu,geçmiş etkinlik konularına bakarsan umarım görürsün senin dediğin loncalara gelirsek gidişat güzeldi ama hepsinin sonu kabadayı modunda alt çekip tekrar girmekten başka bir şey değildi. Karaköy tüm ortamı dostlukları sevgi ve saygıyı bitirdi. Yapacak hiç bir şey yok...
yapacak bir şey yok karaköyün ilk 2 haftası Teşkilat sunucusuna plussuz girilmiyordu 3. hafta tenhaya düştü demek ki sorun oyunda ve düzeltmediler hiç bir şeyi eğer düzeltseydiler şuan kazandıkları paranın 3-4 katını kazanacaklardı

Düşünemediler
Resim
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Selamlar, bende teşkilattaydım. Affınıza sığırak söylüyorum ama lodoslar olarak arzları fena bir şekilde tokatlıyorduk. En paşaı bile tokat delisi oldu. Öyle oluyorduki bir hafta boyunca handanın eteğinden çıkamıyolardı. Kimi zamanlar artık kendileri kalkmayınca biz kaldırmaya başlıyorduk. Ne çabuk unuttunuz o günleri. 9 sene tokatlanınca kafa kalmıyor tabi. Vuruyorduk şamarı lapsss diye tepelerine ne günlerdi. Handanı da zaten üç kişi bir araya gelince kesiyorduk.