Çemberlitaş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Çemberlitaş

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

ZoneIX yazdı: 22 Ara 2018 13:15 Eminönü de oynuyorum ve karaköy geldiğinden beri bir kez çemberlitaş a giremedim sadece 1 görevim var çemberlitaş da ve yardım eden yok bana yardım edicek biri varmı Karaköy görevlerini de bu görev yüzünden alamıyorum
Anlamadığım şey sanki ayakkabınızı,eldiveninizi,ceketinizi tamamladınız sıra pantolonda ya bırakın bu işleri ...
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ZoneIX »

Ne demeye çalışıyosun ? kardeşim sen
BOŞ
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Dediğim şey sadece pantolon için Gaffar diye konuşup duruyorsunuz önce diğer itemlerinizi dizin sonra kendin toplar yaparsın gaffari gereksiz yere genel etkileşime yazmaya gerek yok
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ZoneIX »

NeWTRoBLe yazdı: 03 Oca 2019 20:40 Dediğim şey sadece pantolon için Gaffar diye konuşup duruyorsunuz önce diğer itemlerinizi dizin sonra kendin toplar yaparsın gaffari gereksiz yere genel etkileşime yazmaya gerek yok
Benim hiç bir item istediğim yok beni sağ olsun 2-3 kere soktular ve 2 tane item düştü eldiven ve pantolon elimde de alaska var kenandan düşen alternatör kolyem var buz ve elek veren benim çt ye girme amacım orda kalan son görevimi tamamlamak

Ayrıca gelelim senin dediğine item dizmek isteyen boş hesabı olan bir adam karaköy de kasılmasını bekleyip üstüne bide item dizmesini mi bekliyosun çevresi olmayan birinin bunu yapması 1 yıldan bile fazla alır o kişinin hayatta bir amacı olmaması lazım bunları yapabilmesi için bilmem anlatabildim mi burada ne amaçla girilmek istendiğini bilmeden fazla konuşma
BOŞ